ciko Опубліковано 30 Березня, 2009 в 23:05 #1 Опубліковано 30 Березня, 2009 в 23:05 Продам тюнер для перегляду супутникового ТВ...присутня повна комплектація(коробка, кабельки, пульт)...у вжитку близько 3 років,з них останні півтора лежав в коробці і не використовувався...працював справно(з власним ПО)...апаратний кодер мпег2...непоганий набір входів-виходів...не дивлячись на тюнер DVB-S, працює з сигналом ХД(DVB-S2)...на сторонньому софті (ПрогДВБ, ДВБДрім) вимагав трохи танців з драйверами..при потребі можу залити останні дрова і ПО до карти на болванку...продаю, бо перейшов на повноцінний DVB-S2... Описание Compro VideoMate S350 Тип тюнера: гибридный TV-тюнер, PCI Доп. функции: пульт ДУ Максимальное разрешение: 720х576 точек Формат видео: 4:3, 16:9 Поддерживаемые аналоговые стандарты: PAL, SECAM, NTSC Форматы записи видео: MPEG2 Поддерживаемые стандарты HD: 720p, 1080i Функции: картинка в картинке, режим отложенного просмотра, запись по таймеру, телетекст Разъёмы: входы - аудио, S-Video, композитный; выходы - аудио Особенности: DVB-S вход/выход, поддержка стереозвука NICAM Совместимость: Windows XP SP2 Огляд: http://www.ixbt.com/monitor/compro-s350.shtml http://homestore.com.ua/products/1398/ http://www.satnavigator.ru/page-id-26.html (на форумі цього сайту можна знайти достатньо інструкцій по роботі Компро) ціна питання - 300грн. коннект: ася. 496165482 моб. 80637854169 і власне ПМ
ciko Опубліковано 2 Квітня, 2009 в 12:53 Автор #2 Опубліковано 2 Квітня, 2009 в 12:53 торг ніхто не відміняв
him Опубліковано 3 Квітня, 2009 в 05:28 #3 Опубліковано 3 Квітня, 2009 в 05:28 торг ніхто не відміняв За 150грн заберу
Drammer Опубліковано 3 Квітня, 2009 в 08:41 #5 Опубліковано 3 Квітня, 2009 в 08:41 за 210 можим говорити, але мені цікаво, чи витяне він 22 дюйма моніторчік. ти не пробував???
ciko Опубліковано 3 Квітня, 2009 в 10:16 Автор #6 Опубліковано 3 Квітня, 2009 в 10:16 за 210 можим говорити, але мені цікаво, чи витяне він 22 дюйма моніторчік. ти не пробував???витягне..в мене на 24дюймах(1920 на 1200пксл) йшов...інше питання чи ти готовий зблизька дивитись на цей парад пікселів..канали мовлять по різному..від просто гавняного (384 на 252), до більш терпимого (768 на 480, 762 на 576) на і неповного ХД(1080 на 720)...при дистанціюванні можна дивитись...
rionegro Опубліковано 13 Квітня, 2009 в 08:10 #9 Опубліковано 13 Квітня, 2009 в 08:10 240грн Куплю в тебе за 240.
LLIMAuCEP Опубліковано 13 Квітня, 2009 в 09:56 #10 Опубліковано 13 Квітня, 2009 в 09:56 250 грн.Беру за указанную цену ... 250 грн ...... скайп Pasha.Melnik ... болванку с драйверами можеш готовить тоже ... где и когда осуществим обмен?
@Andrew@ Опубліковано 13 Квітня, 2009 в 22:55 #11 Опубліковано 13 Квітня, 2009 в 22:55 був би зовнішній забрав би
ciko Опубліковано 14 Квітня, 2009 в 15:18 Автор #12 Опубліковано 14 Квітня, 2009 в 15:18 як правило зовнішні слабші
ciko Опубліковано 15 Квітня, 2009 в 18:06 Автор #13 Опубліковано 15 Квітня, 2009 в 18:06 манібек за БрейкНек....
freez Опубліковано 15 Квітня, 2009 в 18:26 #14 Опубліковано 15 Квітня, 2009 в 18:26 якщо з манібеку вернуть - заберу за останню названою ціною, тобто 240грн.
ciko Опубліковано 16 Квітня, 2009 в 21:47 Автор #16 Опубліковано 16 Квітня, 2009 в 21:47 з манібеку не повернувся...продано...тему прошу закрити..покупцеві-успіхів в експерементах
Рекомендовані повідомлення
Заархівовано
Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.