Перейти до змісту

ФК Волинь (архів)


Tumoxa44

Рекомендовані повідомлення

У вище згаданому інтерв'ю Кварцяного згадувався солідний воротар, рівного якому в Прем'єр-лізі немає.

В інтернеті вже з'явилось ім'я цього воротаря - Ісса Ндойє, який раніше виступав в чемпіонаті Ірану і вже встиг побувати на оглядинах у харківському "Металісті", але їм не підійшов. (с)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 5,5 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

ФК "Волинь" підписала контракт з вищезгаданим мною сенегальским голкіпером. Цю новину та детальну характеристику нового гравця нашої команди можна прочитати на офіційному сайті футбольного клубу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А високий то який, ого. Якщо в молодшій збірній грав і раз за національну команду викликався, то вже про щось говорить. Дай Бог щоб команду реально підсилив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowScriptAccess" value="always"></param><embed src="
type="application/x-shockwave-flash" allowfullscreen="true" allowScriptAccess="always" width="425" height="344"></embed></object>" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="425" height="350" align="center">

Кіно про нашого улюбленого наставника
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19/07/2009

Дністер - Волинь 1:5

icon_plus_1.gifА Віталій Володимирович продовжує "жечь"

Віталій Кварцяний: Я сьогодні залишився багато чим незадоволений. По-перше, я тут не вперше і мене спеціально провокує керівний і тренерський склад разом з уболівальниками. Або вони спеціально платять уболівальникам, щоб вони мене постійно заводили. Я на роботі, я знаходжуся в своїй зоні, де мені дозволено знаходиться і працювати згідно регламенту і законів ФІФА. Я постійно вимушений був підказувати, тому, що ця моя сонна компанія сьогодні не дограла і недопрацювала. По-друге, інспектор повинен бігати і говорити судді, чого він сидить там вгорі? Ти давай суди, а він же не дає грати, ні вам, ні нам. Суддя зробив свистків тридцять зайвих. Навіщо такий футбол потрібний? Йому що жарко, не встигає він, для чого? Не встигає, хай бігає і здає тести Купера щодня. Пенальті не було, штрафних п'ять придумав і в нашу сторону, і у сторну «Дністра», постійно зупиняв гру, втрачалася її динаміка. Футболісти і так не прогресують, сидять і підтюпцем бігають. І уболівальники заводять мене, щороку та ж картина. У нас в Луцьку такого немає. Тренер працює, я навпаки його підтримую, даю можливість йому підказувати, тому, що прекрасно розумію своїх колег. І ніхто не сказав з керівництва або міліції тим напівп'яним дурням, щоб не заважали мені працювати. Я невдоволений грою другого тайму. Я в перерві сказав, грайте серйозно, не піжоньте, рахунок 0-0. І що вийшло, почали корчити з себе рогатих, кістлявих, горбатих бразильців. Ну не дано вам це, грайте у футбол, швидко, вперед на атаку. Почали катати м'яч, зіпсували всю гру. Кінаш, Снитко, Лісовий, Шарпар, Пищур вийшов теж на напівзігнутих. Павлова збили там, перелом у людини, суддя пенальті не дає чистий. Там, взагалі дивак спиною до воріт ліг, ай-ай і суддя дає пенальті. Навіщо цей цирк? А інспектор мені пише зауваження, аби мене оштрафували. За що? За те, що нам пенальті зробив суддя, тому, що йому щось не сподобалося, а туди не дав. Він так хотів мені зіпсувати настрій, але мені на це наплювати.

- Хотілося б привітати Вас з Днем Народження. Та так виходить, що від переможного матчу у вас залишилося більше негативних емоцій?

- Їх дуже багато.

- Ви задоволені комплектацією своєї команди?

- Ні.

- Значить, ще будуть придбання?

