Перейти до змісту

ФК Волинь (архів)


Tumoxa44

Рекомендовані повідомлення

topnews-20090819095754.jpgВ 1/8 фіналу Кубка України "Волинь" прийматиме "Кривбас" на СВОЄМУ полі.

Сьогодні: ФК Волинь 2 - 0 ФК Харків.

Волинь вийшла на 1 місце у першій лізі. :0044:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 5,5 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Н-да... не научилась Волынь играть с командами, которые весь матч сидят у себя в штрафной и отбиваютсО. Видно было, что волынянам сложно проходить такие редуты обороны Харькова, но все таки 2 гола забили, со стандартов (причем второй гол забил 15-ти летний игрок :) ). Но сам матч не очень, скукотища ужасная, имхо.

Удачи волынянам в следующих играх!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Но сам матч не очень, скукотища ужасная, имхо.

в 29-м секторе не очень скучно было)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як вам ПФК Севастополь? Різниця м"ячів 18:3 :mellow: З Десною тільки баранки в рахунку були, а так не менше трьох банок за матч. Якщо чесно, то несильно радує налічіє такого суперника, але вже як є. Жаль що Волинь в першому колі грає з ними на виїзді, на цей матч точно пішов би.

P.S. хто ходить на стадіон, по чому зараз квиточки?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як вам ПФК Севастополь? Різниця м"ячів 18:3 :mellow: З Десною тільки баранки в рахунку були, а так не менше трьох банок за матч. Якщо чесно, то несильно радує налічіє такого суперника, але вже як є. Жаль що Волинь в першому колі грає з ними на виїзді, на цей матч точно пішов би.

P.S. хто ходить на стадіон, по чому зараз квиточки?

Да ПФК Севастополь заявила пока про себе із доброї сторони. Всетаки того сезону тільки вийшли із другої ліги. Я то ще із 1-ї ліги крім ФК Волинь підтримую ФК Львів -толкова команда, от тільки зараз щось вони трошки не дограють, всетаки із другої ліги зразу вийти в першу і в тому ж сезоні у прем'єр лігу - це досягнення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не може не радувати:) А я от ще за Севастополем, як головним конкурентом на даний момент слідкую -- п'ять (!!!) сухих банок Динамо-2 відгрузив :huh: нерозумію, як вони з Десною миром розійшлися....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У ПФК 23 забитих м'ячі за 5 матчів О_о

Я от думаю, чи це вони такі сильні, чи то перша ліга така слабка)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

ааааааа

я тож там був пиво випивав)

всіх з перемогою! :)

побільше би так матьорих матчів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хє, Сєвастополю пінка дали у вигляді чотирьох банок :) Поразка конкурента не може не радувати :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А от наші ультраси бісять. Освистують, коли м'яч навіть до волинських чорношкірих потрапляє. Уроди фашистські

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Новим захисником Волині став головний тренер ФК Львів, Юрій Беньо :D

Побачим, побачим, що з цього вийде :) Гірше ніж зараз не буде

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...