Перейти до змісту

ФК Волинь (архів)


Tumoxa44

Рекомендовані повідомлення

Опубліковано
  Smith сказав:

Серйозно? Мені тиждень назад казали що була заборгованість

Заборгованість була по преміальних. По зарплаті погасили вже давно.

  • Відповідей 5,5 тис
  • Створено
  • Остання відповідь
Опубліковано

Девіч гравець класний, але залежний від настрою та везіння.

Підсилюватись треба, бо я поставив ящик пива, що Волинь посяде 5 місце.

Опубліковано
  В 14.01.2011 в 13:22, GraysonPierce сказав:

Заборгованість була по преміальних. По зарплаті погасили вже давно.

І хто тобі таке сказав?

Опубліковано
  Цитата
18 января харьковский Металлист из аэропорта Борисполя отправится на первые в этом межсезонье сборы, которые пройдут неподалеку от города Дубаи, в ОАЭ.

Вместе с командой на сборы отправляются два игрока луцкой Волыни, которые будут находиться на просмотре.

Это 23-летний полузащитник Вячеслав Шарпар и 29-летний форвард Александр Пищур.

football.ua

Опубліковано

Прочитав і думаю -- для чого вони їм. Тренерам видніше звичайно, але я на місці Шарпара і Пищура дуже уважно розглядав би потенційних конкурентів в можливій команді.

Хм...

Опубліковано

Можливо, не в останню чергу розглядається варіант з Шарпаром та Пищуром з-за їх укр. паспортів?

Але погоджуюсь - конкуренція там сильна.

Пищур може використовуватись на вістрі атаки, бо такого, ярко вираженого центрфорварда "таранного типу" у МХ немає.

А ось Шарпар... Оце питання.

Опубліковано

В світлі збільшення ліміту на легіонерів звичайно Пищур та Шарпар це знахідка для Метала.

У ЧУ вони гратимуть українським складом, а в Європі аргентинсьо бразильским.

Хоча мене більше хвилює наш клуб.

Вся надія на талант Кваца знаходити та шліфувати золото серед моря піску.

Опубліковано

Та ну, напрацьовувати одних гравців для одного турніру, а інших для іншого -- розкіш. Є основна команда, яка постійно награється і ті що виходять на заміну, якщо хтось з основи випадає по певним причинам.

Опубліковано

Для Ярославського це не розкіш, в ДК 35 чоловік склад, в Шахті зробили хитріше і порозсовували своїх гравців по орендам.

Якщо є зручність у кількох робочих столах- чому не може бути кілька складів?

Життя то йде вперед.

Опубліковано

Ні, я не про гроші, а про досвід і командну гру. Є кістяк команди, основа тобто, який постійно грає, а інші в разі чого виходять на заміну. Для того ж і проводяться спарингові ігри і дрібні турнірчики у міжсезоння для підтримки форми і награвання команди. А якщо двоє грають в ЧУ, а інші двоє в ЄК, то це не здорово і я такого принаймі не чув.

Опубліковано

Вся Європа грає так.Лише монстри , що мають два рівноцінні склади і иають шанси боротися за перші місця у нац чемпіонатах та ЛЧ.Слабші у ЛЄ і то не завжди тянуть.

Зараз у довгій дистанціїї виграє той, хто має два , а в майбутньому і три склади.

Опубліковано

PavelS правий - це велика розкіш тримати стільки гравців, тим більше - для 2-ох турнірів. Я свою точку зору вже виклав з цього приводу у пості № 904. Але хотів додати, що роздувати склад до 35 гравців - це не зовсім правильно. Крім того, у Європі від цього відходять, так як іде фінансове навантаження на команду, і заганяє її в борги. Я вже постив цю новину у "Футбольних новинах" (інтерв'ю Платіні), а в Англійській ПЛ гол.тренер може заявити на одне коло тільки до 25!!! гравців. І не більше. З-за цього, наприклад, Реднап (тренер Тотенхема) відмовляється (чи буде змушений це зробити) від оренди Бекхема.

Крім того, з-за награвання двох різних складів на важливих ланках у складі команди призводить до нівелювання самого розуміння між гравцями під час гри. І всі тактичні та далекоглядні стратегічні плани йдуть "коту під хвіст".

