Перейти до змісту

ФК Волинь (архів)


Tumoxa44

Рекомендовані повідомлення

Кварцяний не проти попрацювати за кордоном

Екс-наставник ФК «Волинь» Віталій Кварцяний не відкидає можливості, що відновить тренерську кар’єру в закордонній команді. Водночас додає: «Тільки, щоб недалеко від кордону».

Про це він розповів у інтерв’ю газеті «Луцький замок».

Зі слів Кварцяного, пропозицій очолити футбольний клуб поки не надходило. Однак він стверджує, що після завершення футбольного сезону в клубах можуть відбутися зміни і тоді, ймовірно, буде змога відновити тренерську кар’єру

http://www.volynnews.com/news/sport/kvartsyanyy_ne_proty_popratsyuvaty_za_kordonom/

Савіч і Майкон – сильніші, ніж інші, ‒ Демяненко

На думку головного тренера ФК «Волинь» Анатолія Демянка, наразі пара форвардів Душан Савіч та Майкон – сильніша за інших нападників. Саме тому вони виходять на поле в офіційних матчах.

Про це він розповів в інтерв’ю газеті «Команда», яке опублікував сайт ФК «Волинь».

З його слів, Майкон переглянув своє ставлення до справи. Мовляв, під час зимових зборів він погано тренувався, але після розмови з тренером – змінився. «Я йому сказав: з подібним ставленням до справи він дуже швидко опиниться в «дублі», усі про нього забудуть, і перейти в іншу команду він не зможе, оскільки не буде затребуваний», ‒ відзначив фахівець.

Грою Савіча наставник «хрестоносців» задоволений. Каже, що спостерігав за македонцем ще в Узбекистані, коли Душан виступав за «Пахтакор». «У поєдинку з донецьким «Металургом» він разом із Майконом зіграв дуже добре. Поки що ця пара футболістів виглядає сильнішою від інших форвардів і тільки тому виходить на поле», ‒ стверджує Демяненко.

Також тренер розказав, що йому подобається працювати у «Волині».

«Мені подобається виводити маловідомих в загальній масі гравців на хороший рівень, розкривати таланти, будувати боєздатний колектив. Завжди прошу підопічних підтримати мене, апелюю до хлопців, мовляв, хочете більше заробляти, прагніть працювати якісно. Тоді все прийде», ‒ переконаний Демяненко.

http://www.volynnews.com/news/sport/savich_i_maykon__sylnishi_nizh_inshi__demyanenko/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 5,5 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Олег Герасимюк: «Я викладусь по максимуму, аби «Волинь» сягнула футбольних вершин»

Чи престижно бути гравцем «Волині», та й узагалі, як потрапити у великий футбол, газета «Відомості» розпитала у півзахисника ФК «Волинь» Олега Герасимюка.

— Олеже, безперечно, бути футболістом сьогодні — це престижно. Що спонукало вас піти у футбол?

— Річ у тому, що у мене сім’я — спортивна. Мій батько обожнював футбол, щоправда, грав на аматорському рівні. Саме він посприяв тому, щоб і я потрапив у цю сферу. Я ріс у Володимир-Волинському, мій батько знав усіх достойних тренерів міста. Завдяки цьому я вже з дитячого садочка відвідував секцію футболу. Моїм першим наставником був тренер Руслан Гань, за що йому й досі вдячний.

Мене ніхто не змушував ходити на тренування, як це часто буває серед дітей. Я ходив сам, не пропускав жодного заняття, отримував від цього величезне задоволення. Навіть після занять часом хотілося потренуватися самостійно на спортивних майданчиках. Хоч і кажуть, що футбол приносить гроші, але я ніколи не ставив собі за мету бути футболістом винятково через фінанси. Більше про це замислюватися почав, коли вже створив сім’ю.

— Як почалася ваша спортивна кар’єра як уже «зрілого» футболіста?

— До восьмого класу я навчався і тренувався у Володимирі-Волинському. Коли мені було 14 років, довелося вирішувати, що робити далі. Була можливість піти навчатися до Львівської спортивної школи-інтернату. Я зважився на цей крок, бо, зрозуміло, у Львові було набагато більше перспектив. Я провчився у цьому закладі рік, але, хоч як це прикро, мене відрахували через те, що мій ріст не відповідав футбольним стандартам. Але у той час на Волині «Феміда-Інтер» збирала дитячо-юнацьку команду. З перших відбіркових тренувань тодішній тренер Альберт Мікоян мене помітив і узяв до команди. Тобто мій шлях на футбольні вершини йшов поступово: дитяча школа, друга ліга, дубль, перша команда.

