Перейти до змісту

ФК Волинь (архів)


Tumoxa44

Рекомендовані повідомлення

Можливо Павлов ще від струсу не відійшов, а Бабир мабуть таки на заміну вийде (за збірну просидів матч на лавці, за дубль не грав), ну і Приндета - 100%.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 5,5 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

М-да, таке враження, що Шандрук - позашлюбний син Дем"яненка, а Бабира і в запасі нема, зате є Павлов.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щось виглядають "загубленими" на полі - креативу "0", в захисті суцільний безлад. На одній контрі "зловили" ДД і тут же погано зіграли в захисті і, як результат, гол.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Колись я з команд, які грають у такий футбол як сьогодні (і починаючи з весни) насміхався. Тепер доводиться вболівати.

Як би я хотів, аби Демяненко разом із Шандруком, Ілієвим, Насоновим поїхав десь назад в Азербайжан і там їх тренував. Причому, навіть якщо якимось чудом Волинь все ж відстоїть позитивний результат це бажання не зміниться. Після гри напевне скаже - "нада аналізіравать і дєлать вивади".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто там Павлова хотів на поле?) Вкінці непогано наші придушили, але загалом 2 паса звязати не можуть

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

другий тайм троха краще, але то вже Дніпро підсів, ну і моменти треба реалізовувати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я Павлова хотів. І те, що він з двох метрів не забив нічого не міняє, хоча шкода. Задатки і майстерність у Павлова є, бракує стабільності та ще чогось... Думаю, що маючи більше ігрового часу він був би не гіршим за Суботіча та інших. А головний його плюс в порівнянні з іншими - він вихованець ДЮФК Волинь, хоча і родом з Криму...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Анатолій Демяненко, головний тренер «Волині»: Хочу поздоровити «Дніпро» з перемогою, в принципі вони її заслуговували. Перший тайм моя команда грала неважно, боязко, довелося в перерві струсонути гравців і другому таймі вони зарухались. Звичайно заважала духота. Але глядачам, напевно, гра сподобалася, напруга тривала до останньої секунди. Більше б таких матчів.

- Арбітр показав вашій команді шість жовтих карток а міг і більше. Виходить, що гра була дуже жорсткою?

- Чому Ви так рахуєте? Футбол – це ж контактний вид спорту. Було ясно, що навмисно ніхто нікого не бив. Могли деякі картки і «Дніпру» дати, були моменти в яких можна було давати, але арбітр не наважився. Було багато боротьби, тому і багато карток.

- Можете сказати де краще працюється… в Узбекистані чи в Україні?

- Звичайно в Україні краще. В Узбекистані є своя специфіка… Вони з м’ячем люблять грати, а без м’яча не хочуть. Перше, що я зробив це налагодив дисципліну в команді і нам вдалося виграти Кубок Азії. А так важко звичайно.

Як ви бачите у «Волині» з цього сезону грає п’ять нових гравців, звичайно команда будується не відразу. Потрібно мінімум два роки, щоб щось зробити, але нічого, будемо працювати. Є над чим працювати і це найголовніше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене таке враження складається, що далі Волинь прогресувати не буде. Ніби як зупинились у розвитку. Можливо, один матч, ну максимум - два, будуть видавати в колі і все. Якось важко вони грають. І мова навіть не в зіграності команди і гравців, а в самій побудові гри. Я вже колись писав, що наші досить важко переходять з оборони в атаку. І сьогодні це було.

Ну і чекаю Неділька чи Старцева у воротах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сергей Симинин: "Не хватило везения и реализации моментов"

Капитан "Волыни" Сергей Симинин дал свою оценку прошедшей игре его команды против "Днепра":

- По игре особо говорить нечего. Мы первыми забили гол, но не сумели удержать победный для себя счет. Пропустив два мяча, уже в начале второго тайма оказались в роли догоняющей стороны. Могли сравнять счет в конце матча, но не повезло.

- В стартовые минуты вам было тяжело?

- Да. "Днепр" очень хорошо начал матч, но затем чуточку подустал и мы этим воспользовались. Игра чуть выровнялась.

- После второго гола "Днепра" вы очень быстро и гибко перешли к более атакующим действиям...

- Нас заставлял это делать счет на табло. Нужно было идти вперед чтобы иметь возможность сравнять результат.

- Чего не хватило сегодня "Волыни" для достижения позитивного результата? Ведь последние минуты прошли при явном вашем преимуществе.

- Может быть причиной элементарное невезение, неумение реализовать свои голевые моменты. В этом весь футбол. Что ж, будем работать над реализацией.

- Тренер давал установку играть жестко, применяя фолы с игроками "Днепра"?

