Перейти до змісту

Солярій


jaganadesert

Рекомендовані повідомлення

Таких повно. Ходжу поблизу себе. Салон "Каріна" , тел. 73-71-38. Хороший, з турбо-обдувом. Одне "но". У вертикальних соляріях погано засмагають ноги, тому волію комбінувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Ціна зараз 2 грн. за 1хв. Але ж дармового сонця повно ;)

Косметики не пропонують, хоча колись пропонували. Можна купувати креми для рівномірного загару.

Знаю від косметологів хороший спосіб: в дитячу олійку додати пару капель йоду. Мастити тіло перед засмагою, не горить і гарний колір дає + йод в нашій місцевості нам не зайвий. Та в горизонтальному солярії їм прийдеться ту олію вимивати :D

З собою нічого не треба мати. Шапочки на голову є, ватні диски на груди є (в деяких салонах дають паперові кружечки і скотч :D , окуляри є.

Душевих не спостерігала, точніше спостерігала, але не бачила, щоб використовували клієнти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рекомендації такі: за тиждень в сукупності не більше 30 хв. Для першого разу 5 хв. достатньо. Через день можна збільшувати на 2 хв.

Йод не дає плям з олією.

Краще бере засмага після ванни з пілінгом.

По тому бажано змастити шкіру кремом.

Окулярами не користуюсь, просто закриваю очі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Загар держится недели две, а потом надо обновлять? :)

Загар тримається як і звичайний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Єршова 11. 4-поверх.. Інтер Атлетика..є Горизонтальний солярій... звоніть 788377

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 місяців потому...

Мене цікавить горизонтальний солярій. Бажано було б дізнатись де новенькі лампи \наскільки я читала це дуже важливо\. Ну і Ваш власний досвід, звичайно. От і біля мого дому є солярій, але якось не хочеться іти наугад.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
Мене цікавить горизонтальний солярій. Бажано було б дізнатись де новенькі лампи \наскільки я читала це дуже важливо\. Ну і Ваш власний досвід, звичайно. От і біля мого дому є солярій, але якось не хочеться іти наугад.

хороший загар,когда лампа поработала немного....если говорят,что лампы новые,...то можете разочароваться в загаре....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...