Перейти до змісту

Україна


ksena555

Рекомендовані повідомлення

Але ж ви особисто робите внесок в цю сварку розміщуючи тут лінк на усіляку гидоту і коментуюючи її.

Якщо такі речі нікого не будуть цікавити, то відпаде сенс їх створювати. Це по-перше. А по-друге, давайте побережем наші нерви, негативу і так вистачає.

P.S. Особисто я не відкривав це посилання і не знаю що там. І іншим раджу те ж саме.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але ж ви особисто робите внесок в цю сварку розміщуючи тут лінк на усіляку гидоту і коментуюючи її.

Якщо такі речі нікого не будуть цікавити, то відпаде сенс їх створювати. Це по-перше. А по-друге, давайте побережем наші нерви, негативу і так вистачає.

P.S. Особисто я не відкривав це посилання і не знаю що там. І іншим раджу те ж саме.

Як це так "не будуть цікавити", це як розуміти вони хай с..ть на нас а ми будем говорити то нічого дощ іде???

чи як це Вас зрозуміти?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але ж ви особисто робите внесок в цю сварку розміщуючи тут лінк на усіляку гидоту і коментуюючи її.

Якщо такі речі нікого не будуть цікавити, то відпаде сенс їх створювати. Це по-перше. А по-друге, давайте побережем наші нерви, негативу і так вистачає.

P.S. Особисто я не відкривав це посилання і не знаю що там. І іншим раджу те ж саме.

Як це так "не будуть цікавити", це як розуміти вони хай с..ть на нас а ми будем говорити то нічого дощ іде???

чи як це Вас зрозуміти?

ні, треба вишуковувати де на нас сруть і голосно на це реагувати.ай,яй,яй-знову обісрали:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Повністю підтримую SergiuS'а. Для чого вестися на всілякі провокації? Треба бути вище всіляких недоумків, які створюють "негативні пісеньки", і не опускатись до їхнього рівня. Що зміниться від того, що ми тут почнемо обсусолювати це? Абсолютно нічого! Навпаки, творці доб'ються своєї мети: ми пускатимемо піну з рота, продовжуючи боротись із привидами.

П.С. Запропонований топікстартером лінк не відкривав!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але ж ви особисто робите внесок в цю сварку розміщуючи тут лінк на усіляку гидоту і коментуюючи її.

Якщо такі речі нікого не будуть цікавити, то відпаде сенс їх створювати. Це по-перше. А по-друге, давайте побережем наші нерви, негативу і так вистачає.

P.S. Особисто я не відкривав це посилання і не знаю що там. І іншим раджу те ж саме.

Як це так "не будуть цікавити", це як розуміти вони хай с..ть на нас а ми будем говорити то нічого дощ іде???

чи як це Вас зрозуміти?

ні, треба вишуковувати де на нас сруть і голосно на це реагувати.ай,яй,яй-знову обісрали:)

Добре, повністю зрозумів, вашу думку!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нормальная песня про любовь к Украине, нормальный клипец из фоток. Ребята, у вас параноя?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...