Перейти до змісту

ФК Волинь (архів)


Tumoxa44

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 5,5 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

І не один раз. Учите матчасть. http://uk.wikipedia....утбольний_клуб)

м... прикольно... зараз просто клуби залишились, серед яких один шахтар є дійстно сильніший... арсенал ніяк не сильніше дніпра, якого ми перемогли в 1/8... було би добре переграти арсенал, а там уже в півфіналі з зорею у Луцьку ну а фінал Донецьку можна і програти буде)

чекаємо в жереб зорю)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Побєда!!! Не бачив перший тайм, але мабуть добре :) Втретє в півфіналі! Курс на фінал!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щось мені підказує,що після матчу в нас буде гарний настрій! :0020:

А правий був :)

Чуйка! :0151:
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не бачив перший тайм, але мабуть добре

Перший такий собі, а от в другому ми вже краще почали грати, вирівняли гру.

З.І. З ПЕРЕМОГОЮ! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Демьяненко: "В первом тайме сыграли позорно"

Тренер Волыни прокомментировал выход команды в полуфинал Кубка Украины.

- Первым таймом я опять очень недоволен - сыграли его просто позорно, и у Арсенала в это время было очень много моментов. Во втором тайме игра была уже более-менее лучше, жаль, что мы не сумели реализовать несколько хороших контратак. Могу сказать, что перестройка нашей команды все еще продолжается, ребята ведь до этого играли в один футбол, а я требую играть в другой.

- Анатолий Васильевич, если вы дойдете до финала, готов клуб и инфраструктура в еврокубки?

- Хороший вопрос. У нас пока нет своей базы и достаточного количества полей, но сейчас началась реконструкция стадиона, не все же сразу делается. А вообще, дайте войти в Лигу Европы, а потом уже будете спрашивать.

football.ua

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я бачу Ізворану потроху витіснив Герасимюка, я вгадав повністю склад на матч :) Ніби такий середнячковий гравець, але на підхваті на різні позиції, от гольовий пас шикарно видав сьогодні!

Що там з Пилипчуком, все так серйозно? Знову прийдеться Геру випускати на "Карпати" на фланг? (не хотілося б...)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Був на стадіоні, емоції переповнюють!!!!

Все по порядку.

Придбав квитка за 10 грн. на центральну трибуну!!! - 2 сектор, ближче до третього. Сидів за спинами наших. Усю гру Дем'яненко простояв, а Кучук кричав так, що його було чути на весь стадіон. правда, і глядачів було, смішно сказати - майже 2900 чол. Самих фанів Арсеналу було чоловік 100, і ще зігнали курсантів з "Богуна". Ця команда - стидоба з такою підтримкою. Бо переважна кількість киян-вболівальників вболівала за Волинь.Крім того, було дуже багато людей з нашої області. Так що, коли я кричав та радів незабитому пенальті та голу Майкону - не було ризику бути побитим. Згадав, підтримували Арсенал десь з 6 афроукраїнців. Вони кричали "Арсенал! Арсенал!" з характерним акцентом. Я не витримав і на весь сектор попрохав, що б їм пояснили, що це не лондонський Арсенал.

1 тайм - повна какашка. Наші притиснулись до своєї штрафної, Арсенал - нічого не міг зробити (для мене загадка, як вони опинились на 4 місці з такою грою). Пару безперспективних контратак.

2 тайм - практично повна протилежність першому. Якась гра та думка з'явились. Небезпечні контратаки якісь, дієві закидання наперед. Хоча, як такого малюнку гри не було. Майкон, навіть не дивлячись на забитий гол, простояв в центрі поля практично увесь матч, за м'яч не чіплявся. Якась в нього лінь була. А Савіч сам не сильно міг пройти захист противника.

Судейка - будь-які моменти дрібніші судив на користь Арсеналу. На стадіоні почали сміятись, що він родич Вакса.

Після матчу я спустився вниз, підійшов до Дем'яненка (він, до речі, мужик досить простий) і подякував за виграш, а не за гру (до речі, коли прості глядачі звертались до Дем'яненка, то він відгукувався на кожне звертання, видно було, що він скучив за Києвом, і нікому не відмовив пофоткатись разом). Потім я привітався з деякими гравцями Волині і їм також подякував за виграш.