Опубліковано
  В 15.01.2011 в 19:39, Smith сказав:

...

Крім того, з-за награвання двох різних складів на важливих ланках у складі команди призводить до нівелювання самого розуміння між гравцями під час гри. І всі тактичні та далекоглядні стратегічні плани йдуть "коту під хвіст".

От я саме про це.

Опубліковано

Цілком згоден з неправильністю непомірного роздування штату.

В першу чергу порушується принцип справедливості та змагальності.

Ось в НХЛ на найкращого новачка має право найгірша команда сезону.

Але хочемо ми , чи не хочемо поки що ЛЧ,і навіть ЛЄ не виграє команда, яка не має 15 зірок та 15 підзірок.

Опубліковано

Шкода втрачати Піщура! Тільки но почав пацан стабільно забивати, так зразу ж у нас хочуть його забрати!

Міняйте Піщура на Девіча :) Тоді я за!

Опубліковано

А так і буде, Метал візьме Пищура,а в якості оплати буде платити Девічу зарплату у Волині.

Шанси чисто продати Девіча невеликі, літом у нього закінчується контракт і його можна буде взяти взагалі безкоштовно.

Опубліковано

Я в дечому розумію Девіча. Він отримує "всього" 600 тис $ на рік. Приходять бразіли(чи аргентинці-не важливо хто) в команду і підписують контракти з зарплатою 1.5-2 млн. тих самих $. Чому він має отримувати менше? Вот він і залупився з зарплатою-хоче більшу. Так би поступив кожен з нас!

Опубліковано

Александр Пищур: Черниговские тренеры говорили, что я "фонарь"

  Показати контент
С капитаном команды и лидером атак луцкой "Волыни" Александром Пищуром можно часами разговаривать о футболе и не только. Порядочный человек, который прошел через множество трудностей чтобы стать тем, кем он сейчас есть.

- Расскажи о своих первых шагах в футболе.

- Первые шаги в футболе делал в средней школе № 21 г. Чернигова у тренера Иващенко Олега Ивановича. Затем как перспективного футболиста пригласили в черниговскую ДЮСШ, которую я в последствии закончил.

- Кого считаешь своим "крестным отцом" в футболе?

- Литвина Николая Викторовича. Он на профессиональном уровне выступал за "Буковину" и симферопольскую "Таврию". Целый год после окончания ДЮСШ я бездействовал в футболе, не играл ни в одной из команд. В 1999 году, для участия в областных соревнованиях на базе Управления МВД в Черниговской области была создана команда "Динамо", ее возглавил Литвин. Он пригласил меня в команду и сказал, что из меня может получиться футболист, хотя в то время все местные специалисты говорили что я "фонарь".

- Особо не засветившись на профессиональном уровне в Украине, ты провел неплохие сезоны в "элите" Белорусского чемпионата в могилевском "Днепре-Трансмаше", где становился лучшим бомбардиром команды. Расскажи об этом этапе карьеры.

- Поработав со мной год, Николай Викторович порекомендовал меня в Белоруссию в могилевский "Днепр". В этом клубе мне заложили фундамент как футболисту и заставили, прежде всего, поверить в себя. У меня многое получалось, партнеры по команде очень помогали. В сезоне 2003 года даже стал лучшим бомбардиром команды, забив 13 мячей в чемпионате и парочку - в Кубке Белоруссии.

- Головой много мячей забил?

- Половину, наверное.

- В "Днепре" ты выступал с украинцами - братьями Галюза, Барановым, Хромых. Землячество помогало?

- Распопов, Птачик… Конечно, нас в тот период в команде было много, поэтому мы даже не чувствовали себя как легионерами, "гоняли" всех (улыбается, авт.). Разницы между нами никто не чувствовал. Три года, проведенные в "Днепре", до сих пор вспоминаю с улыбкой. Со многими ребятами, с которыми играл и сейчас поддерживаю отношения.

- Почему ушел из "Днепра"? Уровень чемпионата не устраивал?

- Уровень чемпионата приличный. Хотя наша команда в то время с неба звезд и не хватала, типичный середняк высшей лиги. Многие местные футболисты со временем переходят в более сильные чемпионаты. Так, например, Глеб в тот период перешел в лондонский "Арсенал", Корниленко - в киевское "Динамо", Калачев - в донецкий "Шахтер". Мой уход обусловлен определенными финансовыми трудностями, возникшими на тот момент в "Днепре". И когда поступило приглашение от харьковского "Металлиста", я с удовольствием на него откликнулся.

