Перейти до змісту

Салат із салату.


Scabiosa

Рекомендовані повідомлення

На городі розрісся салат (рослина така, хто не знає). На прикраси страв його забагато. А сам "на смак" він "ніякий", і те, з чим його пробуємо суміщати, щось не те. Пригадується чимось заправлений салат із салату в "Фелічіті", який був дуже смачний. :rolleyes: Чи не знає хтось із форумчан і чи готовий поділитись рецептом смачного салату із салату (а-ля "Фелічітівський")?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю про "фелічітівський", але я роблю так:

1. Листя салату помити і порвати руками.

2. Куряче філе відбити, посолити, поперчити, посмажити. Коли схолоне, порізати тонкими смужками.

3. Печериці порізати пластинками і трошки підсмажити на невеликій кількості олії.

4. Варені яйця порізати великими скибочками.

Додати кропу і перемішати все з майонезом.

Смачного! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не знаю как у вас там, в Лондоне... я делаю салат с салатом так:

1. нарубить салат добавить зеленушки

1.1 + огурцов

1.2 + помидор

1.3 + капуста

...

вареное яйцо изменит вкус салата, он станет нежней

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На городі розрісся салат (рослина така, хто не знає). На прикраси страв його забагато. А сам "на смак" він "ніякий", і те, з чим його пробуємо суміщати, щось не те. Пригадується чимось заправлений салат із салату в "Фелічіті", який був дуже смачний. :rolleyes: Чи не знає хтось із форумчан і чи готовий поділитись рецептом смачного салату із салату (а-ля "Фелічітівський")?

А мені подобається такий салат:

Порвати руками (обов"язково) листя салату, накришити помідорів, огірочків, зелені і запрвити це все олією і соком лимона, можна додати оливок (якщо ти їх любиш) і болгарський перець.

А можна ще робити так:

Листок салату змащуєш майонезом, на нього кладеш кусочок ковбаски та кусочок твердого сиру або крабову паличку, кусок огірочка і все це загортаєш трубочкою і даєш настоятись трішки, щоб воно набрало відповідного смаку.

Смачного :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

вчера "взерошыл" рыночек возле себя,

скупив весь салат у 2 бабок...

порвал руками, порезал полтора отвареных куриных филе, порезал кольцами 3 яйца, 2-3 ложки майонеза, сол, пэрец

так как салата было много чуть его примял, что бы было удобно размешивать

на вкус получился очень нежый хавчик

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Я вже 1,5 року роблю цей салат. Вся родина у захваті. Спробуйте.

Пучок листя салату, 200 гр. сиру Фета (датська бринза - дуже смачний), огірки 1-2 (залежно від величини), перець болгарський, насіння соняшика, чорний хліб (бородинський).

Листя салату рвемо на шматки, сир Фета, огірки, перець болгарський ріжемо шматками. Насіння соняшника підсмажуємо на сковорідці із сілллю. З чорного хліба робимо грінки. Спершу ріжемо кубиками, потім підсмажуємо на олії попередньо посоливши. Порізані, порвані і охолоджені продукти скидаємо в одну миску. А потім готуємо заправку. Оливкова олія 3-4 ложки сік половини лимона, розім'яті 2 -3 зубчика часнику змішуємо (можна додати ще приправи до салату). Змішуєм, заправляєм салат.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...