Перейти до змісту

ФК Волинь (архів)


Tumoxa44

Рекомендовані повідомлення

Картапи

розумію,що це друкарська помилка,але це слово мені сподобалось)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 5,5 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Да... Виглядаємо ми краще від Карпат...

І від Олександрії.

Катаємо нічєйку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оце то да!

Молодці. Шумахер, Павлов! І Дем'яненко!

З перемогою, команда !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Урррррррррррааааааааа!!!!! :0020:

Молодці!!! На черзі Чорноморець! Всі на стадіо!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

гра не фантан,але перемога дуже важлива!Могли як і виграти так і програти,забий Олександрія на початку другого.Як ковток свіжого повітря і відрив від зони вильоту...молодці!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ура! Всіх вітаю! Молодці!

Нарешті можна трохи покричати після зимової перерви :))

Гра, звичайно, ще слабувата. Але ладно, я пам’ятаю минулий рік, в колгоспному полі "Зорі", то це порівняно з ним просто "Сан Сіро" чи "Ноу Камп". Перший тайм "Волинь" була сильніша, на початку другого щось сталося, Буряк мабуть помітив, за рахунок чого можна наших обіграти - швидкість. Масло дуже відставав, йому треба трохи кроси поганяти чи шо. З "Шахтарем", "Динамо" і "Металістом" такі ляпи не пройдуть. Але потім ніби налагодили знову гру. Поки що порівняно з Кварцом помітив менше агресії, але може це і добре, і так 4 картки зловили від того Гондуляна. Намагалися грати в швидкий пас, видно, що ще не добре навчилися.

По гравцях: Неділько молодець, врятував. Масло і Шиков - тре тренуватися швидше бігати назад. Леандро якось неднозначно, один з найактивніших, але то гравця прогавив і трохи гол в першому не пропустили, то штрафний десь недокинув. Зате з Пилипчуком складали гарну пару в атаці. Пилипчук один з кращих, в другому його трохи прикрили, але все одно, молодець. Сімінін на свому рівні. Шарпар порадував, якось ближче до атаки став. Правда, тут є мінус - Герасимюк як опорний ніякий, і взагалі на такому полі я чекав Скобу, а цей очікувано падав постійно, якийсь дуже вже нєжний... Дійсно, в Кварца був такий гравець-ламатєль, тіпа Гобера чи Стевіча, зараз немає. Лопес теж неоднозначний, в активності не відмовиш, але щось не виходить. Савіч бігав в першому таймі, в другому взагалі пропав, не пригадую нічого крім трамви. Пищур традиційно, на своєму рівні, пайдьот :)

Ну і, звичайно, Шумахер і Павлов-палочка-виручалочка! Кльові вийшли заміни! Хай би Павлов далі ріс, може вийде на рівень справжнього форварда Прем’єр-Ліги.

Загалом, "Олександрія" додала порівняно з осінню. Якщо і інші команди додали, то буде складно. Шкода, що з лемками вже зіграли вдома, але якщо вони будуть в такому стані, то можна і в Львові покарати :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А з Павлова будуть люди.Такі да,я вам точьно гаварю!!!!

Молодці.Всіх з перемогою!!! Хоча хто знає,якби матч склався забий Олександрія,коли в перекладину пульнули.

ЗЮ. Надіюся потенціал Павлова Дем"ян роздивиться.А вся футбольна Борда сьогодні дивитться "Все про футбол на 2+2" .Кварцяний рулить!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

.А вся футбольна Борда сьогодні дивитться "Все про футбол на 2+2" .Кварцяний рулить!

завтра

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А з Павлова будуть люди.Такі да,я вам точьно гаварю!!!!

Я б не сяяв таким оптимізмом відносно Павлова, у нього на 10 матчів 1 гол і 5 запоротих моментів, нестабільний він все одно, що в дублі, що в основі, що в збірній. Сьогодні просто був його день.

Відносно 2-х стовпів. Коли пішов Піщур і з"явився Шумахер, то через кілька матчів адаптації явно стала видна його перевага над першим, це, крім гри головою, і кращий контроль м"яча внизу, якісніші передачі, кращий дріблінг та швидкість (все таки він ж молодший, 25 років тільки).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Піщур, як на мене, сьогодні зіграв достойно, в своєму найкращому стилі - дорогого варте скидання під удар Шарпару. І це ж не один раз...

А тут по-ходу назріває сенсація - за 4 доданих хвилини Металіст не забив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дивився лише другий тайм і на початку був шокований провалами Масла.Далі все стало на свої місця, помітно, що клас Волині вищий.

Ще б правий край підсилити .

Гарний початок має продовжуватись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я б не сяяв таким оптимізмом відносно Павлова, у нього на 10 матчів 1 гол і 5 запоротих моментів, нестабільний він все одно, що в дублі, що в основі, що в збірній. Сьогодні просто був його день.

Ну дай шанс пацану, йому тільки 21 рік на днях буде :) В дублі статістіка пише, що він 9 голів забив.

http://www.ua-football.com/ukrainian/dubl/

3 Павлов Евгений Волынь 9 9 1

Ну, не Мессі, не Ібрагімовіч. Але на середнього рівня форварда Прем’єр-ліги може вирости. Про Ярмоленка теж казали "брєвно", але трохи пограв і вже нормальний футболіст. Тре давати грати молодим українцям, хоч так, на заміну

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...