- Затем в 2004-2005 годах в твоей карьере были харьковский "Металлист", полтавская "Ворскла-Нефтегаз" и ужгородское "Закарпатье". Почему уходил из этих клубов?

- Наверное, все трудности нужно пройти. Вот чем запомнились мне эти вехи в моей карьере. Из Харькова ушел перед началом чемпионата после разговора с главным тренером Литовченко, который прямо сказал, что на меня не рассчитывает. В полтавской "Ворскле" поначалу было вроде все ничего, затем начался бардак. И, повздорив с тренером, меня отдали в аренду в Ужгород. Этот этап моей карьеры вообще не хочу вспоминать из-за того что получил в игре за "Закарпатье" тяжелую травму - сломал плюсневую кость. Затем восстановился и сразу же повторно случился рецидив. И в этой ситуации руководство решило разорвать со мной "сломанным" контракт.

- Затем был первый приход в "Волынь", где, проведя полсезона, ты ушел в луганскую "Зарю"...

- Когда восстановился после травмы, Виталий Владимирович Кварцяный пригласил меня в команду. Но после отличного первого круга, когда мы закончили на 3 месте, во втором умудрились "вылететь". И после разговора с Владимировичем я принял решение перейти в луганскую "Зарю", куда меня пригласил Юрий Григорьевич Коваль.

- В луганской команде ее главный тренер Косевич использовал тебя на позиции защитника. Как себя чувствовал в новом амплуа?

- Мне все равно на какой позиции играть. Главное - выходить на футбольное поле и приносить пользу команде. В тот момент Саныч (Косевич, авт.) решил, что будет лучше для команды, если я буду играть центральным защитником.

- После "Зари" ты вновь возвратился в Луцк и стал лидером команды, лучшим бомбардиром лиги. Как можешь охарактеризовать тот период?

- На мой взгляд, самое главное - это доверие тренера. Чувствуя это, у каждого футболиста появляется уверенность в своих силах. И именно данный фактор повлиял на меня в тот момент. Я понимал требования тренера и просто выходил и делал свою работу на футбольном поле. Наверное, неплохо получалось, так как стал лучшим бомбардиром первой лиги.

- И лучшим игроком чемпионата…

- Благодаря Кварцяному и ребятам нашей команды.

- Как возник вариант с переходом в клуб словацкой лиги "Ружомберок"?

- Селекционеры и руководство "Ружемберока" ко мне полгода присматривались. Затем, когда в "Ружембероке" произошла смена тренера, он порекомендовал меня руководству. Договорившись с руководством "Волыни", словаки предложили мне контракт.

- В 23 матчах в этой команде ты забил 12 голов. Что способствовало такой результативности?

- Франтишек Страка хороший футбольный специалист. Он сумел за короткий промежуток времени сделать боеспособный коллектив. В команде играли футболисты приличного уровня, включая легионеров. Но нам не составило особого труда сыграться, футбольный язык интернационален. У меня также неплохо получалось. Что удивительно - из всех своих забитых мячей только один провел головой.

- В одном из интервью ты отметил коррупцию в словацком футболе, с чем это связано на твой взгляд?

- А как можно расценить действия словацкой КДК, если мой вопрос с дисквалификацией не рассматривали пять с половиной месяцев. Я лично ездил в КДК и написал прошений штук 20, но мое дело упорно откладывали или документы просто пропадали. Из словацкого клуба, с которым у меня был подписан двухлетний контракт, изначально никуда уходить не собирался. Но в последнем туре мы играли в Прешове с местным "Татраном" и для выхода в еврокубки нам необходимо было побеждать (счет матча 0:0, авт.). В одном из эпизодов в конце матча получился конфуз - я толкнул судью. После этого все стало складываться не в мою пользу - ушел приглашавший меня в команду главный тренер, а в клубе стали экономить бюджет. В "Ружомбероке" хотели, чтобы я простил им деньги взамен на "вольную" - то есть отказался от заработанного по контракту, что составляло приличную сумму.

