Перейти до змісту

База крадених телефонів


gorik

Рекомендовані повідомлення

Чув є в неті всеукраїнська база, в яку вносяться емеї телефонів, які були вкрадені і написана заява про кражу.

Хто має дате ссиль.

Вельми вдячний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нема вже мабуть бази з МВС http://board.lutsk.ua/index.php?showtopic=...st&p=232996

принаймні на сайті МВС я не знайшов

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

База МВС вже давно не працює :-( Деякий час wap-версія продовжувала функціонувати, але її також прикрили. Не вигідна в нас ця справа - телефони шукати. Якщо хочуть, то можуть. Але щось те бажання рідко виникає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

База МВС майже рік непрацює, а за телефони дешевше 800грн даже братися нехочуть, хібашо маєш харошого знакомого мента(міліціонера) тоді поможе, а так майже глуха справа :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вкради буханку хліба в магазині, охорона піймає, викличе ментів і будеш мати проблеми. А 800 грн це вважається не гроші при прожитковому мінімумі 600 грн, на думку можновладців я можу прожити на ці гроші 40 днів і це за ст. 48 Конституції вважається пристойний життєвий рівень. Ось так. Нехай пан Луценко усі викрадені телефони вартістю менше 800 грн з своєї кишені компенсує, для нього це справді не гроші, міг би і оплачувати їх, якщо не вважає за потрібне шукати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Таки да. Просто затрати на пошуки не компенсують вартості телеона :) Тому і є планка в 800 грн...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До чого тут затрати на пошуки?

Я податки на те сплачую. Є правопорушення. Злочинець має бути покараний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...