Перейти до змісту

ФК Волинь (архів)


Tumoxa44

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 5,5 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Пряму трансляцію через тирнет можна буде десь позиркать?

19:00. "Арсенал" – "Волынь" канал "Кино".

Якщо знайдеш канал в неті то подивишся. :rolleyes:. В мене на Ua-Stream канал не працює (((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пряму трансляцію через тирнет можна буде десь позиркать?

ТВ-онлайн має бути тут та тут. Можливо попросить тебе встановити деякі програми.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вже маємо 1:1. Пару ідіотських рикошетів і гол. Блін. Нічого - будемо сподіватися на перемогу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все - нічия 1:1. Хоча могли б і виграти, так само як і програти. Ісса виручав. А в захисті центральний захисник Омоко - це дерево і прохідний двір в команді. Нах його з команди.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наступний матч в Луцьку з Шахтарем в суботу 21 серпня. Прогнозувати важко, але надія на нічию жевріє.

Всі на стадіон - підтримаємо нашу команду!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ладно, це все одно нормально - як ніяк не програли і командний дух трішки піднявся!

Все біжу в квартал це відмітити :friday:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені сьогоднішня гра в цьому чемпі сподобалась найбільше - і боротьба була, і в атаці щось показали, і центр поля швидко перебігали. ось тільки захист кульгає. Щось треба робити з захистом, а то Шахтар накидає нам "повну торбу огірків".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всі на стадіон

Ги, я на 60 грн куплю пива і рибкі і біля тєліка позирю))

А колись і була поразка від Арсенала 0-6.

А про Арсенал - Волинь: 8:1 забув вже?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ги, я на 60 грн куплю пива і рибкі і біля тєліка позирю))

Да, з цінами на квитки загнались. Як для Луцька, то ціни трохи неадекватні. На ЛЧ ДК-Аякс ціни стартують від 50 грн. і до 200 грн.

В мене, принципі, абонемент на домашні матчі Волині, який мені подарували. Так що піду на стадіон обов'язково...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

досить непоганий матч видала Волинь!

не бачив матч з "Зорею", але в порівнянні з тим же переможним проти "Металурга" гра була навіть цікавішою! мабуть насамперед завдяки силі суперника

склад вже вималювався стабільний, тільки сьогодні чомусь вирішили зіграти в три форварда, ввівши Рачича і без Герасим’юка (хтось знає чому його не було взагалі в заявці, навіть на заміну? травма чи Кварцу не вгодив? ;) )

початок матчу за "Арсеналом", але зовсім недовго, фактично з хвилини 15-ї цілком перевага "Волині", що приємно здивувало, думаю, не тільки мене, а й взагалі українських вболівальників, все ж це не Зоря і не Металург З, тут навіть про ціль - єврокубки говорять, незважаючи на те, що команда якась загадкова - ні стадіону, і ні вболівальників :) 

цього разу вийшло без штанг, це прокляття нарешті зняте :)

по "підрозділах": 

Ндоє сьогодні порадував, як мінімум 2 хороших сейва+ грамотні виходи + 1 фірмовий кидок з кувирком :) коротше, може вже він наблизився то показника, який казав Кварц "кіпер повинен пропустити "мішок", а в нього ємність поки заповнена на 75 відсотків. Залишилось 25 і потім буде грати надійно" Пропущений гол не на його совісті, було б складно такий зловити

Захист більш-менш стабільно, не зірки, але і не прохідний двір, все ж форварди Арсенала не з вулиці взяті, а роботи в них було дуже мало. Четвірка не міняється вже кілька матчів, Ващук і Омоко непогано тримають центр, з помилками, але з ким не буває. Тільки мабуть пора заборонити Владу бити штрафні, а то частенько в нього нав’язлива думка збити якусь з пролітаючих пташок :) Зліва Грінченко порадував, чесно кажучи думав, що він надовго не затримається. Бута мабуть найслабше, хоча нормал. От вже Сімінін, якого Кварц хвалив після першої ліги одужав і з’явився навіть в кінці на технічну заміну, так що нарешті в захисті може буде хоч якась конкуренція

Півзахист на рівні, всі троє, Шарпар в центрі, справа Бутко, ну і вже традиційно кращий в складі Волині Пічкур - красавєц! Гол забив мабуть найкращий в турі, молодець!

Сюрприз - вихід третього нападаючого Рачича, який щось там бігав, боровся, навіть карточку отримав, але все ж у нападі малопомітний. А Майкон з Павловим мабуть після "Зорі" добряче відгребли, бо вже ганяли нормально, за кожним м’ячем, хоча і не забили.