- "Ружомбероку" не удалось выйти в еврокубки. Ты с восьмимесячной дисквалификацией принял решение вернуться на Украину. Как получилось сократить срок наказания?

- Повторюсь, вся эта ситуация тянулась долго - целых пять с половиной месяцев. Однако прошлой осенью в ней наконец-то была поставлена точка. Помогли влиятельные люди, благодаря которым я имею возможность играть в "Волыни". Спасибо им огромное, а так бы пришлось сидеть до марта без официальных матчей.

- Вернувшись на поле, ты продолжаешь исправно "отгружать" голы в ворота соперников. Да и "Волынь", как никогда, мощно финишировала на промежуточном этапе. С чем связано перевоплощение команды из аутсайдера в крепкого середняка?

- Сейчас в "Волыни" подобрался неплохой коллектив. По ходу сезона мы неплохо сыгрались, и поэтому на промежуточном финише пошла игра, а за ними - и положительные результаты.

- Чем объяснишь свою голевую поступь - 5 голов в последних шести матчах?

- Представь себя, если ты не занимаешься любимым делом полгода. Вот и я просто очень хотел играть и приносить пользу команде.

- Кого из партнеров по команде считаешь лучшим ассистентом на поле?

- Выделять особо некого, так как во всех командах, где мне доводилось играть, все ребята были нацелены на атаку. То есть никогда не жадничали с голевыми передачами. Моя задача - правильно распорядиться с мячом.

- Сколько планируешь забить голов в чемпионате?

- Такой планки никогда не ставил.

- Какие цели и задачи стоят перед "Волыни" в чемпионате?

- Главное - чтобы команда добивалась положительных результатов и при этом показывала содержательный футбол. А в конце чемпионата посчитаем.

- Вспомни свой самый памятный гол.

- Его не засчитали!

- В смысле?

- Играем в последнем матче сезона 2008/2009 с александрийцами (2:1), я забиваю свой второй гол в игре. Судья сперва засчитывает, а затем под давлением игроков "Александрии" отменяет. Смотрим повтор момента после игры - гол был забит по правилам. Почему памятен? Я мог улучшить клубный рекорд "Волыни", а так повторил достижение Владимира Дикого, забившего также 22 мяча в далеком 1989 году.

- На твой взгляд, кто из нападающих лучший на сегодняшний день в Украине?

- Андрей Шевченко. Столько лет играть на высоком профессиональном уровне... Думаю, что для многих футболистов в нашей стране он эталон спортсмена и футболиста. Беседовал Виктор Хохлюк, footballfan.com.ua, специально для "Террикона"

Террикон
Опубліковано
  Цитата
Головний тренер ФК «Волині» Віталій Кварцяний спростував чутки про те, що його вихованець Марко Девіч може на правах оренди дограти сезон у Луцьку.

Президент «Металіста» Олександр Ярославський також не збирається відпускати Девіча у «Волинь», інформує Сhampion.

«Поява в нас на перегляді потенційних новачків з «Волині» Шарпара й Пищура ніяк не пов'язана з розмовами про можливий відхід Девіча в оренду в Луцьк. Ніякого обміну тут немає, – каже Ярославський. – Якщо вони підійдуть Маркевичу, вони будуть придбані – і все. Без усякого Девіча. А що стосується Марко, то він ще на півроку гравець «Металіста» і поки нікуди не йде. Зараз він, як і раніше, тренується з дублем. Я можу допустити все, крім шантажу команди. Гравець забиває два м'ячі й відразу приходить вимагати переглянути контракт. Де таке бачено?»

http://www.volynnews.com/news/sport/devicha_ne_pustyat_u_volyn/

як і очікувалося, це була "утка"

Опубліковано

Якщо вони підійдуть..., то вже влітку на правах вільного агента Девіч приїде до Луцька, якщо сам захоче. Це моя суб'єктивна думка і вона не претендує на щось.

