Перейти до змісту

Здам в оренду !!!


DrFaust

Рекомендовані повідомлення

Здам в оренду 1 кімнатну квартиру по проспекту Президента Грушевського 7 кв 70, (район стадіону Авангард на сторони залізничного вокзалу) 4 поверх, загальна жила площа 16,4 кв.метра. Частково присутні меблі (ліжко 2-х спальне, стіл на кухні, табуретки, холодильник)

Ціна: 1000 грн/міс + комуналка. 800 грн/міс + комуналка

         

зроблений легкий косметичний ремонт (НЕ ЄВРО).

тел. +3 80667845839, +3 80973415157.

ICQ : 383443135

З.І. Квартира моя, можна писати в ПМ :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...
  • 1 місяць потому...
  • 1 місяць потому...
  • 2 тижня потому...

Честно говоря, то не квартиранты меняются... Я уже задолбался ту квартирку показывать... Вот приходит человек, смотрит, грит шо усе окайно и будет вселятся но через недели 2-3. Всем остальным отказываем и ждем этого человека. Через 2-3 недели чел звонит и грит шо пока нет бабла и вселится он через неделю 100%. Проходит ишо неделя, а чел так и не появляется... Вот такие у нас люди (.

Сопсно потому тема то актуальна то нет...

З.Ы. Фауст не местный, посему в Луцке квартирку показываю я )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так не хочеться людей особливо нагружати завдатками.. все ж розумію.. криза і т.д. просто дуже прошу не морочте голову кому просто в кайф позвонити чи змусити мене або Мікса бігти квартиру показувати якщо навіть наміру немає орендувати...

З.І. Взагалі подумую про продаж, бо дійсно чогось не везе із орендою.. якщо комусь потрібно купити, звертайтесь...

З.І.З.І. Планую в суботу приїхати в Луцьк,, потенційному орендареві показувати квартирку буду, кого ще цікавить оренда або купівля дзвоніть домовимось на суботу про зустріч.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я так понимаю что квартирка будет сдаваться и в следующем году, или не факт? Фотки интерьера или сюда или в личку мона? Интересует аренда с возможностью выкупа, но не сейчас, поэтому и спрашиваю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну відносно слідуючого року то тут я не пророк, ще треба дожити ;) а от чи зможу я терпіти пошуки орендаря то хз.. легше продати і збутись клопоту...

З.І. оренда з можливістю викупу не влаштовує.. домовлена сума при продажі буде потрібна повністю і відразу...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
  • 1 місяць потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...