Перейти до змісту

ФК Волинь (архів)


Tumoxa44

Рекомендовані повідомлення

sergij-s

Алан Чумак,чи Кашпіровський? Звідки знав?

http://football.ua/ukraine/news/178560.html

І ще.

Цікава статейка.На рахунок Тайво,не знаю що сказати,а от Д.Сілва по грі був красавчіком.При Стаканичу такі ігри він рідко видавав.Тримаю пальці,щоб так було завжди.

http://football.ua/ukraine/news/178553.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 5,5 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Мені здається , що Волині банально не вистачає мотивації в ЧУ.

Згадую як виходили у премєрку, тоді бажання грати і вигравати зашкалювало.Була особиста мотивація і у Майкона- засвітитись та продатись у топ клуб, от і назабивав.

А тепер з вишки не вилетять, до єврокубків неохота карячитись. На вболівальників начхати.

Кому такий футбол потрібен?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А тепер з вишки не вилетять, до єврокубків неохота карячитись. На вболівальників начхати.

Як мені здається, вони ставлять за ціль вийти в єврокубки, але не в цей сезон. Зараз немає ні стадіону ні інфраструктури і воно все не з'явиться за рік (Волинь не настільки багатий клуб), ще й нових виконавців багато. По грі таке враження, що зумисно тримаються в середині таблиці. Прикро звичайно, але треба вірити ... як без того)).

Волинь, вперед!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По грі таке враження, що зумисно тримаються в середині таблиці. Прикро звичайно, але треба вірити ... як без того)).

Це з одного боку і правильно. Нам і правда немає з чим в єврокубки йти. Але ж хай тримаються в виїзних матчах, перед своїми вболівальниками так не можна. Хто був на стадіонв мене зрозуміє. Три голевих моменти за всю гру і ноль бажання це біда.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А мені здається Дем’яненко непоганий тактик, стратег, але такий собі мотиватор. Коли все йде більше-менш добре, він спокійно їм дає грати в своє задоволення, а треба після кожного матчу "строїти". Коли Дем’яненко грав, то ні гравці не мали таких грошей, ні Лобановський не дозволяв розслабона. Тому тут треба бути сильнішим психологом. Якщо не може сам Дем’ян, то когось взяти на роботу, щоб давав їм "волшебних пєндолів".

Ці ж самі люди виграли в "Металіста", "Таврія" зовсім не була сильніша. От в перерві видно, що дали "люлєй", забігали. Але Кварц встигав "роздавати" і по ходу тайму, тоді б вони не 45 хв. валяли дурня, а 10-15, не більше. Якщо не мають завдань на єврокубки, то хай краще розслабляються в гостях. Нема стимулу йти на стадіон вболівати, коли футболісти не поважають вболівальників.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гроші вирішують все. Дурість говорити про мотивацію, коли сума за "злив" перевищує "преміальні" за виграш. І ніякий тренер Вам не допоможе. На стадіон ходити - гроші платити - ще більша дурість. Весь цей матч я не дивився навіть по телевізору - нецікаво. Статки власників клубів і їх інвестиції в клуби прямо пропорційні їх рейтингу і місцю в турнірній таблиці, от і все, а гра - то фарс. А Ви ходіть на стадіон, платіть гроші, підтримуйте безхребетних, якщо достатньо матчів зіллють таким слабакам як "Таврія", то може залишаться в Премєр-лізі! Пробачте за правду, хотів гірше!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені здається, якби вболівальників приходилор тисяч по 10 і співали всі разом гімн- то полюбе гнали би гравців вперед.

А так якесь зачароване коло.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вони повинні знати про вимоги вболівальників та честь клубу ще до початку виступів за Волинь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То, значить, при такій грі народ має покотом йти на стадіон і ще й гімни співати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я зрозумів, добре що не бачив цей матч, бо не було ну ніякої можливості(( Але тепер якжо в Запоріжжі не виграєм, то які н*хєр єврокубки???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цифровой футбол. Итоги десятого тура

Проблемы в атаке Волыни

Получается парадокс. Только летом Анатолий Демьяненко собрал нынешний вариант состава, пригласив немало игроков из-за границы. Казалось, команде нужно время, чтобы сыграться и привыкнуть к требованиям нового тренера. Демьяненко как раз и занимался тем, что наигрывал основной состав, практически не делал изменений. И в последнее время начали проявляться побочные эффекты такого решения: зависимость. Успешность Волыни теперь зависит от нескольких человек, есть проблемы со здоровьем у Суботича, не пошла игры у Бикфальви - и все. Шансов добиться положительного результата никаких.

Демьяненко не зря после матча говорил о слабости игры своей команды. Показатели Волыни несколько ошарашили. Лучане за все 90 минут не отдали ни одной острой/обостряющей передачи за игру, только дважды попали в створ ворот. Того же поля ягода и отсутствие офсайдов (второй матч кряду, кстати). У Волыни явно разладилась быстрая и мощная игра. А брак Суботича и Бикфальви удручает. Первый половину своих ТТД завершил неудачей, второй - плеймейкер команды - имеет брак в передачах 31% (см. рис).%D0%B1%D0%B8%D0%BA%D1%84%D0%B0%D0%BB%D1%8C%D0%B2%D0%B8.JPG

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Троє «хрестоносців» гратимуть за національні збірні

Гравці Луцької «Волині» гратимуть за національні збірні.