Опубліковано
  Цитата
Контрольний матч. "Волинь" - "Ворскла" Полтава 1:2

У середу, 19 січня, «Волинь» провела свій перший матч у новому році. Суперником лучан у спарингу, котрий відбувся в Ялті, стала полтавська «Ворскла». Матч видався доволі бойовим та цікавим. У першій половині першого тайму ініціативою володіли волиняни, котрі мали ряд нагод аби відкрити рахунок, але не зуміли ними скористатися. Досягти бажаного вдалося лише на 23-й хвилині, коли Пічкур обвів пів-команди суперника, прострілив вздовж воріт на Павлова, який і забив гол – 1:0. Після цього полтавчани на якийсь час зуміли перехопити ініціативу й кілька разів потурбували захист «Волині» швидкими атаками. Відзначимо голкіпера Всеволода Романенка, котрий відзначився кількома «сейвами» після небезпечних ударів ворсклян з близької та середньої дистанції.

Після відпочинку на поле у складі «Волині» вийшло відразу чотири нових гравці, котрі перебувають на перегляді – півзахисники Дмитро Зозуля з ФК «Львів», Олександр Каблаш («Дністер» Овідіополь), а також два легіонера – бразилець Фабріціо да Сільва та Жилсон Сільва Монтейра з екзотичної країни Кабо-Верде. Незважаючи на те, що в дебюті «Волині» ледве не вдалося забити другий гол – м’яч почергово потрапив у поперечину та стійку воріт суперника, ініціатива у грі перейшла до «Ворскли». Не надто зіграний склад волинян дозволив супернику двічі скористатися помилками оборонців і рахунок став 2:1 на користь полтавчан. В заключні п’ятнадцять хвилин волиняни спробували переломити хід зустрічі. Двічі міг забивати Каблаш, у лічених сантиметрах над поперечиною пролетів м’яч після удару зі штрафного у виконанні Ващука, проте досягти бажаного не вдалося. Відтак, матч завершився з рахунком 2:1 на користь «Ворскли».

Склад «Волині» у звітному поєдинку виглядав так: Романенко, Годований, Ващук, Максимюк (Бута, 56; Карасюк, 77), Сімінін (Проневич, 87), Скоба (Приндета, 78), Герасимюк (Фабріціо Рафаель да Сільва, 46), Бутко (Жилсон Сільва Монтейра Варела, 46), Пічкур (Каблаш, 46), Парасків (Зозуля, 46), Павлов (Бабир, 35; Бортнік, 74; Жук, 85)

джерело
Опубліковано
  Цитата
Кварцяний: Все, що з координацією і бігає - будемо переглядати і ставити

Луцька "Волинь" перший тренувальний збір цьогорічного зимового міжсезоння проводить в Криму. Сьогодні команда Віталія Кварцяного провела перший спаринг. Товариську гру із полтавською "Ворсклою", луччани програли із рахунком 2:1. Напередодні матчу Віталій Кварцяний відповів на запитання журналіста сайту "Футбол 24".

- Віталій Володимирович, як проходить перший збір "Волині"?

- Все нормально, все йде за планом. Нічого нам не заважає.

- Вже переглядаєте потенційних новобранців чи збираєтеся це зробити пізніше?

- Ну, в нас є півтора футболісти.

- Чому півтора?

- Ну а скільки..? В нас, в принципі команда сформована, багато нових футболістів не потребує.

- Навіть із врахуванням того, що два гравці основи "Волині" - В'ячеслав Шарпар та Олександр Пищур на перегляді в "Металісті", ваша команда не потребує доукомплектації?

- Найбільше ми потребуємо підсилення захисниками. У Ващука травма, в Омоко теж. Тому із "Ворсклою" у нас виникнуть проблеми. Ми виставимо молодих хлопців і потенційних новобранців. Але нічого страшного не має. В оборону гравців я знайду, все буде нормально.

- При такій комплектації, які завдання збираєтеся вирішувати у цьому сезоні?

- Спершу нам потрібно закрити низку питань перед футболістами. Коли їх закриємо, тоді будемо старатися зіграти не гірше, чим це робили в осінній частині чемпіонату.

- Криза вплинула і на вашу команду?

- Та при чому тут криза, вона тут ні до чого. Не хочу згадувати ті структури, тих чиновників, які створили кризу. Йдеться про відношення луцьких чиновників до "Волині".

- Поясніть, будь ласка, потребу в перегляді Мироном Маркевичем В'ячеслава Шарпара та Олександра Пищура… Обидві команди грають в одному чемпіонаті, браку в інформації по гравцям не має, навіщо їм влаштовувати ще перегляд?

