Перейти до змісту

ФК Волинь (архів)


Tumoxa44

Рекомендовані повідомлення

Скажу вам так, головне аби Карпати не попались, інакше буде злив матчу. Дві команди є Коломойського і тому буде вигідно, щоб у фінал вийшли саме Карпати (інфраструктура краща). Ідеально, якщо б попав донецький металург, хоча не спорю, що після 0-3 від Волині на цей раз вони таки налаштуються на реванш, і ще у них це буде єдина нагода попасти в єврокубки, які Волині не на стільки потрібні, як Металургу. Але краще шанс ніж тонкий розрахунок не на нашу користь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 5,5 тис
  • Створено
  • Остання відповідь
Полуфинал Кубка Украины. Жеребьевка

"Волынь" (Луцк) - "Шахтер" (Донецк)

"Металлург" (Донецк) - "Карпаты" (Львов)

http://terrikon.com/posts/116059

мля, ну хто би сумнівався в нашому щісті)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось такий розклад:

- "Волинь" вдома приймає "Шахтар"

- "Карпати" на виїзді зіграють з "Металургом"

- 28-го квітня відбудуться півфінальні матчі, а 6-го травня - фінал на "Олімпійському".

Я вгадав з жеребкуванням, але все одно хотілося Карпати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Жаль, а в мене була маленька надія на єврокубки

То які питання? Виграємо в кротів!!!! Якщо судді знов пенальті з пальця не висмокчуть,то перемога за нами!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Треба дати бій! Вчора Металург показав, шо з Шахтою можна грати, аби тільки реалізація моментів була на достойному рівні...

Та й помсти хочеться!(Спеціально для Михайла: НЕ за Динамо, а за не логічно програну гру в Луцьку з абсолютно лівим пенальті)

А в парі Метадон - Карпати...хай краще переможе Металург, бо Карпатам важко буде в першій лізі в ЛЄ виступати))

Або, якщо ми пройдем Шахтар, то тоді хай Карпати перемагають. Цікаво було б побачити в фіналі Кубку України західноукраїнське дербі)) Але це так...з розряду думки в голос.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо судді знов пенальті з пальця не висмокчуть,то перемога за нами!

З Славчіком "Пєчкіним" Шевчуком виховну роботу провести напередодні матчу треба було б....шоб він бідняжка невздумав впасти якшо вдруг хтось з наших защітнічків пукне рядом :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ДА ппц!!! самий гірший варіант, тепер навіть якщо пройдемо шахтар (а думаю цсі памятають минулу гру в луцьку і явно Волинь у фінал не пропустять) то ще потрібно перемагати і у фіналі(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Волині в ЧУ немає чого вже втрачати а кротам є тому не думаю що основою гратимуть. Тому якщо який судя мудак не спортить гру то Волинь має шанси запхнути кротів в норку - вжопу надіюсь на це

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Волині в ЧУ немає чого вже втрачати а кротам є тому не думаю що основою гратимуть. Тому якщо який судя мудак не спортить гру то Волинь має шанси запхнути кротів в норку - вжопу надіюсь на це

як мінімум хочеться побачити на бажання Волині грати достойно... суддя то одне, але якщо здадуть без судді, то вже буде не цікаво...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шукаю квиток на матч Динамо Київ-Волинь, котрий відбувся 19 червня 2004 р.

Дуже треба.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Головний тренер луцької «Волині» Анатолій Демяненко продовжує приймати вітання із перемогою у чвертьфінальному двобої із «Арсеналом». Утім, одночасно вболівальники луцького клубу переймаються результатами сьогоднішнього жеребкування наступної стадії національного кубку. Анатолій Васильович прокоментував клубній прес-службі вибір жеребу.

- Так, суперник нам попався найскладніший з тих, які залишилися. Але ж гратимемо вдома, сподіваюся і вірю, що прийде повний стадіон, так само як у матчі в чемпіонаті. І сподіваюся передусім на власні сили – на налаштування своїх гравців. До фіналу, в якому мріє зіграти будь-який футболіст, - рукою подати, треба тільки переступити через «не можу».

- Ви все ж сподівалися іншого суперника?

- «Шахтар» міг і раніше нам попастися. Грали з іншими командами, правда ж? Забралися високо, значить треба підтримувати марку, не збавляти вимог до себе. Легкого життя «Шахтарю» в Луцьку не обіцяємо, даватимемо бій, як і вчора у києві «Арсеналу».

