edikneo Опубліковано 17 Березня, 2009 в 09:40 #1 Опубліковано 17 Березня, 2009 в 09:40 Продаю автомобиль ВАЗ 21013, 1985 г. Цвет бежевый, Автомобиль в харошем состоянии, капремонт двигателя, новая АКБ, тонировка, mp3, передние сидения от Opel, не бит, Возможен обмен!!! цена 1350 у.е торг.
him Опубліковано 17 Березня, 2009 в 11:35 #2 Опубліковано 17 Березня, 2009 в 11:35 Продаю автомобиль ВАЗ 21013, 1985 г. Цвет бежевый, Автомобиль в харошем состоянии, капремонт двигателя, новая АКБ, тонировка, mp3, передние сидения от Opel, не бит, Возможен обмен!!! цена 1350 у.е торг. а цена в грн яка???
edikneo Опубліковано 17 Березня, 2009 в 11:43 Автор #3 Опубліковано 17 Березня, 2009 в 11:43 Продаю автомобиль ВАЗ 21013, 1985 г. Цвет бежевый, Автомобиль в харошем состоянии, капремонт двигателя, новая АКБ, тонировка, mp3, передние сидения от Opel, не бит, Возможен обмен!!! цена 1350 у.е торг. а цена в грн яка??? В гривнях за 11000 грн віддам
him Опубліковано 17 Березня, 2009 в 11:45 #4 Опубліковано 17 Березня, 2009 в 11:45 Не пасіба нецікаво тута були за 5000грн ніхто нехотів а за 11000 точно нецікаво...
Valyanok Опубліковано 17 Березня, 2009 в 12:04 #5 Опубліковано 17 Березня, 2009 в 12:04 Не пасіба нецікаво тута були за 5000грн ніхто нехотів а за 11000 точно нецікаво... Вона і зараз є і ціна та сама 5 000грн.
edikneo Опубліковано 17 Березня, 2009 в 12:16 Автор #6 Опубліковано 17 Березня, 2009 в 12:16 Не пасіба нецікаво тута були за 5000грн ніхто нехотів а за 11000 точно нецікаво... Вона і зараз є і ціна та сама 5 000грн. Значит состояние интересное.. Более менее норомальная копейка на рынке 1500-1700 у.е........
St@S_ Опубліковано 18 Березня, 2009 в 09:34 #7 Опубліковано 18 Березня, 2009 в 09:34 В гривнях за 11000 грн віддам за такі ж гроші взяв не так давно Аскону, такого ж року в нормальному стані, не в обіду прдавцеві...
edikneo Опубліковано 22 Березня, 2009 в 20:41 Автор #8 Опубліковано 22 Березня, 2009 в 20:41 НОВА ЦІНА 1250 у.е.
edikneo Опубліковано 22 Березня, 2009 в 20:44 Автор #9 Опубліковано 22 Березня, 2009 в 20:44 В гривнях за 11000 грн віддам за такі ж гроші взяв не так давно Аскону, такого ж року в нормальному стані, не в обіду прдавцеві...Як комусь приспічить той за копійки продадуть, реальна ситуація з цінами на авторинку, як кажуть без коментарів
Black Опубліковано 22 Березня, 2009 в 21:46 #10 Опубліковано 22 Березня, 2009 в 21:46 Ціни потрохи вертаються на свої місця...
him Опубліковано 23 Березня, 2009 в 07:53 #11 Опубліковано 23 Березня, 2009 в 07:53 Ціни потрохи вертаються на свої місця... І це радує а за такі грощі купляти капейку Ви мене вибачте максімум ціна 4500...Це моя власна думка
edikneo Опубліковано 23 Березня, 2009 в 09:09 Автор #12 Опубліковано 23 Березня, 2009 в 09:09 Ціни потрохи вертаються на свої місця... І це радує а за такі грощі купляти капейку Ви мене вибачте максімум ціна 4500...Це моя власна думка ну-ну... Ціни на жигулікі порівняно з минулим роком не сильно і впали навіть вдоларах, ну, якщо знайдете 4500 грн. норомальну копейку, то з мене ящик водкі
Black Опубліковано 30 Березня, 2009 в 15:03 #13 Опубліковано 30 Березня, 2009 в 15:03 За 1500$ є 5-ки, 6-ки, 7ки 90-х років в хорошому стані.
Atletlutsk Опубліковано 30 Березня, 2009 в 17:11 #14 Опубліковано 30 Березня, 2009 в 17:11 ящік водкі не помішає....:-)знайду...якщо треба
edikneo Опубліковано 30 Березня, 2009 в 19:01 Автор #15 Опубліковано 30 Березня, 2009 в 19:01 ящік водкі не помішає....:-)знайду...якщо требаНуну, вдалих пошуків!!!!За 1500$ є 5-ки, 6-ки, 7ки 90-х років в хорошому стані.а можна адресу, де такі машинки найти можна???
Atletlutsk Опубліковано 31 Березня, 2009 в 09:14 #16 Опубліковано 31 Березня, 2009 в 09:14 якщо не віриш...то нащо пишеш..!!!
Black Опубліковано 3 Квітня, 2009 в 07:00 #17 Опубліковано 3 Квітня, 2009 в 07:00 ящік водкі не помішає....:-)знайду...якщо требаНуну, вдалих пошуків!!!!За 1500$ є 5-ки, 6-ки, 7ки 90-х років в хорошому стані.а можна адресу, де такі машинки найти можна???http://auto.ria.ua задаєш роки і ціну - знаходиш і дзвониш. За 1800 була 7-ка 98 року і за 1500 5-ка 95-го в Волинській області кілька тижнів тому. Ну і зрозуміло можна було торгуватися.
For Опубліковано 17 Травня, 2009 в 14:30 #18 Опубліковано 17 Травня, 2009 в 14:30 Цікавить ціна за яку автор теми згідний віддати даний автомобіль.Думаю, ціни на б/у авто вже ніколи не виростуть. Р.S. "И сказал директор "АвтоВАЗа": - По щучьему велению, по моему хотению, езжайте ведра, как- нибудь сами!"
Рекомендовані повідомлення
Заархівовано
Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.