Перейти до змісту

ФК Волинь (архів)


Tumoxa44

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 5,5 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Мій малий в кінці класно сказав: "Волинь сьогодні всрався"

цілком його підтримую, гри не було зовсім

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

все, хлопці, вимикаємо свої онлайн ефіри, і збираємось на пиво, із надією на перемогу в наступному матчі... :0049:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні все було проти Волині - і принциповий суддя (аж занадто), і неактивний Майкон, який грав на "розслабоні", і те, що тренер Волині - Дем'яненко. Здивували просто нереальні проходи скрізь центр нашої оборони, я такого давно не пам'ятаю (раніше це було більше виключенням, ніж правилом). Так, м'яч тримали, щось намагались зробити в створюванні атак, і все... Далі нічого. Хоча непогано грали, коли залишились 10. І взагалі, в мене від гри якесь двояке відчуття - ніби і непогано, і в загальному - гуано.

Потім до мене дійшло: той стиль, який проповідує Дем'яненко, дієвий тільки в Чуркестані в Середній Азії, де він вигравав "а-ля Лігу Європи чи то Чемпіонів". В Дем'яненка і середньоазійських гравців, мабуть, менталітет однаковий. Я розчарований. Десь подівся характер команди. Е-е-ех...

P.S. А коментатор однозначно - чудак на літеру "м".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я не здивувався на рахунок 2-ох червоних, ще й у захисників, адже наступний матч з шахтарем

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

все, хлопці, вимикаємо свої онлайн ефіри, і збираємось на пиво, із надією на перемогу в наступному матчі...

Ой, ржунімагу! Ти хоч бачив з ким ми далі граєм? Ми Чономорець з Оболонню кончені виграти не можем! І це БІДА!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нє, не піду на Шахту... Я більшу частину матчу не бачив, шо, зовсім голяк?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Надія є коли є гра , але не повезло , коли команда билась але суперник був явно сильніший .А тут абсолютне унилоє гуано . Поплачемо ми ще за Кварцом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До kudrom

Smith написав все так, як і було.

Не зовсі галяк, але галяк. ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Матчу не бачив(на щастя).Може це наші Оболоні допомагають?Запас очок ще дозіоляє, але дивлячись на гру Зорі-то вона навряд чи вилетить.Іллічів би можна спровадити в пердив.

Ну і наступного тижня ,кров з носу треба відібрати очки в Шахти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я не здивувався на рахунок 2-ох червоних, ще й у захисників, адже наступний матч з шахтарем

Ну вот нафіга гон? Да Шахта там прям труситься перед поїздкою в Луцьк до цієї напівкоманди. І шукає всі медоти, щоб їх не порвали на британській прапор. Кого ти пробуєш обманути? Сам себе? Та вони можуть сюда другий склад привозити і вигравати без проблем в такої команди. Для чого такі інтриги.

Як думаєте, буде в пресусі "ми не дєлаєм с етого пораженія трагєдіі"? ;)

Ага. А ще.

"Каманда у нас маладая"

"Нам нужно время"

"Наша задача выходить и побеждать в каждом матче."

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Oktar, якби арбітри у нас судили нормально, то шахта майже ніколи не виграла другим складом. Їм у кожному матчі підсуджують! коли останній раз у їх ворота били пенальті? А Срна в матчі Дніпром ненаграв на червону? Металіст тоже вроді і сильна команда, але забила тікі на 95-ій хвилині Оболоні щей дома, такшо у футболі всяке буває

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та тут розклад інший, за відібрані очки в Шахти ДК, та й МХ досить хороший бакшиш підкінуть,І легально.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Wayner, яке відношення це все має до суті питання? До чого тут Срна, Шахта, ДК і МХ?

Першу червону вигребли за фол останньої надії, а потім Ізоврану зловив досить адеватну пару жовтих?

Як пише класік: "х_лі не ясно?"

Ладно можна зрозуміти Кравченка, якому вкинули ліву жовту і він би пропускав матч з ДК. Там і Дніпро команда серйозна і фолу ніякого не було.

Більше того ту картку ще й відмінили в результаті.

А тулити Шахту, до того що сама груба команда ліги зловили чергову пару червоних..... Як на мене, то вже параноя.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Oktar, я веду до того, шо у футболі можливо все і незавжди сила команди може перейти в якість! І я впевнений, що Шахтарю не дали би 2 червоні за такі самі фоли!