- Анатоліє Васильовичу, вболівальників цікавить наступний поєдинок «Волині», у Львові з «Карпатами». Чи знають гравці про дух цього матчу?

- В принципі, у нас кожен з поєдинків, які грали останнім часом такий. Але цей – все одно – надпринциповий. Дербі, воно завжди – дербі, у якому стані не перебували б команди, на якому місці не йшли, хто б ними не керував. Це матч з розряду «завжди вирішальних», до нього прикута увага глядачів. Тому, як кажуть, не маємо права на погану гру. Про це й казатим

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Демяненко обіцяє «розібратися» з футболістами

Головний тренер «Волині» Анатолій Демяненко здивований, що в команді – багато «контрактників». З деким, мовляв, вже розібрався. Далі – буде.

Про це він заявив у інтерв’ю газеті «Відомості.ua»

«Найперше, що мене вразило, як тільки я прийшов: тут було дуже багато гравців по контракту. Дуже багато. Тож, щонайперше треба було розібратися з ними. Я перевірив, хто відповідає рівню, з деякими розібрався. Смірнова, бразильця Гобера перевів у дубль, поки у них контракт», - висловився очільник лучан.

Але загалом, додав він, команда зрозуміла нові вимоги.

«Я хочу, щоб вони грали в справжній футбол. І у мене такий принцип, що у кожному матчі мої футболісти повинні викладатися максимально, незалежно від того, який суперник — «Шахтар» чи «Оболонь», - пояснив Демяненко.

Також він додав, що наразі приглядається до нових футболістів, до того ж, не лише українських. Зокрема з Сербії, Македонії, Хорватії та Португалії.

Що стосується претендентів на виліт, то такі, мовляв, в команді є. «Хто конкретно мене не влаштовує, поки сказати не можу. Проте, все проясниться, думаю, влітку, коли ми формуватимемо команду до наступного сезону. Ви ж розумієте, що цих «кандидатів» треба кудись прилаштувати», - зазначив тренер.

Щодо потенційного трансферу Майкона, то Демяненко зауважив, що футболіст сам хоче піти.

«Він – потужний футболіст, але якщо не хоче грати, то як ти його змусиш? Вже видно, що до тренувального процесу спортсмен почав ставитися зверхньо. Я дав йому трохи відпочити, він тривалий час не грав. У нас була серйозна розмова, він пообіцяв, що наразі гратиме далі. Час покаже. Все залежить від Майкона», - пояснив наставник лучан.

http://www.volynnews.com/news/sport/demyanenko_obitsyaye_rozibratys_z_futbolistamy/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто конкретно мене не влаштовує, поки сказати не можу. Проте, все проясниться, думаю, влітку, коли ми формуватимемо команду до наступного сезону.

Прикольно. Вже квартал тренує команду, а досі нічьо не "прояснилось".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Демяненко обіцяє «розібратися» з футболістами

Стаття ще за січень, уже неактуальна таксказать. Хоча як на мене, то й досі треба розібратися з деякими людьми - Микола Наконечний, Пищур, Романчук, Шандрук, Кравченко... н*х вони тут треба?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Демяненко обіцяє «розібратися» з футболістами

Стаття ще за січень, уже неактуальна таксказать. Хоча як на мене, то й досі треба розібратися з деякими людьми - Микола Наконечний, Пищур, Романчук, Шандрук, Кравченко... н*х вони тут треба?

Демяненко обіцяє «розібратися» з футболістами

Сьогодні, 18:23

http://www.volynnews.com/news/sport/demyanenko_obitsyaye_rozibratys_z_futbolistamy/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Демяненко обіцяє «розібратися» з футболістами

Сьогодні, 18:23

http://www.fc.volyn....erencjaah9.html

Всі ті ж слова, що й у твоїй статті, тільки шматками вирвано, і кілька слів замінено синонімами.

Волинські новини, вочевидь пропіаритись вирішили...От напишемо "сказав Дем"ян, що Майкон хоче піти", і все буде - інтриги, скандали, розслідування. А щодо Гобера та Смирнова - їх в Луцьку ще з Березня немає...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На матч з Шахтою треба буде всім вболівальника роздати прапорці зі зображенням яйця.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто конкретно мене не влаштовує, поки сказати не можу. Проте, все проясниться, думаю, влітку, коли ми формуватимемо команду до наступного сезону.

Прикольно. Вже квартал тренує команду, а досі нічьо не "прояснилось".