— Вам довелось пограти й за київське «Динамо». Це був щасливий випадок, чи ви прагнули туди потрапити?

— На мій вік, а мені тоді було всього сімнадцять, я дебютував у вищій лізі. Для мене було дуже приємно та несподівано, що клуб такого рівня, як «Динамо», звернув увагу на мене — звичайного волинського футболіста. Думаю, від такого шансу мало хто б відмовився.

— Кварцяний вас легко відпустив?

— Не знаю, що тоді було у нього на думці, проте він, як і я, розумів, що для мене це можливість досягти більшого. Та й, зрештою, «Волинь» отримала кошти від мого переходу в «Динамо».

— Знаю, що ви грали ще й за азербайджанську команду «Нефтчі», яку тоді очолював уже нинішній тренер «Волині» Анатолій Демяненко.

— Так, якраз у ті роки, а це був сезон 2008/09, ми й познайомились. Я зіграв п’ять ігор у чемпіонаті, забив один гол. В єврокубках я зіграв за бакинців в шести матчах і теж забив один гол. З Анатолієм Васильовичем у нас уже тоді склалися непогані відносини, і мені було приємно, коли його призначили тренером «Волині».

— У якій із команд вам було найкомфортніше грати?

— Скрізь по-різному, різні умови. На Волині добре, бо ближче до родини, а це найголовніше. Проте зізнаюся, що життя футболіста у Києві — це, звичайно, шик.

— Але ви все одно повернулися до «Волині». Чому?

— У мене закінчився контракт із «Динамо», я був на оглядинах у «Таврії», але Віталій Кварцяний усе-таки перетягнув мене сюди.

— Ви чи не найкраще з усіх футболістів «Волині» можете порівняти двох тренерів — Кварцяного й Демяненка. Наскільки вони відрізняються?

— Це зовсім різні люди, у них інакше бачення футболу, свої тактики гри. Мені легше пристосуватися до Демяненка, бо його я вже встиг вивчити за часів гри в «Нефтчі». Під керівництвом Анатолія Васильовича ми вже зіграли п’ять ігор. За цей час, думаю, до його особистості та манер звикли всі гравці «Волині». У Демяненка на першому плані — дисципліна: якщо хтось недотягує на тренуваннях, він може і прикрикнути, і гостре слівце сказати. Наші тренування стали коротшими, але інтенсивнішими.

— Чи подумуєте зараз про перехід до іншого футбольного клубу?

— Пропозицій поки не надходило, та й не ставлю це за мету. Коли був у Києві, багато грав у дублі, бо там дійсно велика конкуренція, а у «Волині» я гравець основного складу. І намагатимуся потрапляти в стартовий склад команди кожної гри. Викладуся по максимуму, аби «Волинь» сягнула футбольних вершин.

— Ви одружений, виховуєте синочка. У футбольній команді ви — півзахисник, але наскільки «захищеною» є ваша сім’я?

— Мені пощастило, бо моя дружина дуже терпляча у цьому плані. Ми дійсно більше часу перебуваємо на тренуваннях, часто виїжджаємо на збори. Так виходить, що вдома я буваю раз на тиждень. Жінка вже звикла до цього. Нічого не вдієш — така робота. Та весь вільний час я витрачаю на сина: щойно переступив поріг дому — він біля мене, а я біля нього.

— Хто для вас є кумиром?

— У дитинстві я фанатів від тодішнього складу київського «Динамо». Зараз є окремі європейські футболісти, тактика гри яких мені подобається. Наприклад, Мессі. Це, звісно, крутий футболіст, але як такого кумира у мене немає.

http://fc.volyn.net/oleg-gerasimjuk-ja-vikladus-pou1k.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дивився орієнтований склад від Футбол УА... Склад напевно самий кращий за останні пару місяців підібрався! Немає ключевих гравців травмованих або дискваліфікованих! Можете глянути.... http://football.ua/ukraine/preview/161731.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Волинь - С. Долганський : 0 - 0.

Все нормально. На безриб'ї і рак - риба !