- Нет, нам просто хотелось взять здесь очки. Желание переполняло, отсюда - и фолы и карточки.

- Сегодня "Волынь" хотела бы добиться большего?

- Конечно. Мы показали неплохой футбол. Особенно на последних минутах матча, когда создали сразу три голевых шанса, но не забили.

- В прошлом туре вы упустили победу. Сейчас не сумели вырвать ничью. Не скажется ли это на команде негативно?

- Приложим все силы, чтобы этого не допустить.

26.08.2012 22:39

http://www.ua-football.com/ukrainian/high/503a7ace.html
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що радикальних змін не буде, це було ясно і так. Мене цікавлять локальні - Павлов був кращим Шумахера? ;)

І як там Литовченко? Готує місце для Неділька/Старцева чи все не так безнадійно?

А з Шандруком цікаво, пам’ятаєте, на початку сезону Дем’ян сказав: ми хочемо здати Масло і Лео в оренду, бо в нас є сильніші гравці українці, це він про Шандрука мабуть? ;) Як зіграв хлопець, сильніше за Масло? ;)

А, і ще Аржанов, перший матч ніби нічого, як другий?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що радикальних змін не буде, це було ясно і так. Мене цікавлять локальні - Павлов був кращим Шумахера? ;)
В принципі, був кращим.
І як там Литовченко? Готує місце для Неділька/Старцева чи все не так безнадійно?

Старцев, Неделя!!! Вертайтесь скоріше!!! Літовченко ловить, але не рятує.

А з Шандруком цікаво, пам’ятаєте, на початку сезону Дем’ян сказав: ми хочемо здати Масло і Лео в оренду, бо в нас є сильніші гравці українці, це він про Шандрука мабуть? ;) Як зіграв хлопець, сильніше за Масло? ;)
Адназначна, Масло краще. В Шандрука мало того, що досвіду не дуже, але він як на захисника трохи боягузливий, немає спортивної злості: вона або є, або її немає.. "З'їдають" його.
А, і ще Аржанов, перший матч ніби нічого, як другий?
Разом з Еріком чи не найкращі.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З такою грою в кінці сезону займемо 10 місце за щастя.Еріка купить Метадон, або Арсенал.

Оце і є планка Дем,яненка?Чи таке завдання і стоїть йому?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По багаточисельних заявках Анатолій Васильович нарешті не став випускати в кінці Шумахера. І саме тому в нас навіть багато моментів цікавих було починаючи з двох останніх замін Дем'яненка. Ще раз висловлюю вдячність Анатолію Васильовичу! І декілька слів про матч. Зіграли погано, хоча в кінці додали жару, чесно сказати дійсно не пощастило. Але ця "панічна" гра Волині мені вже так набридла... Немає спокою у діях команди, все якось на авось, ніяких злагоджених дій. просто паніка і надія що м'яч до когось все ж долетить...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нарешті суботич з еріком родили!!!

Суботич теж не ах ті - іноді складається враження що він боїться "м"яча"!!!!

Чому біля воріт противника замість того щоб бити вони передають мяч один одному наче бояться бити?!Ну і потім звісно втрачають.....мяч)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З такою грою в кінці сезону займемо 10 місце за щастя.Еріка купить Метадон, або Арсенал.

Оце і є планка Дем,яненка?Чи таке завдання і стоїть йому?

Перед початком сезону Дем'ян казав:

-Завдання - вихід в єврокубки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заїхав я сьогодні на заправку WOG, ту що на Рівненській... Дивлюсь стоять біля холодильника Рамон, Ізворану і Герасимюк, щось регочуть... Потім зайшли в середину і понабирали пива кучю, причому і водій-Герасимюк теж. Ну і щось мені не стрималось, кажу пацани, ви б краще свою енергію на тренування і ігри тратили а не на пиво і гульки. Ну Рамон щось злякався, втік, а Ізворану з Герасимюком образились і почали доказувати що вони атдихають і на ета права імєют. Звьозди словом, що там і казати...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заїхав я сьогодні на заправку WOG, ту що на Рівненській... Дивлюсь стоять біля холодильника Рамон, Ізворану і Герасимюк, щось регочуть... Потім зайшли в середину і понабирали пива кучю, причому і водій-Герасимюк теж. Ну і щось мені не стрималось, кажу пацани, ви б краще свою енергію на тренування і ігри тратили а не на пиво і гульки. Ну Рамон щось злякався, втік, а Ізворану з Герасимюком образились і почали доказувати що вони атдихають і на ета права імєют. Звьозди словом, що там і казати...

Ага, особенно Герасимюк!!! :0066:
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...