Перейти до змісту

ФК Волинь (архів)


Tumoxa44

Рекомендовані повідомлення

Не знаю, як на мене то на суддівство нема чого гнати в даному матчі
Так треба судити в кожному матчі. А не закривати очі на Срну разом з ШД, чи/та ДК (в цілому). Хто дивився сьогодні матч ДК-Дніпро, той зрозуміє про непоставлений пенальті в сторону ДК. Десь ця принциповість, сцуко, по-випаровувалась.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 5,5 тис
  • Створено
  • Остання відповідь
Анатолій Демяненко (головний тренер «Волині): До поразки призвели дитячі помилки захисту. Шиков помилився і отримав червону картку, Шарпар привіз собі гол. У таких випадках слід вибивати в аут, на кутовий, а він…

- Вас не нервує, що поки дуже часто Демяненка порівнюють із Кварцяним?

- Так, у мене трохи інші ігрові і тренерські установки. Ми перебудовуємо гру, це поки трохи важко усвідомити більшості гравців.

- У вас сьогодні вилучили двох гравців. Ви вважаєте суддівство справедливим?

- Я ніколи на рефері не скаржуся. У нас багато карток, може, все ж таки й «Оболоні» треба було більше дати.

- Чи вважаєте ви, що «Волинь» сьогодні заслуговувала на поразку?

- Сам футбол був сьогодні скучненький, напевне, статус матчу зобов’язував до більш обережної тактики. Поталанило більше «Оболоні». Адже навіть, коли ми були вдесятьох, суперники якихось особливих моментів не створювали. Тільки в кінці, коли пішли вперед і нас було уже дев`ятеро, у них стало виходити грати гостріше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі календар в нас просто жопа.

Шахта вдома;

Виїзд з МетаДоном;

Вдома Ворскла;

Карпати у Львові

Динамо в Луцьку

І тільки потім Арсенал в Києві, який можливо щось подарує братському філалу і дома Зоря.

Згадується той чудний чемпіонат, коли ми маючи по ходу 5-те чи 3-тє місце зі свистом вилетіли в першу лігу.

Хоча чомусь здається, що цього разу такого не трапиться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як на мене пенальті Дніпру в матчі з ДК не було.Сілва просунувся метра півтора, і вже тоді Стрініч зачепився за його ногу.Теж до речі вже падаючи.Суддя це все бачив з їх спин+ще одного захисника ДК.

Тут теж має діяти презумпція невинуватості, а жодної симпатії судді до ДК я по ходу матча не побачив.Натомість Коломойський нахаба,грубіян та горлохват, в цивілізованому світі так себе не ведуть.Тепер Суркіс має новий стартовий пакет купувати.А він звик купувати лише контрольні пакети.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Аж ніяк, і я не симпатизую Бєні. Але в тому, конкретному випадку пенальті мав бути - грали в ноги Стрінічу, а не в м'яч. Все. Крапка. Гри в м'яч не було.

Ну да Бог з ними, ми тут про Волинь говоримо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Натомість Коломойський нахаба,грубіян та горлохват, в цивілізованому світі так себе не ведуть.

Може трохи офтоп, але...

Хочу звернути увагу на вчорашнє неподобство в прямому ефірі. Почну здалека. З українських футбольних передач, що висвітлюють наш чемп є "Футбольний уік-енд" та "ПроФутбол". Що одна ге , що друга. "Кротоуіекенд" з Пєнісовим (у якого свій і, часом здається, тільки йому зрозумілий гумор) достає своїм нахилом в бік відомого всім ФК і його власника (по суті і власника каналу, на якому виходить передача) і з основною темою "Суркісвсьокупіл", хоча й там можна подивитись огляди інших єврочемпіонатів, всякі "туристичні" замальовки і попадаються навіть досить непогані інтерв"ю, правда прав на ЛЧ і ЛЄ вони не мають, тому малюють картинки, мультики чи знімають в якомусь барі екран ТВ з трансляцією :_02: . З другого боку "ПроФутбол", який себе донедавна позиціонував нейтрально. Але цей верескливий ведучий Циганик балаболить з швидкістю 10 слів за секунду і постійно перебиває "експертів" та інших співрозмовників. Тому я в основному схилявся до вибору перегляду "ФУ", щоб не слухати цю істеричку.

І ось, 2+2 проанонсували появу Кварца в своїй передачі. Вирішив подивитись, що з того вийде. Ще з початку насторожили оці віртуальні "спеціально підготовлені нашими експертами" таблички ЧУ, типу "якби судді не помилялись, то "Дніпро" був би зараз на вершині". Ну, думаю, канал Коломойського, треба хазяїна порадувати, показати, що недарма з/п отримують. Хоча Кварц кинув репліку - шось ви мало відносно "Волині" суддівських помилок знайшли, наші у ваших таблицях мають теж вище бути :_02: . Але вчора - це був алєс. Кварца вже не було (не зміг приїхати / не захотів / не мав третьої вишиванки / Бєня сказав "хватить" ?). Циганик все намагався доказати, що Безус обізвав Боатенга чорним, хоча як англомовний чувак може чітко в шумі стадіону розрізнити "ЧЬОрний" і "ЧЬО твориш?". (Леон правильно сказав, а якшо зараз всі ніге афроамериканці почнуть казати, шо їх обізвали чорним, щоб гравців суперника виганяли з поля, тоді до кінця матчу 6 чоловік може лишитись в складі. Он Окодува теж говорить - "Якшо мені скажуть, шо я чорний - і шо? Да, я чорний. Чого я маю ображатись, мене що обізвали?".)

