Перейти до змісту

А кому робота треба?


adebt

Рекомендовані повідомлення

Увага! Увага!

Один з найманих працівників був вигнаний до бісової матері, тому вакансію знову відкрито.

Умови ті самі, тільки з'явилося одне але → перевага надається людям, яким вже стукнуло 28 і більше.

З.І. Декілька днів назад мені телефонували люди на рахунок роботи, якщо ви зараз читаєте це повідомлення, то передзвоніть, бо номера ваші в мене не залишилися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

яка саме робота?

Нє, ну ви шо малі діти? В першому пості цього топіку написано, що потрібен різноробочий.

Дит. садок, блін.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

яка саме робота?

Нє, ну ви шо малі діти? В першому пості цього топіку написано, що потрібен різноробочий.

Дит. садок, блін.

Різноробочі бувають різні. Які саме роботи можеш сказати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Різноробочі бувають різні. Які саме роботи можеш сказати?

Можу.

Основний час людина буде зайнята на виробництві піноблоків для будівництва, яке я буду розпочинати незабаром.

В інший час буде робити те, що скажуть. Скажуть носити цеглу — носить цеглу, скажуть мішати розчин — мішає розчин, скажуть полоти картоплю — поле картоплю або вишні збирає. Все те саме, що і описано в пості №3.

Робота фізична і на цілий день. В даний час люди працюють і в неділю, бо погода ламає всі плани.

Ти цікавишся з метою влаштування, чи просто так?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

з липня місяця можна йти??

Можна буде зателефонувати і в липні, тільки не факт, що місце буде вакантним. Робота буде до жовтня.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...