З нічиєю нас!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Флеш-інтерв’ю Анатолія Демяненка після матчу з «Ворсклою»

Дата: 06.04.2012

- Анатолію Васильовичу, чому ми побачили дві різні «Волині» у двох таймах? Так було задумано?

- Напевно, так вийшло спонтанно. Перший тайм був дуже поганий, мені не сподобався, я вніс корективи, пояснив хлопцям. Другий тайм відіграли на рівні і, в принципі, повинні були вигравати – у нас було 3-4 моменти, щоб забити.

- "Волинь" не дуже переконливо грає в рідних стінах. У чому бачите проблему?

- Проблема в психології, напевно. Перед своїми уболівальниками переповнюють емоції, хлопці хочуть зіграти краще. Плюс хлопці, які приїжджають, грають від оборони, обережні – а так завжди простіше грати, ніж атакувати.

- Нічия в матчі з «Ворсклою» – це вдача чи невдача?

- Я думаю, що ми все-таки повинні були виграти, у нас були моменти у другому таймі. Але і очко – непогано. В принципі, «Ворскла» – команда непогана, організована.

http://fc.volyn.net/fleshntervju-anatolja-demjanenka-psljaovk.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В дитинстві наших футболістів вчать ,бий у воротаря, мяч всеодно полетить лівіше, чи правіше, а врортар завше стоіть по центру-і ти влучиш у ворота.

Так вони потім все життя і валять по людині в рукавичках.

Ну і схоже елементи звєздняка вже знов проклюнулись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В"ялий, спокійний матч закінчився спокійною нічиєю.

Невероятно увлекательный поединок Волыни и Ворсклы, как ни странно, закончился нулевой ничьей.

:_07:

Гри не бачив. Так що не можу врубитись. Вялий і спокійний чи невероятно увлекательный?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Другий тайм,особливо не в"ялий.

Від себе скажу (ИМХО,не копати сильно)-що на полі роблять Герасим"юк і Насонов.Загострюють? Згоден.Але ж скільки браку...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По нулях!

На рахунок Насосова згідний на всі 100500%. Його кпд рівний 0. З мене б толку було так само, як з нього, але ж він професійний футболіст...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

що на полі роблять Герасим"юк і Насонов.Загострюють? Згоден.Але ж скільки браку...

в шию їх гнати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Анатолій Демяненко, головний тренер «Волині»: Перший тайм ми зіграли дуже погано, у перерві довелося хлопцям трохи пояснити, що так у футбол не грають. Другий тайм зіграли вже більш-менш, мали хороші моменти, але їхній воротар дуже здорово діяв. Очко – це також очко , тим більше, у нашій ситуації. Але повторюся – першим таймом я дуже незадоволений.

- Чому сьогодні не грав Пилипчук?

- Він отримав мікротравму напередодні, тому не було сенсу її ускладнювати. Він міг вийти, але згодом випасти ще надовго…

- Ви планували грати на нічию?

- Ні! Я ж пояснюю, що дуже незадоволений першим таймом. Довелося в перерві трохи прикрикнути на гравців, пояснити. Ми ж домовлялися, що у нас кожна гра – вирішальна. Буває, що виходить, буває – ні. Могли ж і виграти, чи не так? Другий тайм непогано відіграли. Не кажу – здорово, але – непогано. Це футбол.

- Вам не здається, що заміни були запізнілі?

- Не кожен гравець може увійти добре в гру.

- Як складеться гра з «Карпатами» й «Арсеналом»?

- Будемо налаштовувати команду. У мене є такий принцип в житті: кожна гра – це максимальний результат. Будемо битися. Просто так не здамося, це я вам обіцяю.

- Вам не було страшно ставити Приндету сьогодні і в попередніх матчах?

- Так, він 1993 року народження. Він буде помилятися, але слід довіряти йому. А що робити? Я в 19 років вже грав за «Динамо», в чемпіонаті СРСР. Шевченко грав за Київ у сімнадцять. Шовковський також рано починав… Слід довіряти, тоді й будуть зростати хлопці. Тим більше, що він українець. Навіщо на цю позицію іноземців купувати? Буде Приндета зростати, якщо, звісно, дискотеки не зламають голову і все інше…

- Що вирішили з Майконом?