- Так. Я переглянув дуже багато іноземців, зараз ось бразилець. Він півроку прогресував, а зараз зупинився в своєму рості. Фігуру почав ліпити і по барах ходити. Я його вижену або продам кудись. Не дограє, піжон. Пів-команди ще потрібно міняти і шукати якісного підсилення. Цей склад не виконує мої вимоги. Ви ж бачите, скільки у нас простих помилок. Якщо вийшло два фінта, третій вже не роблять з концентрацією, в той час, коли футбол – це велика простота і велика майстерність та кваліфікація. Коли немає втрат. А вони починають щось придумувати. Шаврін два фінта зробив, потім почав якісь підсічки робити. Це ж несерйозні люди, а футбол – це серйозна робота, ми ж не колектив фізкультури. Потрібно боротися за кожен епізод, за кожен момент, за кожен м'яч, показувати кваліфікацію. Ви поглянете, які рогаті моменти були, соромно приходити і знаходитися на стадіоні. Це не гра, я незадоволений. Перший тайм ще відіграли нічого, а другий. Ось це у нас народ такий, якщо зробить щось добре, відразу потрібно показати «понти». Не свою порядність, совість робочу. Відпрацюй 95 хвилин, йди напийся і поблюй скільки хочеш, але відпрацюй у футболі від «а» до «я». Воно два фінта зробило нормально, а п'ять разів м'яч втратило і ходить ще язиком меляє. Назад не біжить, а повзе. Це не комплектація, звичайно. А де ж узяти футболістів? Їх немає.

- Ваша заявка на перше коло вважається однією з найчисленніших. Чи означає це, що перед «Волинню» стоїть завдання виходу в Прем'єр-лігу?

- Стоїть завдання грати сильніше, ніж в минулому сезоні. А так, щоб померти, але вийти у вищу лігу, такого завдання немає. Чесно кажучи, я впродовж останніх двох чемпіонатів говорив – давайте самі, заінтригуємо і зацікавимо спонсорів. Футболісти не люблять грати з високими завданнями. Їм потрібно аби команда суперника розступилася і вони пішки забили ще п'ять м'ячів. Адже сьогодні в другому таймі необхідно було зіграти через «не можу», через спеку, на характері, проявити волю, а вони у валянки повалилися і зіграли рівну гру. Я незадоволений, така гра повинна тривати дев'яносто хвилин. А у нас вийшло, що тридцять хвилин зіграли, а шістдесят мучилися. Яка вища ліга може бути? Я буду по-іншому зараз працювати. Зараз оштрафую півкоманди.

- До гри проти «Дністра» ваша команда готувалася цілеспрямовано чи це був для вас рядовий поєдинок?

- У нас щодо «Дністра» було мало інформації, фактично ми мали в своєму розпорядженні їх одну гру з «Чорноморцем». Ось що таке кваліфікація? Наприклад, Валентин Полтавець. Скажемо, не зовсім функціонально свіжий, але це людина з думкою і логікою. Вчасно розлучається з м'ячем, віддає паси за голову, пас в недодачу, індивідуально може вирішити будь-який епізод. Можливо, в кінцівці він трохи і підсів, тому, що стільки енергії у великому футболі віддав, але кваліфікація – вона у нього є, він є футболістом тієї школи, представники якої володіють мінімально необхідним рівнем майстерності. Таких досвідчених гравців в українському футболі зараз не знайдеш. Те ж саме, можна сказати і про наших Ковалюка та Мостового.

- Чому не брав участь у грі Радченко?

- Тільки-но з ним підписали контракт, як він почав пішки ходити. Я йому говорю, одягай тапки, купальник і йди на море, мені таке відношення до роботи не потрібне. Відпрацюй п'ять хвилин на тренуванні, справ враження на тренерів, а він пропотів від того, що йому було спекотно, а не від роботи. Не хочеш працювати – шукай собі іншу команду. Я узяв його через те, що у нього є, знову ж таки, той мінімальний рівень майстерності і школа. Ми планували його функціонально підвести, аби потім він видав кваліфікований футбол, надійно зіграти в підкаті, на випередженні і підіграти добре. Але якщо він не рухається, значить, він спалив всю свою енергію. Я ще кілька днів постежу і прийму щодо нього остаточне рішення. Адже ми додому не повертаємося. Побудемо ще тут три дні, а потім переїдемо до Кіровограда, тому, що там нагорі, надпрофесіонали придумали нам два виїзди підряд. 120 тисяч гривень поїздка, а ПФЛ каже про економію засобів.

- Ваш вихованець Хачеріді зараз грає в Києві, ви спостерігаєте за його виступами?