Проясниться для нас, а для Дем"яна вже ясно, і якщо ці "кандидати на вихід" до літа не зможуть проявити себе, то стануть такими кандидатами де-факто.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скажіть мені, якщо "Волинь" виграє в кротів, а "Металург" в "Карпат" і при цьому займе 5-е місце в ЧУ, то "Волинь" попадає в єврокубки?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Анатолий Демьяненко: "С Майконом испробовал и кнут, и пряник"

Похоже, полоса неудач «Волыни» завершилась, сменившись серией из трех матчей без поражений, среди которых яркая победа в Донецке над «Металлургом» (3:0) и домашняя ничья с «Ворсклой» (0:0) в чемпионате, а также гостевая победа над «Арсеналом» (1:0) в четвертьфинале Кубка Украины.

- Большая часть проведенных в марте игр не принесла положительных результатов - ваша команда уступила «Черноморцу», «Оболони» и «Шахтеру». Выходит, из тех неудач были сделаны верные выводы? - начинаю разговор с наставником «Волыни» издалека.

- Каждый тренер анализирует игру после каждого тура, и я не исключение. Обращаю внимание на ошибки и стараюсь, чтобы команда их не повторяла.

- Ничья в поединке с «Ворсклой» вас больше порадовала или огорчила?

- Удовлетворил лишь второй тайм. Первый же наша команда провела неважно. После перерыва мы выглядели увереннее и должны были побеждать. Но голкипер полтавчан Долганский в нескольких случаях выручил свою команду.

- В трех последних матчах состав «Волыни» остается почти неизменным. Внести изменения вам пришлось лишь в игре с той же «Ворсклой», когда вместо Сергея Пилипчука с первых минут вышел Олег Герасимюк. Зато в матче с «Арсеналом» Пилипчук вновь появился на поле.

- Ориентируюсь на то, кто как выглядит перед матчем. Кто лучше готов, тот и играет. Я посчитал нужным поставить такое сочетание игроков, и это себя оправдало.

- Что больше всего волновало вас перед четвертьфиналом с «канонирами»?

- Лично меня - ничего. Переживал за ребят - чтобы они сумели сыграть в свою игру. Первый тайм был провален, но потом ситуация выровнялась: во втором, как и в дополнительное время, наши игроки выглядели иначе.

- Согласны, что в матче с «Арсеналом» без доли везения не обошлось?

- Если вы имеете в виду нереализованный Шацких пенальти, то это такое дело… Вы же знаете, сколько звезд мирового футбола не забивали с 11-метровой отметки: Сократес, Баджо, Барези, Беланов, Шевченко. Перечислять можно долго.

- Не рисковали, вводя в состав не нюхавших пороху в премьер-лиге Дениса Шелихова, Виталия Приндету и Александра Насонова?

- Определенный риск в этом есть. Но я вижу, что у ребят глаза горят, и это самое главное. Понятно, что они немного ошибаются, но без этого игры не бывает. В целом же картину все трое не портят. Считаю, что они - будущее украинского футбола.

- В весенней части сезона в центре внимания оказался забивший несколько важных голов Майкон. Бразилец пересмотрел свое отношение к делу?

- Да. Поначалу он валял дурака на сборах. Пришлось с ним несколько раз поговорить. Сказал Майкону: «Ты перспективный молодой футболист, способный играть на хорошем уровне. Старайся себя проявить - это же в твоих интересах. А станешь валять дурака - отправишься в дубль, где никому не будешь нужен». После этого парень сделал выводы.

- Выходит, испробовали в общении с Майконом кнут и пряник?

- Очень эффективное, надо сказать, сочетание.

- А что же другие игроки атаки - Александр Пищур, Евгений Павлов и Шумахер?

- Все трое работают нормально, к ним у меня нет претензий. Но на данный момент Майкон выглядит сильнее. Четырех же нападающих одновременно не поставишь - кто же тогда будет защищаться, отбирать мячи, созидать? Тем не менее, наличие конкуренции в команде - положительный фактор.

- Жеребьевкой, определившей вашей команде в соперники по полуфиналу Кубка Украины «Шахтер», удовлетворены?

- Конечно, хотелось бы получить оппонента не такого уровня. «Шахтер» в четверке полуфиналистов - самая сильная команда. Но ничего, будем сражаться. Могу заверить: так просто мы не сдадимся.

- Каким вам видится характер предстоящего поединка с «Карпатами» во Львове?

- Эта игра - дерби, ведь кроме «Волыни» и «Карпат» в Западной Украине выступающих в премьер-лиге команд больше нет…

http://www.ua-football.com/ukrainian/high/4f87bd55.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...