Про це йдеться на офіційному сайті клубу.

Відбіркові матчі на Чемпіонаті Світу-2014 відбудуться наступного тижня. Тож, після гри у Запоріжжі проти місцевого «Металурга» кілька гравців «Волині» відправляться до стану національних команд. На футболістів чекають серйозні випробування.

Македонеця Ванче Шикова викликликали на два домашні матчі своєї збірної. 12 і 16 жовтня Македонія візьме участь у двох балканських дербі поспіль - із Хорватією та Сербією.

Збірна Болгарії, а значить і «волинянин» Петр Занєв чекає на випробування з Данією (12 жовтня, Софія) та Чехією (16 жовтня, Прага).

Крім того, до лав молодіжної збірної України поїде Олександр Насонов. Національна команда U-21 (гравці 1992 р.н. та молодші) в Києві матиме спаринг із Данією (12 жовтня), а в Порто із Португальцями (15 жовтня).

http://www.volynnews.com/news/sport/troye__khrestonostsiv__hratymut_za_natsionalni_zbirni/
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А хтось із варягів Волині може так сказати?

Капітан "Шахтаря" Даріо Срна цілком міг би грати за збірну України, адже у нас йому дуже подобається.

Про це хорват заявив під час зустрічі зі студентами Донецького національного університету.

"Я тут живу вже більше п'яти років, тому, якщо б не був заграний за збірну Хорватії, то, думаю, заслужив би грати за команду України, отримавши громадянство", - припустив він.

"Це моя друга країна, моє місто, моя команда", - заявив Даріо, який переїхав до Донецька в липні 2003 року.

"Мені вже 30 років, тому нікуди йти не збираюся. Думаю, що я в "Шахтарі" закінчує ігрову кар'єру, а що буде далі, вже вирішувати керівництву клубу", - цитує його Террикон.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тренер "Зорі":

- Помню, летом вы искали нападающего. К вам пришел Майкон. Но после первой игры вы подвергли его критике. Как он сейчас? Уже набирает форму?

- Мне сложно понять этого парня. Ему однозначно нужно поменять отношение к тренировочному процессу. Я не вижу с его стороны того старания и отношения к тренировкам. У него, наверное, где-то пошло самоуспокоение. Ему надо пересмотреть свои взгляды, тогда он будет играть, так же как и в луцкой Волыни.

Схоже, що "Зоря" вже також не відповідає високому рівню "звєзди", пора прогресувати далі - можна в оренду в "Севастополь", наприклад, а зрештою і в другій лізі є достойні команди :)

П.С. Хотів запостити в іншу тему, але по звичці попав в ФК "Волинь", мабуть він все-таки ще трішки наш :))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Волинь не вміє перемагати вдома. Було жаль потрачений час на матч з "Таврією". Спостерігав як приїхавши з далекого Сімферопіля вболівальники Таврії у кількості кількох чоловік, несамовито підтримувало власну команду, що аж заглушали фанатський сектор з Волині. А з вас хтось поїде у Симферопіль вболівати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Волинь не вміє перемагати вдома. Було жаль потрачений час на матч з "Таврією". Спостерігав як приїхавши з далекого Сімферопіля вболівальники Таврії у кількості кількох чоловік, несамовито підтримувало власну команду, що аж заглушали фанатський сектор з Волині. А з вас хтось поїде у Симферопіль вболівати?

я готова

за умови,що мій улюбленець гратиме :g10:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви це бачили ? наші 2 голи забили "Металургу"

молодці , бажаю перемоги!

волиняки-вперед!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Е-е-х... Так би вдома грали.Порадували б вболівальників...

Хто знає,чого Шикова на Масло коуч поміняв? Травма? Якщо так,то погано :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чесно? Шкода Кварцяного. Краще б виграли з рахунком 0:1 (в ідеалі 0:0,але краще 0:1).Не з його нервами рятувати потопаючих.Ще дві-три гри і Віталій Володимирович знову буде безробітний (ИМХО).Це не його команда.Йому потрібен середняк,який буде "бовтатися" і він матиме змогу запрошувати/продавати/в оренду віддавати того,кого захоче.І президента б йому такого,як Столяр був.Носа не пхай,керуй як хочеш.Да ладно - "Волинь"вперед до перемоги!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Е-е-х... Так би вдома грали.Порадували б вболівальників...

Хто знає,чого Шикова на Масло коуч поміняв? Травма? Якщо так,то погано :(

Дивуюся з нашої команди

Можуть грати достойно,а можуть і ходити по полю

Часто важко знайти цьому пояснення

Вітаю команду та вболівальників з перемогою!!!

І де ж ті ,хто кричав,що треба повернути Кварцяного?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Молодці хлопці сьогодні! Нарешті виграли з пристойним рахунком і провели матч без валідолу! Аржанов був кращим на полі! Літовченко нарешті зробив свій перший сейв :_07: Ну а Кварцяного трішки шкода...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...