Перейти до змісту

ФК Волинь (архів)


Tumoxa44

Рекомендовані повідомлення

Скажіть мені, якщо "Волинь" виграє в кротів, а "Металург" в "Карпат" і при цьому займе 5-е місце в ЧУ, то "Волинь" попадає в єврокубки?

Якщо Волинь виграє в кротів,то попаде в єврокубки як володар кубку України! :0020:
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 5,5 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Хочеться сказати пару слів про наступний матч,

- гра яку не показують по тв;

- гра на яку деякі букмекерські контори не приймають ставки;

- гра, в якій Карпатам дуже треба очкі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хочеться сказати пару слів про наступний матч,

- гра яку не показують по тв;

На 2+2 є в програмі — http://2plus2.ua/tv-programma/?tab=1&date=2012-04-16

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 квітня о 17:00 "Карпати" - "Волинь". Арбітр − Сергій Даньковський (Київ)

ВІДЕОТРАНСЛЯЦІЯ тут: http://prosport.tsn.ua/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Олександр Пищур: "Є бажання помсти за попередні поразки"

На обливаний понеділок «Карпати» гратимуть проти одвічного суперника – луцької «Волині». Про нинішній стан волинян, а також про настрій на гру у Львові розповів нападник «хрестоносців» Олександр Пищур.

– На що розраховуєте у львівському матчі?

– Насамперед на позитивний результат. Таким для нас буде, звичайно ж, перемога. Але хочу зазначити, що у нашій ситуації і нічия – непоганий результат. Докладемо всіх зусиль, аби здобути три пункти, та все покаже гра.

– Останнім часом ваша команда виступає не дуже стабільно: то чудова перемога, то безглузда поразка. Які завдання в команди на останні чотири тури?

– Основне завдання ми вже, здається, виконали – залишитись у Прем’єр-лізі. Це було нашим пріоритетним завдання. Тепер ми старатимемось в останніх турах показати хорошу гру та, за можливості, поповнити свій очковий багаж. Але в основному, ми старатимемось не розчарувати наших вболівальників, вони завжди нас підтримують та вірять у наш успіх в майбутньому.

– У міжсезоння вашу команду очолив новий тренер Анатолій Дем’яненко. Чи дуже його підхід до тренерської роботи відрізняється від підходу вашого колишнього коуча Віталія Кварцяного?

– З етичних міркувань, на це питання я не відповідатиму.

– Останнім часом у програмі «ПроФутбол» на каналі «2+2», де ваш колишній керманич виступає експертом, Кварцяний оцінював гру вашої команди. Чи дивились ви випуски цієї телепередачі і які ваші враження?

– Я багато чув про те, що Кварцяний не надто позитивно відгукувався про гру нашої команди, але на це увагу я не дуже звертаю, адже це суто його бачення. Я і мої партнери не прислухаються до його думок. Він зараз всього-на-всього експерт, тож його думка не надто актуальна.

– Зараз «Карпати» в чемпіонаті виступають невдало. Чи буде для вас гра у Львові прогулянкою?

– Та ні. Гра обов’язково буде дуже насиченою та бойовою, про це навіть не йдеться. Я знаю, що з «Карпатами» останнім часом коїться щось неймовірне. Таке враження, ніби над ними висить якесь прокляття. Але воно в одному з матчів зникне – і тоді суперникам вже буде не до сміху. Дуже не хочеться, щоб це повернення на землю сталось саме в матчі з нами. Ми вже докладемо усіх зусиль, щоб так не сталося.

– Протистояння «Карпати» – «Волинь» вже встигли охрестити західним дербі. Останнім часом у цих дербі брали гору «Карпати». Чи тисне на вашу психіку цей факт і чи є в команді якийсь особливий настрій на цю гру?

– Так, справді, останнім часом ми поступалися «Карпатам» в рахунку, але аж ніяк не по грі. Тож це протистояння має розставити всі крапки над «і» у нашому західному протистоянні. Психологічно ми налаштовані як на звичайний матч, але є певне бажання помсти за попередні поразки.

Інформаційний центр ФК «Карпати»

13.04.2012 15:37

http://www.ua-football.com/ukrainian/high/4f881e21.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Основне завдання ми вже, здається, виконали – залишитись у Прем’єр-лізі." - а по-моєму, якщо по арифметиці, то є теоретичні шанси на виліт, от після цього туру фактично вже все може стати ясно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Основне завдання ми вже, здається, виконали – залишитись у Прем’єр-лізі." - а по-моєму, якщо по арифметиці, то є теоретичні шанси на виліт, от після цього туру фактично вже все може стати ясно

Він краще знає . Значить боси футболу уже домовились хто буде аутсайдером , добре що нас залишили

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зараз відрив від "Оболоні" - 7 очок, тобто, якщо "Оболонь" виграє в "Дніпра", "Іллічівця" і "Чорноморця", а "Волинь" все програє, то "Оболонь" нас обганяє. - малоймовірно, але в теорії можливо :)

В "Олександрії" 20, тобто їй достатньо 2 перемоги і 1 нічия, щоб нас обігнати, наприклад, виграти в в "Чорноморця" і "Іллічів" і зіграти в нічию з "Дніпром", в принципі можливо

В "Зорі" 23, тобто треба перемога і нічия - вот, якраз перемогти "Волинь" і з "Ворсклою" в нічейку

І в "Іллічів" 24, їм достатньо однієї перемоги - наприклад, в останньому турі виграти в "Металурга"

Математика показує, що зараз якось ще негарно хвалитися збереженням прописки, коли є хоча б мінімальний шанс вилетіти :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сергій Сімінін: "Докладемо надзусиль, щоб зіпсувати футбольне свято у Львові"

Останнім часом Сергій Сімінін – відвертий лідер «хрестоносців». Інформаційний центр вирішив розпитати у капітана «Волині» про сьогоднішній стан команди та про настрій на гру проти «Карпат».