Потім він перейшов до обговорення "скандального" (за його визначенням матчу) ДК-ДД. 10 раз прокрутили момент з "100% пенальті". Хоча в студії до одностайного висновку так і не прийшли (та й суддя мав десяту долю секунди для оцінки з одного ракурсу, а не повтори з 19-ти камер), але Циганик однозначно встановив, що суддя вбив ДД непризначеним 11-метровим. Далі перейшли до "офсайду" Ярмоленка при другому голі. Щоб багато не писати, наведу просто 2 картинки, перша - "художній витвір" команди "ПроФутбола", друга - скріншот трансляції матчу в момент пасу на Ярмолу:

e0243127948a.jpg

x_be296fd3.jpg

Ну а далі "феєрив" Коломойський, який здав в прямому ефірі телефон Суркіса меншого і суддям погрожував і взагалі наговорив всякого.

Коротше кажучи, Циганик вчора файно "шефу" підлизав. Маємо на ТВ ще одне заангажоване лайно, до "Кротоуікенда" добавився "ПроДніпро".

Сорі за многабукоф, але просто наболіло.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не чітаю с утра совєцкіх газєт, не дивлюсь політичних шустер-шоу, не дивлюсь футбольних передач з експертами - чудово себе почуваю :) Я колись собі рішив, що оці післяфутбольні передачі - це лише втрата часу, типу як після талант-шоу потім обговорюють хтось з ким потенційно спав. Тому всім рекомендую просто забити на ці передачі, не псувати собі нерви. Попсованості нервів вистачить і від перегляду самих матчів "Волині" в сьогоднішньому вигляді :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ChB підписуюсь під кожним словом. Я похолов, ще коли ТСН анонсувало, що був скандал на матчі ДК-ДД. Думаю, мо хто побився після гри, а тут....

Скрін бачив ще до передачі, так що коли побачив малюнок з кругляшами, то просто ржав.

Загальна тенденція. Хлопці активно борються за владу в тому числі і у нашому футболі. А тому про суддів говорять в три рази більше ніж про гру, а народ на це ведеться.

Як на мене ДК з ДД видали класний матч, поставили рекорд по відвідуваності і то всьо сугубо позітіфф. А шукати в цьому всього ложку кізяка, то безглузда і невдячна справа.

Так само як і списувати на судів бездарно програну гру Волині в Києві.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Визначились арбітри матчів 24-го туру Прем’єр-ліги. Так, матч «Волині» з донецьким «Шахтарем» буде обслуговувати суддя національної категорії Ярослав Козик з Мукачевого.

http://fc.volyn.net/priznacheno-arbtrv-na-match-volin68w.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Андрей Пятов и Разван Рац о предстоящем матче с "Волынью"

http://www.ua-footba...h/4f6a1775.html

Ігнорує нас Шахтар!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

При чому з обох сторін , журналіст шо нібудь спитав , ті шо нібудь відповіли , ось і поспілкувались.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Волынь" - "Шахтер". Видео-превью от пресс-службы "горняков"

http://www.ua-footba...h/4f6b092c.html

IMXO - добре починання.

І ще http://football.sport.ua/news/152516

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знову 1-3 . Справді самий популярний рахунок , нажаль 3-1 не передбачається.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Остання перемога 10 років тому ..... Тоді і Шахтар інший був і Волинь не така. Зараз у нас шансів мало.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всеволод Романенко: «Голкіпери - окрема каста»

Воротарю луцької «Волині» Всеволоду Романенку 24 березня виповнюється 35 років. Усі вболівальники «біло-малинових» приєднуються до привітань на адресу сміливого і надійного кіпера. Клубна прес-служба взяла інтерв’ю у стража воріт «Волині»…

- Всеволоде, ти завжди мріяв про воротарську кар’єру чи став у «рамку» випадково?

- Я – вихованець школи київського «Динамо». У сім з половиною років прийшов на набір у школу. Його Олександр Леонідов і легендарний футболіст Володимир Онищенко. Він тоді вже працював дитячим тренером. На дитячій базі «Динамо» на Нивках зібралося на перегляд 80 хлопчаків мого віку. Вишикували нас і розділили по четвірках. Ми побігали у «дир-дир» і після цього когось залишали, комусь казали прийти через пару місяців. І ось мене не залишили!

Тоді Онищенко запитав: «Хлопці, а хто з вас у дворі стоїть на воротах?» Я викликався. Справа в тому що я мав м’яча і мене старші хлопці мусили через це брати у команду і щоб не затоптати, ставили на ворота. Онищенко тоді кілька разів пробив по кутам. Я впав - відбив, зловив. Тобто показав, що якісь навички мав. Тренер сказав приходити на тренування, мовляв, будеш воротарем.