- Все від нього залежить. Майкон - хлопець непростий. Хоче ніби в Бразилію. Але мені сподобалося в ньому те, що коли я з ним переговорив, він збагнув, що так, як він на зборах взимку працював, справи не буде. На зборах дурня клеїв, а тепер ми побачили того Майкона, який на себе схожий. Стосовно нового контракту, то він ще думає, певне, агенти там йому мізки компасують. Ви ж знаєте, яка в них задача…

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Волынь - Ворскла - 0:0

Демьяненко впервые не проигрывает на «Авангарде

http://football.sport.ua/news/153740

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Демьяненко впервые не проигрывает на «Авангарде

Чекаємо,коли "Демьяненко впервые выигрывает на "Авангарде" :0155:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ща, доморощений футбольний аналітєг для тих, хто не дивився матч, всьо розпише :))

Перший і другий тайми були зовсім різні, якщо перший - "унилоє зрєліщє", то другий досить непоганий у виконанні обох команд.

Фактично по грі не надто відрізнялися від того, що було з "Металургом", просто "Ворскла" не була такою повільною і розбалансованою. Павлов (тренер) мабуть зрозумів, що Савіча краще прикрити жостко, тоді Майкон буде на голодному пайку, фактично так і виходило, в цьому матчі Савіч був непомітним.

Кого варто відмітити - це всю лінію оборони: Шеліхова, Шикова, Леандро, Сімініна і Приндетту. Останній допустив одну серйозну помилку, але його вчасно підстрахували, так що можна пробачити молодому пацану. І це підтверджує моє припущення з минулого матчу, що в Масло намітився серйозний конкурент, який грає не так жорстко. Взагалі, мабуть тому що Дем’яненко був захисником, коли грав, він досить серйозно налагодив захист, не тільки на рівні захисників, а й усієї команди. Підтвердження - два матчі без пропущених. Фактично перший тайм захищались досить грамотно і технічні гравці "Ворскли" нічого не могли придумати.

Але "Ворскла" теж в захисті грала досить організована і швидше, ніж "Металург", тому фактично нічого в нас не виходило. Шарпар і Ізворану теж більше грали на захист, це в них загалом вдавалося, а от креативити не було кому, час від часу давали непогані паси, але без особливого результату.

А от фланги - то реальна проблема. Герасимюк вийшов на місце Пилипчука травмованого і виглядав дуже блідо. Навіть якщо виходили непогані моменти для загострення, він їх марнував, то навіси якісь безцільні, то вдарив як з переляку...Якась цікавість появилась, коли Леандро зрозумів, що з Герасимюка толку мало і сам почав ходити в флангові рейди, після одного з них дав кльовий пас Майкону і той дивом не забив. Можливо, хоч цей матч покаже Дем’яненку, що Герасимюк нормально грає один матч з трьох-чотирьох. Насонов взагалі нічим не запам’ятався. Взагалі-то він захисник, і не від доброго життя мабуть ставлять його в півзахист. З атакою він якось слабо справляється... Побачивши таку фігню, тренер випустив Лопеса, але і той нічого не показав, так що нормально на фланзі грає тільки Пилипчук (Пічкур вже надьожно в дублі)

От і вийшло, що підмога Майкону могла бути тільки шляхом навісів, пару раз попадав в офсайди, часом досить сумнівні. Але навіть при такій грі "Волинь" мала 2 забійні моменти, в Майкона і Сімініна, коли просто рятував воротар і ще один в Майкона, з якого теж можна було б витиснути гол, але знову ж таки кіпер на рівні. В "Ворскли" варто виділити Долганського і Безуса, останній дуже шустрий хлопець, створив купу проблем нашому захисту, багато раз його збивали, але якось справились. В приниципі, непоганий варіант для майбутнього збірної.

Загалом, можна сказати, що Дем’яненко вже тестує свою схему в дії і бачить, що людей під неї не вистачає. Довіряє молодим, от знову вийшов Павлов замість Савіча, а Пищур шліфував лавку, а Шумахера взагалі в заявці не було. Швидкості не вистачає серйозно, над діями в атаці тре ще багато працювати, поки що тут не видно великого прогресу. Ще мені здається, що нашому тренеру варто трохи роздавати пілюлєй в середині тайму, як це робив Кварц, на них це непогано діє :) А то прийшлося чекати перерви, поки вони хоч трохи проснулися. Шанси для вильоту ще є, але не думаю, що маємо вилітати, головне - не розслаблятися!