– Матч у Львові для нас буде дуже важливим, адже це західне дербі. Такі протистояння завжди вагомі.

– За що боротиметесь у Львові?

– Звичайно, за перемогу. Про щось інше навіть не йдеться. Для чого тоді виходити на поле? Знаємо, що «Карпатам» уже відступати нікуди і вони обов’язково будуть зубами хапатися за перемогу, але ми докладемо надзусиль, щоб зіпсувати футбольне свято у Львові.

– В останніх матчах «Волинь» виступає якось нестабільно. В команди ще залишається чотири гри в чемпіонаті. На що в них розраховуєте?

– Основне наше завдання – залишитись у Прем’єр-лізі, його ми вже, здається, виконали. Зараз ми повинні подякувати своїм відданим фанам за підтримку, а також на останок залишити про себе приємне враження.

– У міжсезоння вашу команду очолив новий тренер Анатолій Дем’яненко. В роботі та ставленні до команди він дуже сильно відрізняється від вашого колишнього коуча Віталія Кварцяного?

– У кожного тренера свій підхід та своє ставлення до футболістів. Кварцяний більш імпульсивний тренер, а Дем’яненко основну ставку робить на спокійний мікроклімат в команді.

– Останнім часом у програмі «ПроФутбол» на «2+2» Віталій Кварцяний неодноразово критикував сьогоднішню гру команди. Чи дивишся ти цю програму та яке в тебе ставлення до цих висловів Кварцяного?

– Дуже часто дивлюся, вважаю її цікавою. Але чогось напрочуд образливого в бік нашої команди я не почув. Віталій Володимирович патріот свого міста та своєї команди.

– «Карпати» останнім часом виступають невдало. Чи буде матч у Львові для вас «пікніковим»?

– Та ні, аж ніяк він таким не буде. «Карпати» зараз перебувають у глибокій ямі, але настане час, і вони виберуться з неї. Тож до команди зі Львовва треба ставитись серйозно та без шапкозакидань.

– Останнім часом у західному дербі ваша команда пасе задніх. Чи впливає цей факт якось на команду та настрій перед матчем у Львові?

– Та ні, я б не сказав. Усе, як перед звичайним матчем, хоча можливо, у когось і є шалене бажання поквитатися за попередні поразки.

Інформаційний центр ФК "Карпати"

14.04.2012 11:35

http://www.ua-football.com/ukrainian/high/4f8936e8.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Передивився... майже усі БК приймають ставки на всі завтрашні матчі, крім нашого. Думаю, все вже давно вирішено...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я теж думаю що все вже вирішено , Волинь завтра зіллє . А Сімінін з Пищуром в інтерв'ю просто нас підготували ,що ми , ніби то вже все вирішили , завдання виконали і тепер просто будемо грати на перемогу . Не дасть Бєня злити Карпати в пердив , так само як Ахмет не дасть вилетіти іллічам , вчорашній матч з Металістом це підтвердив . Спускати будуть Александрію і Оболонь.. На жаль корумпований футбол в Україні , як і все інше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А мені хочеться 0:3, за останні три гри з "Карпатами" :) Особливо за домашню в минулому сезоні, на якій я був присутній ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хоча сьогодні появились ставки на матч майже у всіх БК, можливо не все так погано?!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З погляду на те хто керує "Волинню" виграє "Волинь",а з погляду патріотизму "Карпати".А як буде насправді побачим через 4 години. Розмов і так буде достатньо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Молодьожка умудрилась пропустити два голи на останніх хвилинах, граючи в більшості, і програти весь матч. 3:2.

http://www.fc.volyn.net/molodzhna-pershst-27jj-tur-karpatim-lvvqnv.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Карпати - Волинь 1-0

Карпати більш мотивовані. Зливу не було.

Розкажіть, якщо хтось його замітив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну що ж не змогли наші сьогодні потопити Карпати :( Ну тепер вже хотілося б щоб Карпати все ж залишились в премєр-лізі, щоб можна було в наступному сезоні поквитатись з ними.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А як він мав проявитись ? Самі собі забивати мали , чи як? Скільки було ударів по воротам Карпат , отож , робили вигляд що обороняються зі всіх сил а в атаку майже не бігли і по воротам не били . Виграти при цьому важко. Вважаю що зливали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Питання в тєму.

Якщо 14-15 місця набирають рівну кількість очок, йде розбір по додатковим показникам чи "матч життя" на кшталт золотого матчу між 1-2 місцями?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...