Згодом Онищенко поїхав до Москву вчитися .У вищу школу тренерів. Нас прийняв Віктор Кондратов. Я закінчив «динамівську» школу у 16 років. Кращих після неї брали в «Динамо-2» чи «Динамо-3», гірших - у «комерційний» футбол. Мене взяли відразу у «динамівські» команди. Отож, прийшов я в команду у сім років, а пішов з неї – у двадцять три.

- У першу команду Всеволод Романенко чому не потрапив?

- Наприкінці 1990-х років потрапити до основної команди було надто важко через жорстку конкуренцію: тоді гарли Олександр Шовковський, В'ячеслав Кернозенко і Тарас Луценко. Ми, до слова, якраз й йдемо по рокам: Шовковський з 1975 року, Кернозенко – 1976-го, а я – 1977-го. Отак і в «Динамо» було: СаШо - №1, Кернозенко - №2, а Романенко - №3.

- Ви зараз контактуєте?

- Ні. При зустрічі, звісно, вітаємося, але якихось особливих теплих стосунків немає…

- На кого з воротарів хотіли бути схожими у дитинстві?

- Подобався Дзенга, а ще «шоумен» Пфафф. Із задоволенням на нього дивився (сміється).

- Всеволоде, ти трохи походив українськими командами…

- Так склалося життя футбольне. Чесно кажучи, сидіти на одному місці не вважаю правильним.

- Якось ти вилетів у першу лігу з «Волинню». Що тоді сталося?

- Шалено не поталанило нам тоді. Вася Сачко в останньому матчі «Таврії» пенальті не забив на «Авангарді». Та й вилетіли ми тільки за різницею забитих-пропущених (31-45 – fc.volyn.net). Три команди набрали однакову кількість очок - «Волинь», «ФК Харків» і «Кривбас» , але у першому колі було кілька розгромів від «Динамо» (1:7), донецького «Металурга» (0:4), кілька разів по 0:3 програвали. Це й «допомогло» вилетіти.

- Як ти повернувся до «Волині»?

- У серпні я розірвав стосунки із «Прикарпаттям». Чесно кажучи, був там певний час, аби підтримувати належно форму – ігрову, тренувальну. О десятій вечора зателефонував Віталій Кварцяний, я зібрав речі і о десятій ранку вже був на тренуванні в Луцьку.

- Розгроми і пропущені голи сняться?

- Один такий гол не сниться, але міцно в пам’яті засів: коли грав за «Іллічівець», в Маріуполі програли «Кривбасу» 0:3. Перший гол пропустив після нескладного удару, але м’яч вдарився в горбик на полі і прокотився піді мною у ворота…

- Кажуть, з віком воротар набуває досвіду і більш по-філософськи реагує на власні помилки…

- Не знаю, коли ловиш «метелика», то все одно якось незручно, соромно і неприємно стає перед колективом, осад залишається. Якщо польовий гравець може помилитися, то воротарю – аж ніяк. Тому кіпери – окрема каста. Як сапери. Помилився – і гол! І всі «шишки» полетять на тебе. Якщо нападник не заб`є пенальті, можуть вибачити, а якщо я пропущу між ніг – напишуть усі газети, трибуни засвистають. Тому головне тут – психологія, погане якомога швидше забувати.

- Були ще два важкі матчі в складі «Іллічівця» восени 2010 року…

- (сміється) Це ви про 0:9 від «Динамо» і 2:6 від «Ворскли» впродовж двох тижнів? Що тоді сталося?

«Іллічівець» у ті роки пропускав рекордні 45-50 голів щосезону. Може, через те, що намагалися більше уваги атаці приділяти, грали у відкритий футбол. У роздягалці після «Динамо» був тихий шок. Київ влучив у ворота 9 разів і забив …9 голів.

- Неординарним було й твоє повернення до «Волині». Не злякався, коли отримав два струси мозку?

- Ну, це робочі моменти. Просто так співпало, що це сталося під час двох виїздів поспіль і довелося влаштовувати екскурсії по лікарням Луганська і Симферополя. Якби зіграв по-іншому, стелився б ногами вперед, мене ніхто б не зрозумів, сказали, що боягуз. Ліпартія із «Зорі», наприклад, пішов ногами вперед. Мене так в дитинстві навчили – іти сміливо на м’яча вперед руками. Після реабілітації швидко забув ті струси і вони не завадили добре налаштуватися на «Металіст».

- У «Волині» нині три різновікові кіпери – 23-річний Шеліхов, 30-річний Неділько і 35 річний Романенко. Так умисно підбирали чи збіг обставин?

- Це дуже добра ситуація. Молодші вчаться у старших, а старші відчувають конкуренцію з боку дебютантів.

- Всеволоде, чи надовго ти ще у «Волині»?

- Контракт розраховано до кінця травня. Хоча не криюся – хотів би залишитися у Луцьку якомога довше і відчуваю сили, маю бажання повоювати за місце у воротах «Волині».

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...