Тепер чекаємо Кубок, має бути весело!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Павлов: "У нас було завдання зіграти на нуль"

У матчі з "Волинню" у полтавської "Ворскли" стояло завдання зіграти на нуль.

Про це після гри заявив тренер команди Микола Павлов, пише сайт "Волині".

"У нас було завдання – зіграти на нуль. Я радий, що ми його виконали і цьому посприяло повернення на нашого капітана Сергія Долганського. Нам завжди важко даються ігри в Луцьку, незалежно хто тренує "Волинь" – Кварцяний чи Дем'яненко. Бо "Волинь" - команда з характером. Ми задоволені тим, що зіграли сьогодні унічию", - сказав він.

На питання, яка мета "Ворскли" в чемпіонаті, Павлов відповів: "Сьогодні я порахував, що ми вже набрали 32 очки і стільки дві останні команди ліги вже не наберуть, отож, нас не наздоженуть. Значить ми вже у Прем’єр-лізі залишилися".

"Всі давно нас відправляють у Лігу Європи. Чомусь всі забувають, яка там психологічна напруга і що грати потрібно через два дні на третій. Хто там грав, знає про що я говорю. І думаю, що стабільно туди потрапляти нам ще ранувато", - підсумував Павлов.

http://www.champion.com.ua/football/2012/04/6/487005/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якась на до кінця пресуха, чи уа-футбол сам це додумав? ;)

- Ви казали, що Приндета «наш». То ви себе уже вважаєте себе волинянином?

А почему бы и нет. Дети и жена летом переедут в Луцк. Потому что сейчас дети в школу в Киеве ходят. Они приезжают, уезжают.

- Тобто ви тут всерйоз і надовго?

Да. Волынская область заслуживает, что б ее болельщики увидели европейский футбол. Приезжали команды с Европы. Я ребятам объясняю, что я был и на чемпионатах мира и Европы и в Лиге Чемпионов. И я им рассказываю, как это здорово играть против высококлассных команд. Ты себя проверяешь. Это здорово.

- Прогноз на кубок (матч з «Арсеналом)?

Мы так просто не сдадимся. Это точно. Я вам обещаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З пресухи:

Дем"ян: гра Герасим"юка мені сьогодні не сподобалась.

голос журналіста з залу: нам давно не подобається...

дружній ржач всіх присутніх :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кубок України. Жеребкування 1/2 фіналу відбудеться 12 квітня

12 квітня о 14:00 в офісі Прем'єр-ліги відбудеться жеребкування 1/2 фіналу Кубка Укарїни.

Про це повідомляє офіційний сайт ПЛ.

Нагадаємо, матчі 1/4 фіналу відбудуться днем раніше - 11-го квітня

http://www.champion....12/04/9/487684/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кубкова битва очима журналістів

Дата: 09.04.2012

Напередодні битви у чвертьфіналі Кубку України, у якій на стадіоні «Динамо» у Києві 11 квітня поміряються силами столичний «Арсенал» та луцька «Волинь», своїми прогнозами стосовно її результату поділилися найкращі спортивні журналісти України та Волині і напророкували такі результати.

Павло Булах (UA-football): 2:1

Мирослав Ватащук («Волинські новини»): 1:2 (д.ч.)

Сергій Голоскоков («Хроніки Любарта»): 1:2

Василь Михайлов («Команда»): 2:1

Роман Флішаровський («Волинь»): 1:0

Артем Франков («Футбол»): 1:1, перемога «канонірів» у серії пенальті

Ігор Циганик («2+2»): 2:1 (д.ч.)

Юрій Яцюк (ВОДТРК): 1:3

http://fc.volyn.net/kubkova-bitva-ochima-zhurnalstvu8f.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://football.ua/ukraine/news/162057.html

Дисквалификации: -; Шиков, Симинин (по - 7 предупреждений), Майкон, Шарпар (по - 6), Пилипчук, Пищур, Лопес (по - 3).

Пропускають матч після 4 і 8-ми жовтих? Що, ставимо на грі з "Карпатами" на жовті Сімініну, Шикову і Пилипчуку перед "Динамою" вдома? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та вже нехай зливають "Динамі" ту гру.Вилетіти,не вилетять.Головне аби Даунецькому "Шахтьору" насолити,за суботній антифутбол.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...