Ах да, і серйозність Шахтаря, Динамо і Дніпра я вже бачів у Єврокубках

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З вашого дозволу, я б повернувся до Дем'яненка: було б зрозуміло, якби ми мали запас очок, а він будував би команду з нуля, підбирав би гравців до свого бачення гри. А що ми маємо? Можемо догратися до зони вильоту; іде перебудова стилю гри команди з гравцями Кварцяного, які підбирались під стиль гри "а-ля Сток-Сіті", і ми бачимо результат: гравці не підходять під нове бачення Дем'яненка і не завжди, і не зовсім розуміють, що від них хочуть. Тому, я б на гравців сварився не сильно, хіба що, побільше б характеру.

Раніше нас боялися: Волинь могла "задавити" команду типу "Оболонь"; лідери досить важко пристосовувалися до гри наших, іноді це проходило, а іноді - ні. В нас був свій стиль, який приносив результат останнім часом. Кварцяний, як на мене, почав "міксувати" стилі. І тут раз - відставка.

Мені здається, що Дем'яненко угробить, принаймні, те, що створив Кварцяний, при цьому нічого свого не створивши.

Якби я хотів помилятись...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Головний тренер «Волині» Анатолій Дем'яненко в інтерв'ю каналу «Футбол» прокоментував поразку своєї команди в матчі з «Оболонню».

- Анатолію Васильовичу, що з ігровою дисципліною? Команда удев'ятьох закінчувала матч.

- Напевно, тут це і раніше було, тому працюємо над цим. Звичайно, важко грати у меншості, допускаючи такі помилки. Потрібно розбиратися, аналізувати, чому так сталося.

- Але ви згодні з вилученнями?

- Дії арбітрів я ніколи не обговорюю, але нам роздали дуже багато жовтих карток, хоча й «Оболоні» могли б багато роздати.

- У зв'язку з вилученнями доцільно говорити про якийсь ігровий малюнок?

- Коли у тебе на два гравці менше, звичайно, дуже важко грати. Потрібно було зберегти рахунок і постаратися зловити суперника на контратаці.

- Не вдалося?

- Так, не вдалося.

- Штрафні санкції до вилучених гравцям будуть застосовані?

- Звичайно, будуть санкції. Це ж дитячі помилки! Коли вилучали Шикова – була довга передача метрів на шістдесят, як можна дозволити вийти один на один?

- Можна казати, що «Волинь» невдало розпочала весняну частину чемпіонату. Можна казати, що є психологічна яма?

- Не думаю. Я перебудовую гру команди - потрібен інший футбол. Я вимагаю абсолютно іншого, щоб вони грали у футбол, а не сподівалися тільки на довгі передачі.

- Зі стартових хвилин вийшов Майкон, що скажете про його гру?

- Старався. Щось виходило, щось ні, але він ще не в оптимальних ігрових кондиціях. Але це хороший футболіст, який повинен більше працювати над собою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кварцяний відсутній в ПроФутболі - можливо повертається на попередню роботу ? :0153:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю , що Демьян надовго у Луцьку не затримається , але люди , що зараз керують клубом , Кварцяного назад теж не поставлять , надто одіозна фігура. А у випадку вильоту в пердив нам світить бовтання у середині турнірної таблиці та статус команди відстойника Дніпра.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

- Напевно, тут це і раніше було, тому працюємо над цим. Звичайно, важко грати у меншості, допускаючи такі помилки. Потрібно розбиратися, аналізувати, чому так сталося.
Сцуко, він невиправний!!!
А у випадку вильоту в пердив нам світить бовтання у середині турнірної таблиці та статус команди відстойника Дніпра.
Мабуть так воно і буде. Якже ж вони задовбали, ці олігархи від футболу. Типу, створимо "Нафтовик", але з іншим характером. Тільки від характеру вже пшик, навіть не бліда тінь.

Я колись казав, що можливо Кварцяний себе вичерпав у Волині, але його останні дії в команді, як на мене, і для мене - вболівальника (багаторічного, і який їздив на виїзди команди в пердиві), показали, що ні, Кварцяний ріс, в першу чергу, сам над собою і для нас. В нього була ДУМКА і БАЧЕННЯ. Людина була не тільки класним селекціонером, але і тренером та менеджером (не хочу згадувати перепітії з трансферами гравців; нібито зі здачею матчів; але не було цього убожества, яке ми бачили сьогодні і з Чорноморцем). На нашу команду казали по різному - "футбол по луцькі", "футбол від Кварцяного" і т.д. і т.п. Але був ФУТБОЛ, але не мучення. Були провали (згадайте Павлова з його Ворсклою - там теж були провали; Сьоміна з ДК; Луческу з ШД; а МетаДон...), кожна команда має свою циклічність. А тут... Тут ми маємо навколофутбольну політику. ЗАДОВБАЛО!!!

Вибачте за емоційність. Плач за Кварцяним закінчено.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Напевно Масло та Шиков ,,попалили ,,свої картки перед програшним матчем з ШД.

Думаю ми пропустимо 3 і більше голів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...