Коротше, кістяк є стабільний і я б не сказав, що команда рівня 14 місця, де вони зараз. Невезуха трохи ще є. Погано, що крім цього костяка фактично нема кому виходити,хіба Максимюк, але той вже пенсіонер, то весь матч не відганяє...

І ще можна сказати, що і без Кварца гра виходить непогана, Павлов досить удачний тренер поки :)

Традиційно бажаю удачі в наступних матчах! Треба достойно зіграти з Шахтарем, ясно що перемогу мало хто очікує, але головне, щоб гарну гру показували.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Треба достойно зіграти з Шахтарем, ясно що перемогу мало хто очікує, але головне, щоб гарну гру показували.

Волинь - це команда-загадка. Ми можемо програти Зорі, але виграти в ДК або ШД.

Вище я писав про Арсенал - Волинь: 8:1. Згадайте шо в тому сезоні Волинь робила з Києвом і особливо з Шахтарем.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фани ФК Волинь не прийміть це як за образу, але інколи здається, що Волинь якраз показує таку ігру:

http://www.youtube.com/watch?v=n1M7RpqRNlE&feature=player_embedded#!

А по поводу квитків то нізащо не піду із за того, що дуже дорого 60 грн., на 60грн можна купити кусок м'яса (свинини), пива вмикнути чи ТВ чи інет. і задоволення від матчу набагато більше отримаєш на відміну ніж там будеш на стадіоні сидіти на тих вигорівших на сонці сідушках, більш за все що спеки і скрізь навколо тебе будуть гадити насінням...Та і так, якщо програють ( 90% що так станеться), хоч отримаєш задоволення від смачного перегляду тв ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

склад вже вималювався стабільний, тільки сьогодні чомусь вирішили зіграти в три форварда, ввівши Рачича і без Герасим’юка (хтось знає чому його не було взагалі в заявці, навіть на заміну? травма чи Кварцу не вгодив? ;) )

От що Павлов з цього приводу сказав:

- Чому не грав Олег Герасимюк?

- У нього серйозна травма. Проблеми з ахілловим сухожиллям.

Пресуха

Захист більш-менш стабільно, не зірки, але і не прохідний двір, все ж форварди Арсенала не з вулиці взяті, а роботи в них було дуже мало. Четвірка не міняється вже кілька матчів, Ващук і Омоко непогано тримають центр, з помилками, але з ким не буває. Тільки мабуть пора заборонити Владу бити штрафні, а то частенько в нього нав’язлива думка збити якусь з пролітаючих пташок :) Зліва Грінченко порадував, чесно кажучи думав, що він надовго не затримається. Бута мабуть найслабше, хоча нормал. От вже Сімінін, якого Кварц хвалив після першої ліги одужав і з’явився навіть в кінці на технічну заміну, так що нарешті в захисті може буде хоч якась конкуренція

На рахунок захисту, зокрема Омоко, не згідний - він дуже часто помиляється, нервує, м'яч вибиває аби-куди, на один добрий відбір м'яча - в нього 3-5 помилок. Так не мождна грати в центрі оборони.

А на рахунок, що Ващуку треба заборонити пробивати штрафні - підтримую на 100%.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та ясно що Омоко не монстр, але хто краще? це більш-менш нормальний захисник як на мене до міжсезоння, а там вже треба добре подумати над цією позицією

і ще приємна дрібничка - ми обігнали колегу по першій лізі, Севастополь :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Звичайно, що Омоко не монстр, але такі помилки, які він допускає в центрі захисту - є неприпустимими. Ліпше було б поставити свого гравця (вихованця Волині) - і не було б проблем з лімітом, і підтягували своїх би до основи. Я розумію, що можна сказати, а раптом нема кращого, бо Кварц ставить Омоко. Так шукати! В першу чергу, серед своїх.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На рахунок оОмоко згідний грає-грає а потім як сплавить і себе і Ващука, от і виправляють потім усі. Я Вам більше скажу, після тої Вищої ліги, що він грав у нас, то він взагалі втратив свою майстерність. Зара такі помилки робить як дитина.

Журавчака вже давно нема, не зійшлись вони з Віталієм Володимировичем.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Молодіжні склади: Волинь - Шахтар 1-1 ( так би і завтра зіграли ).

Гра була цікава. Волинь забила першою, десь на хвилині трицятій в першому таймі. А Шахтар з пенальті зрівняв рахунок за хвилин 15 до кінця матчу.

Вся гра пройшла на високих швидкостях.

Рахунок по грі.

Кварцяний на грі був?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...