На сектор до наших фанів мене черговий раз не пустили. То йшов повз них, почав аплодувати, то мене старі знайомі впізнали і мені досить радісно було їх бачити. А вболівальники-кияни проходячи поруч з трибуною наших фанів кричали: "Дякуємо, волиняки!".

Ось такий в мене був похід на Волинь, матчі яких не пропустив жодного разу в Києві.

Що там з Пилипчуком, все так серйозно?
Бачив, що його відвезли до карети швидкої допомоги "Борис" і лікарі досить довго над ним "чаклували" - майже до перерви.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Демяненко перехитрив Кучука.Вимотали Арсенал, приспали і в кінці вжалили.Майкон у розрідженому захисті відчуває себе як риба у воді.Хоча й в насиченому , здається був би кращим від Ідеє.

Якщо в півфіналі попадеться Шахта(думаю вони цього не хочуть)-буде чудова нагода помститися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хотів ще сказати про наш захист - Приндета ще трохи молодий, хоча досить перспективний. Але він не справлявся зі своїми функціями захисника - досвіду мало, але то справа наживна.

Якщо в півфіналі попадеться Шахта(думаю вони цього не хочуть)-буде чудова нагода помститися.
Стадіон кричав: Василич, отомсти кротам.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

«Арсенал» - «Волинь». Післяматчеві коментарі гравців «Волині»

Сільвіу Ізворану (автор гольової передачі):

- Гра мені дуже сподобалася, «Арсенал» - компактна команда, тому діяти проти них водночас цікаво і важко. В центрі поля було багато боротьби як зверху так і знизу, де особливою активністю вирізнявся Георге Флореску, який пропускав останній матч чемпіонату і був «свіжішим» за інших.

Те, що можемо пройти до півфіналу відчув лише тоді, коли рахунок став на нашу користь, до цього гра проходила на зустрічних курсах і перемогти могла будь-яка з команд.

Денис Шеліхов (відстояв третій матч поспіль на нуль):

- Секрет нашого сьогоднішнього успіху – це тренерський задум. Також в деяких моментах везіння було на нашому боці. У нас зараз кожен матч – немов фінал Кубку, потрібно битися на полі і за себе і за товаришів, що нам і вдалося продемонструвати. Сама гра була неймовірно напруженою. В мене навіть не було часу, щоб задумуватись чи був гольовий момент біля моїх воріт, був повністю у грі.

- Коли Максим Шацьких перебивав пенальті, ти кинувся в той же кут, куди він цілив першого разу, це був твій задум?

- Після того як він першого разу забив, я для себе вирішив, що другий удар буде туди ж. Але звичайно, що поталанило, коли з другої спроби Шацьких не влучив у ворота.

Сергій Пилипчук (достроково залишив поле через травму):

- У зіткненні з Одібе, нігерієць шипами бутсів розпоров мені ногу. Довелося їхати у клініку "Борис", де були накладені шви. Вже у Луцьку пройду медогляд, тоді стане ясно, скільки доведеться пропустити. Головне, що команда сьогодні виграла.

Дивимось і насолоджуємось:

10.jpg

12.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я бачу Ізворану потроху витіснив Герасимюка, я вгадав повністю склад на матч :) Ніби такий середнячковий гравець, але на підхваті на різні позиції, от гольовий пас шикарно видав сьогодні!

Ну цифри, якби, говорять самі за себе:

Больше всего в туре...

... удачных отборов: Андрей Оберемко - 7 (из 9), Эдмар - 7 (из 10), Сильвиу Изворану - 6 (из 6).

... удачных единоборств: Андрей Оберемко - 24 (из 34), Кирилл Петров - 20 (из 29), Сильвиу Изворану - 20 (из 36), Фанендо Ади - 20 (из 38).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо в півфіналі попадеться Шахта(думаю вони цього не хочуть)-буде чудова нагода помститися.

В фіналі!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не забуваємо:

Жеребкування півфіналів

Жеребкування півфіналів розіграшу Датагруп − Кубку України, в якому продовжують боротьбу сім клубів Прем’єр-ліги й один представник першої ліги, відбудеться у четвер,12 квітня − наступного дня після того, як будуть зіграні чвертьфінальні поєдинки.

Жеребкування проходитиме в офісі Прем’єр-ліги (вул. Червоноармійська, 23-Б) й почнеться о 14.00.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...