Перейти до змісту

Прострочені продукти в магазині


gorik

Рекомендовані повідомлення

Шановні юристи, порадьте куди звернутися, і в якому форматі, в мене така ситуація, що в одному магазинчику постійно продають прострочені продукти. Є самі продукти, а чеків немає, оскільки магазинчик маленький, і чеків вимагати я немаю звички.

Чи дасть шось якщо я напишу в книзі скарг та пропозицій?

І чи варто звертатися в спеціальні служби, якщо варто то в які і в якому форматі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

gorik, а те що продукти просторочені ти виявляєш тільки вдома? Чи з датою придатності норма, а коли розпакуєш, то?...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Виявляю те що дата до якої вжити прострочена вже вдома...

Але це мене вже навчило і я тепер буду дивитися на дати ще в магазині.

Чи приймуть від мене скаргу, якщо в мене немає чека?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Неправда. Бояться і зараз.

Тому як ти маєш право протягом 2=х днів побачити реакцію на свою скаргу, у противному випадку - суд.

Я писав неодноразово. Телефонували, погрожували, потім вибачалися і врешті домовлялися, що скаргу "анульовано". За певну суму.. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 gorik

В свій час як легенда розповідалась історія як 2 парубки наживалися на Там-Тамі.

Суть полягала в тому, що вони шукали прострочену продукцію, а потім в натовпі біля кас піднімали лемент, вимагаючи покликати зав відділом. В великих супермаркетах надзвичайно болючіше (в моральному плані і в плані покарань зав відділів та Co) реагують на такий піар. Як результат пляшка Мартіні - це один з найнезначніших "бонусів" які отримували вони як компенсацію.

Щось подібне писалося на нашому форумі в адресу Фуршету (хтось з форумчан придбав печиво з хробаками ... навіть були фото :D )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Треба знати куди ходити, а де не купувати. А то магазинчики за своє знов візьмутся.

хтось з форумчан придбав печиво з хробаками ... навіть були фото

Хотів би побачити таке:) ПО сабжу..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це ж вроді акція "червяки в подарунок".

До чого магазини котяться? Скоро будуть навіть цукор с мурашками продавати, або замість муки стиральний порошок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

або замість муки стиральний порошок.

На це не розраховуй, адеж ціна на порошок вища :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну тоді навпаки:)

Це вже не рідкість. По СТБ не раз показували про продукти з "сюрпризами".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...