Перейти до змісту

как мы в пятницу поиграли в клубе,


Zevs_Isver

Рекомендовані повідомлення

хело,

после празднования дня сис.админа захотелось нам (4 чел) в контру поиграть,

решили пофти в клуб...,

по дороге нашли клуб Премьер, были свободные компы, уселись (ещё попросили пульт от кондюка, ибо было чуть жарко а кондюк не работал, пульт мне не дали - но кондюк включили :( ), повезло всем кроме меня, на моём компе оказался протокол "не той версии"...

админ попросил пересесть за другой комп, но проблем, пересел - запукаю контру, а там.... введите СД-кей....,

зову админа...., через пару мин мне сказали что могу сесть за "первый" комп, там уже всё работает, УРА, захожу в игру (мои коллеги уже минуть 10 играют)...

Теперь о игре: чтобы комп тормозил я не заметил, пинги нормальные и стабильные, за спиной никто не стоял так что в принцыпе нормально было, НО...., хочу расказать о клаве...., клава это что-то

наверное люды что играли на этом компе очень любят, или нелюбят, клавишу "D" потому что она регулярно залипала.... (у КМД в телефоне есть фотка - если звёзды станут хорошо запостим сюда)

так же западала клавиша "~"(консоль) что не особо мешало

в итоге где-то за пол часа (нам вежливо немекнули что клуб закрывается) мои коллеги заплатили по 1.70, а я 1.10 (почему такая разница - смотреть выше :D )

выводы: раньше я ходил на турниры (давно было) со своей мышко, а теперь нужно ходить и с клавой :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В цьому і полягає основна проблема луцьких клубів. Люди хочуть ціни по 2грв за год. Власник хоче швидких прибутків. В адміни беруть людей які тільки що навчились прописувати ІР адреси(бачив таких які і цього не вміють) аби платити поменше. І всі хочуть хорошого настрою після відвідування клубу. І ніхто не хоче задумуватись що одне суперечить іншому.

На рахунок "Премєр"у так це ще нормальний клуб, тут тобі і міні бар (не потрібно бігати кудись в магазин) і кондиціонер, от з мишами і клавами там дійсно проблема.

Була в мене колись мрія створити свій клуб :D І що саме обідно що знаю який клуб чудовий створити можна, і як його швидко окупити, але не знаю де дістати гроші :(

А на рахунок клав то найкраща яку я бачив це свен слім 300 (зняли з виробництва) за два з половиною роки я протер в клавішах wasd ями і тільки в самому кінці прийшлося замінити бо клавіша d почала втрачати чутливість :D І що саме класне ця клава коштувала всього 18грв. З компом мені продали якусь клаву за 50грв так її я за місяць з юзав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зевс, ты забыл сказать что потом еще все дружно продолжали пить пиво у фонтанов на входе в парк. Или тебя там уже не было? не помню smoking_big.gif2drunk.gifyahoo.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зевс, ты забыл сказать что потом еще все дружно продолжали пить пиво у фонтанов на входе в парк. Или тебя там уже не было? не помню smoking_big.gif2drunk.gifyahoo.gif

<{POST_SNAPBACK}>

Да только я не понял в какой момент наступило время 3 часа ночи? :))

Чёт под гуестом зашел :)

kmd :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ggg.... LOL... :)

Бажано не використовувати "reply" якщо відповідаєте на останій пост(після якого ще не було інших постів) або хочаб стерати тегі які відповідають за фоткі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Я в шоці.

Дето пару тижднів тому до Фотакому підєднали клуб "МЕГА"

Заходив сьогодні туди і оказуєтся що там люди навіть не в курсах що є така річ як ЛМ і сервак на контру.

Я ще розумію клуби які давно підключені і їх не поставили до відома а тут тільки підключили і нічого їм ніхто не сказав. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

есть такая поговорка чурбанская: если Мустафа чегото незнает то, наверное, так хочет аллах

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
Я в шоці.

Дето пару тижднів тому до Фотакому підєднали клуб "МЕГА"

Заходив сьогодні туди і оказуєтся що там люди навіть не в курсах що є така річ як ЛМ і сервак на контру.

Я ще розумію клуби які давно підключені і їх не поставили до відома а тут тільки підключили і нічого їм ніхто не сказав. :)

Мега це той самий клуб "Ера"

Ера підключена вже давно, чому вони незнають то їхні проблеми :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В смислі той самий ?

Він жеш на відродження.

Ну Ера чо не лізе то я знаю (Там адміни в доску безтолкові, комп самі боятся, раз був бачив :) )

Якщо це від одних хазяїв то це не мішає, адже адміни самі можуть (да і мають) дати доступ юзерам на сервак.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ребяти шо хочу вам сказати - оскільки ця ситуація з клубами троха нагружає:

Прем'єр - строгий але тупий клуб (цілком особистий погляд) на кшталт бізнес але мона троха і розслабитись!! Єдине шо подобається в ньому так це його строгість!

Мега - і та сама Ера - хлопці молодці шо зробили клуб - але якшо повар лізе ладити машину чи навпаки - то чому ти лізеш туди!!! Є потенціал а вони навіть не знають шо ЛМ вони вже мають!!! Пісец!

На рахунок клав і миш то я вважаю шо це проста комерція і люди які є власників цих клубів зовсім не ставлять за мету росту клубу - у них інший бізнес і інтерес!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Доречі я їхав вчора (24.11.05) біля обожнюваного Вами клуба - "Прем`єр". Та от!!! Якісь два лодаря тама вивіску знімали ..... можливо це стандартна процедура, а може .... (придумайте кому що більше до вподоби).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...