- Звичайно. Нам трохи не повезло, адже я хотів його повернути назад. В кінці минулого сезону ми грали проти «Динамо-2», я дивлюся, а він навіть не спітнілий. Запитую у нього, ти що, навіть пиво не п'єш? А що потіти, відповідає він, мене тут ні те, ні се. У дублі він довго не потів, але він хлопець з характером, адреналіновий такий, весь живий, задиристий, таких мало в українському футболі. Він боєць до мозку кісток. І ми домовилися, що його заберемо в оренду, а потім викупимо назад. Але з приходом Валерія Газзаєва, все змінилося для нього в кращу сторону. Він зачепився і свій шанс використав. Я його на другий день привітав, сміється, а я цікавлюся у нього, ти чого з суддями розмовляєш? У вас навчився, відповідає він. Навіщо, говорю, погане береш? Ти щось хороше від мене узяв чи ні? Він нормальний хлопець і я в нього вірю. Через якийсь час, прибере деякі свої нюанси і перетвориться на кваліфікованого футболіста. Я, не перевиховуваний негативний тип тренера, я це знаю, але як я можу інакше реагувати, якщо футболіст ходить пішки по футбольному полю. Як їх змусити грати? Футболісти повинні брати від мене хороше, а не лише погане.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кварцяний молодець... без нього футбол на Волині взагалі пропав би, імхо.

Міцного йому здоров'я, наснаги та невичерпної енергії :)

ЗІ Надіюсь він виведе Волинь до УПЛ... щасти йому і його команді!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хтось бачив/читав/чув щоб з керівнитством Волині було чітко сказано, що клуб буде виходити до УПЛ в цьому сезоні? Бо я тільки знаю, що Кварцяний поставив вимогу виступити краще ніж в минулому сезоні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На післяматчевій прес-конференцію він заявив, що завдання вмерти, але вийти в УПЛ не стоїть :) Але будуть старатись, і будуть нові трансфери для підсилення клубу. Молодь хоче розігнати, бо вона не допрацьовує до кінця. Лопес теж зупинився в розвитку. І понтів забагато в гравців з'явилось. І дуже вже його дратують "напівп'яні придурки" (вболівальники Дністра :D ). Ну це такий собі витяг з його прессухи)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хтось бачив/читав/чув щоб з керівнитством Волині було чітко сказано, що клуб буде виходити до УПЛ в цьому сезоні? Бо я тільки знаю, що Кварцяний поставив вимогу виступити краще ніж в минулому сезоні.

Тут Столяр говорил:

У наступному сезоні, якщо усе вдасться, перед командою стоятиме завдання увійти в елітний дивізіон. Кварцяний прекрасний тренер. Я вважаю його найсильнішим на сьогодні в Україні, але йому, звичайно, потрібен фінансовий ресурс
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а вот и кварц после вчерашнего матча:

- Яка головна задача на сезон перед Вами стоїть?

- Зробити сильний, боєздатний колектив та досягати перемоги в кожному матчі для здобуття першого місця в першій лізі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

круто зіграли!!!

моглиб більше забити...

непогані паси були!!! сподобалось!!!=)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А склад Ірпіні бачили, скількох знаєте?:) Ветерани все ж, от їх і перебігали.

Жилкін, Безсмертний, Ващук, Кардаш (Сухомлинов, 33), Грицина, Цихмейструк, Степанишин, Яшкін (Пелах, 54), Ребров, Коновалов (Косовський, 67), Нагорняк.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шкода, що знову недорахувалися 2 очок... правда і конкуренти наші теж їх втратили, окрім Севастополя :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Професіональна футбольна ліга України разом з сайтом www.turnir.com.ua пропонують до уваги уболівальників пряму відеотрансляцію матчу 1/16 фіналу Кубка України ПФК "Олександрія" - "Волинь", котрий відбудеться у суботу, 15 серпня. Початок трансляції - о 18-00. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну але хоч виграли, норма.

Кварцяний зараз їм дасть в роздівалці і на пресконференції.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хоть и со скрипом выиграли, но поздравляю болельщиков. Пойду сто грамм по-этому поводу дёрну под картошечку с грибочками

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кварцяний накрутив хлопців, виховав - тепер і результат приходить. Аж приємно стало, зара Волинь і в Прем'єр Лігу вискочить з таким тренером! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікавий сьогодні був поєдинок....

Ну що ждемо ..можливо цього разу в нас гра буде вдома.. 5 років...Луцьк без матчів Кубка України(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені наш воротар сподобався, він не відбиває, а намертво забирає м'яч в руки)

І кидає його рукою мало не до штрафного майданчика суперника)

Дуже гостро грає Пищур) А от захист латати ще і латати)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...