- Мирон Маркевич знає цих футболістів, але хоче познайомитися з ними поближче. Я б на його місці зробив би так само. Так часто говорять: візьміть диски і визначайтеся брати чи не брати когось із футболістів, а їхати ніхто нікуди не буде. Якщо футболіст не хоче їхати на оглядини, значить він впертий баран. А впертість ознака тупості. Маркевич мій товариш, дуже хороший фахівець. Він був тренером збірною, самостійно вирішив покинути ту роботу. Він зробив не так, як усі його попередники, які чекали пройде чи не пройде, а просто пішов. Маркевичу не хочу ставити ультиматів. Я ж сам потрапляв в такі ситуації, коли мені відмовляли в праві оглядин футболіста, а вимагали приймати рішення по дискам чи іншій інформації. Треба побачити людину. Інколи знайомий із людиною 20 років, а на 21-й дивишся і дивуєшся: він же дурак-дураком. Маркевич запрошуючи наших футболістів на оглядини, хоче побачити їхній характер, душу. І я йому не можу в цьому відмовити. Мені без Шарпара та Пищура буде важко, але я хочу щоб вони грали в амбітній команді. Хоча "Металіст" та "Волинь" зараз розділяє всього десять очок, в нас різні завдання. Для мене важливо, якщо вони заграють, значить ми працюємо в правильному напрямку, в нас не регрес, а прогрес.

Маркевич перед тим, як брати футболіста, хоче його вивчити. Жажа Коельо є хорошим форвардом, але він вимотав душу Маркевича, тому його і відпустили. Йдеться про людський фактор, філософію командної гри. Маркевич не хоче помилитися. Не кожен хороший футболіст підходить кожній команді. При Лемешку в "Металісті" колись не брали того, хто не міг випити 800 грам горілки. Випиваєш тільки 750 грам, не граєш у вищій лізі. Це я жартома, не серйозно. В ті роки в "Металісті" була серйозна чоловіча команда, яка вміла і відпочити, і грати у футбол.

- Кадрові проблеми в захисті вирішуватимете завдяки легіонерам чи українським футболістам?

- Все, що бігає і не має проблем із координацією будемо переглядати і ставити. Нам байдуже чи це буде албанець, неардельталець, поляк, румун чи українець. Усі ми дружна сім’я, уся футбольна братія.

- Віталій Володимирович, це було останнє питання, дякую за відповіді.

- Будь ласка, буде нудно - телефонуйте.

Розмовляв Андрій Захарчук

P.S. За інформацією офіційного сайту "Волині", Віталій Кварцяний запросив на оглядини чотирьох гравців – півзахисника Дмитра Зозулю з ФК "Львів", Олександра Каблаша ("Дністер" Овідіополь), а також двох легіонерів – бразильця Фабріціо да Сільва та Жилсона Сільва Монтейру з екзотичної країни Кабо-Верде.

football.24tv.ua
  Цитата
У «Волині» – найвищі в Європі футболісти

Луцька футбольна команда «Волинь» – найвисокоросліша команда в Європі.

До такого висновку прийшли у швейцарській організації PFPO, провівши масштабне дослідження, повідомляє Football.ua.

Дослідження охопило 13 тисяч гравців із 534 клубів з 36 європейських чемпіонатів.

Найнижчою ж у Європі є іспанська «Барселона», середній ріст гравців якої – 1,77 сентиметра.

Середній ріст учасників «Волині» та австрійського «Маттерсбурга», гравців якого також визнано найвищими, дорівнює 1,86 сантиметра.

Опубліковано
  Цитата
Сегодня игроки харьковской команды провели первый полноценный день на сборах.

А на второй, вечерней тренировке даже успели сыграть небольшую двухсторонку с молодежной командой Металлиста 1994-го года рождения, которая также проводит сборы в Эмиратах наряду с первой командой.

В этом спарринге победу одержали старшие товарищи. В первом тайме на мячи Кристальдо и Бланко юноши ответили мячом Лизогубова, а во второй половине матча на поле заправляли исключительно более опытные и взрослые футболисты. Дублем отметился Пищур, также забивали Лысенко, Воробей и Бордиян.

football.ua

Мда, чуствую Пищура в нас заберуть. Коли вернувся Пищур - гра наладилась, а він був єдиним форвардом. Не можу зрозуміти, чого Кварцяний хоче його продати?

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...