Перейти до змісту

Співпраця!..


kinder911

Рекомендовані повідомлення

10% від вартості замовлення - гонорар за посередництво.

http://board.lutsk.ua/index.php?showtopic=32521

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10% від вартості замовлення - гонорар за посередництво.

http://board.lutsk.ua/index.php?showtopic=32521

ти ..... чи прикидуєшся?

хто тебе навчив так вести бізнес?

те що ти робиш називається не гонорар а відкат!

якщо я, як директор фірми, зловлю менеджера, який у тебе розмістить замовлення - звільню нахрін...

думай.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пропозиція тим, хто економить рекламний бюджет: а вартість друку - далеко не найменша стаття в ньому.

То чого не друкувати дешевше?

і до чого тут відкати? не стояло в задачі наступити на чиєсь болюче місце. Якщо на фірмі відкати, а в директора фобія, то не з чужими пропозиціями боротись треба, а за чистоту рядів своїх підлеглих.

... з чотирьох чоловік, що за вчора/сьогодні відгукнулись, лише один найманий працівник (бухгалтер, до речі) досить патріотична, по відношенню до свого роботодавця, людина.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ти ..... чи прикидуєшся?

хто тебе навчив так вести бізнес?

те що ти робиш називається не гонорар а відкат!

якщо я, як директор фірми, зловлю менеджера, який у тебе розмістить замовлення - звільню нахрін...

думай.

Думаю якщо дійсно таки директор так робитиме, то йому потрібно або робити все самому, або я навіть не знаю, всеодно ж всі менеджери, получаится, кидають своїх директорів...

а ше як варіант, пішов менеджер робити замовлення, а йому кажуть, ми вам трохи грошей вернем взад, так сказать такий собі гонорарчек, а він такий: та нєее, то тоді мені воше нічого не треба я піду зроблю в другій конторі, там така ціна як у вас, а може й дороже, но зато мене з роботи не виженуть...

куул....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Топіккастер намагається залучити клієта, за рахунок "конкурентноздатної" пропозиції (перших на фоні кризи різали в плані ЗП і скорочень рекламістів). Впевнений, що і директор може розраховувати на туж саму "знижку" тільки в офіційному форматі.

Загалом питання етики кожен розглядає під своїм кутом зору. Пропозиція звичайна ... не розумію чому здійнявся галас - на великих підприємствах/корпораціях майже все роблять таким чином.

З.І. Довелося одного разу скористатися такою "послугою", так як компанія відмовилася повертати кошти, які я витратив, виконуючи разове не профільне завдання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...