Перейти до змісту

Як заставити ЖКП поремонтувати дах?


voldf

Рекомендовані повідомлення

Я тобі пояснюю одне,а ти всеодно про свій "опір" і т.д.Якійсь ти неадекватний або задротом в школі був.

Кажу тобі ще раз,можна перекрити одну квартиру і від сусіда затікати не буде!!!

От і виходить, що в депутатах в нас бандюгани, а в покрівельниках шабашніки-хвостокрути.

Да,а всі в кого є гроші або нормальна машина обов'язково їх накрали!

Так що треба жити чесно,і пряма тобі дорога з твоїми знанями"фізики" на "Кромберг єнд Шуберт"!)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так що треба жити чесно,і пряма тобі дорога з твоїми знанями"фізики" на "Кромберг єнд Шуберт"!)))

Що автор має проти "Кромберг енд Шуберт"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я тобі пояснюю одне,а ти всеодно про свій "опір" і т.д.Якійсь ти неадекватний або задротом в школі був.

Вспомнилось

Идет обезьяна по пустыне, жаpко, пить хочется.

И вдpуг видит: стоит пальма, а на ней - кокос.

Hу обезьяна начинает тpясти ее, а внутpенний голос говоpит:

" Обезьяна, подумай ! ".

Обезьяна подумала, взяла палку, сбила кокос и напилась ...

Идет студент по пустыне, жаpко, пить хочется.

И вдpуг видит: стоит пальма, а на ней - кокос.

Hу студент начинает тpясти ее, а внутpенний голос говоpит:

" Студент, подумай ! ".

- Чего тут думать, тpясти надо !

Это я к тому, что ты или плохо объясняешь, или, как этот студент, тупо трясешь. В любом случае, таким способом клиентов привлечь нереально.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За моєї практики було лише декілька випадків гарантійного обслуговування.І майже завжди робилась тільки 1-а або 2-ві квартири.І всі довольні!

Також крім квартир робим гаражі,склади,балкони.Обслуговуєм Адреналін Сіті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По-перше я вже не студент 8 років. Прицьому я встиг попрацювати майстром на будівництві. Тобто вкладання покрівлі зокрема.

2 роки назад я був майстром в Жеку саме по покрівлям. І скажу одне: всі роблять однаково, тобто якщо не сісти біля ото-го роботяги і не проконтролювати весь процес, то буде як завжди в цій країні.

Бачив я як клали шабашникі: робиться швидко, хазяїну зазвичай розказується (якщо він присутній) казочка і все. А потім той хазяїн прибігає і кричить в ЖЕК. Тільки от різниця між Жековцем і шабашніком, Жековець експлуатує ту покрівлю і йому не хочеться, щоб до нього прибігали щодня, Шабашніку після оплати пох одразу, Жекевець змушений усунути недоліки навіть на наступний рік, а шабашніка вже і немає.

Я не за: щоб робив ЖЕК і не за рядового Шабашніка. Я за Європейський підхід. Прийшли, оцінили, склали Кошторис в АВК-5, зробили все і надали гарантію. І от тоді у власника покрівлі не болить голова. Він навіть незнає що може бути так як зараз є у всій Україні.

2kolialutsk

а ти всеодно про свій "опір"

Вода має свої властивості і чхала вона на те що хоче людина.

Поясню на пальцях

post-64-0-74984800-1326120328_thumb.jpg

мал1. погане примикання, через нього вода попадає на стик.

post-64-0-99681300-1326120548_thumb.jpg

Мал2. Через круглі пустоти протікає 6м, до центральної несучої стіни де все-ще квартира сусіда нашого клієнта, а далі вже на підлозі тех. поверху знов попадає в пустоту плити тече ще 6м (адже будівельник не завжди плиту горизовнтально кладе).І того 12м по прямій. Таких випадків мало, але є, зазвичай протікає біля центральної.

В нас їх тоді не цінували і зараз не цінують, але коли треба щось зробити правильно - "да немає в нас професіоналів, які за копейки, зроблять все правильно", треба німця кликати!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Товариш Songoku, той анекдот був не для вас, а для колілуцк. І порівнював я не вас, а його. Але якшо вам краще думать, шо студент - то ви, то флаг вам в руки, жирний плюс і взагалі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Товариш Songoku, той анекдот був не для вас, а для колілуцк. І порівнював я не вас, а його. Але якшо вам краще думать, шо студент - то ви, то флаг вам в руки, жирний плюс і взагалі.

Ну Ви ж звертались до нього і студентом називали іншого, мабуть логіка зафейлила. Буває таке і в мене :0155: Вибачаюсь і підтираю свій ЕФ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...