Перейти до змісту

ФК Волинь (архів)


Tumoxa44

Рекомендовані повідомлення

А кому ,цікаво ,Павлов після гола показував стулити рота?Чи це в камеру?

Він вже так себе вів у минулому сезоні, коли Кривбасу забив( першого і єдиного в 2010\11)

Тьху тьху, щоб не наврочити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 5,5 тис
  • Створено
  • Остання відповідь
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ай,бомба!!!!! Кварц в чорній вишиванці!!! Навіть слів немає... Горджуся ним! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дуже схожий на М.С.Хрущова

Ага.Ще туфля зняти і по столі: "Я Вам покажу,Кузькину мать!!!"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Буряк-ЩЕ ТЕ МУРЛО. І тренер з нього ніякий.Він і збірну завалив,і "Чорноморець" вгробив.Такі люди не повинні тренувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

похорошав)! Приємно бачити Віталія Володимировича таким відпочившим і спокіним.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чесне кажучи і руку на серце кладучи - мені Кварцяного чисто по-людські шкода: на нього було боляче дивитися, коли почалась мова про Волинь. В нього обличчя - наче відкрита книга.

І ще сподобалось як він про Пищура сказав у відповідь, що вони (гравці) на тренуваннях більше стояли (хоча ці поняття: "Кварцяний" і "стояти на тренуванні", як на мене, не сумісні): "А він і під гри час стоїть. Ви ж подивіться ...". Обламав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Волинь для нього - це життя!Для його здоров*я - це набагато краще.Він зробив для нас команду і нехай людина відпочине.Нічого не поробиш ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

.А вся футбольна Борда сьогодні дивитться "Все про футбол на 2+2" .Кварцяний рулить!

завтра

проморгав блін, можна десь в записі подивитись?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Після суботнього матчу з Олександрією мене син питає ,,А Кварцяного просто звільнили, чи посадили?,,

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://football.ua/ukraine/news/158723.html

Чекаємо Чорноморець чи Металург З. (хоча можна грати і з сьогоднішніми Карпатами)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

«Волинь» готується до матчу з «Чорноморцем»

Луцька «Волинь» продовжує підготовку до матчу 22-го туру чемпіонату України проти одеського «Чорноморця», яка відбудеться у суботу, 10 березня, о 19.30. Команда тренується на полі бази у Дачному та на луцькому стадіоні «Підшипник».

«Сьогодні у команди тренування, у середу проведемо два заняття. Ближче до матчу переглянемо гру «Чорноморця» у минулому турі, а також наш матч з «Олександрією», - розповів прес-службі клубу головний тренер «Волині» Анатолій Демяненко.

Тренери ще не можуть достовірно сказати про готовність до матчу македонського нападника Душана Савіча. Нагадаємо, він отримав болісне ушкодження на 85-й хвилині матчу в Олександрії і був замінений на автора переможного голу Євгена Павлова. Стосовно дискваліфікації В’ячеслава Шарпара за перебір карток, то головний тренер «Волині» переконує, що ця прикра обставина не послабить команду, адже в обоймі є достатньо кваліфікованих виконавців.

Свої плани і у молодіжного складу «Волині». Сьогодні гравці зіграють двосторонню гру у Дачному. А у середу та четвер відпрацьовуватимуть індивідуальну майстерність та займатимуться теоретичними вправами.

Гра із молодіжним складом «Чорноморця», який займає тринадцяту сходинку в турнірній таблиці (19 очок), відбудеться на стадіоні «Підшипник» у п’ятницю, 9 березня, о 13.00.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...