Перейти до змісту

Скрябін - Кинули (2009)


ChB

Рекомендовані повідомлення

Гурт "Скрябін" написав пісню "Кинули", на яку встиг відзняти відеокліп. Баскетболіст київського "Будівельника" Володимир Орленко взяв участь в зйомках кліпу на нову пісню гурту "Скрябін" – "Кинули". Творці кліпу стверджують, що їхній твір – це акт протесту проти бардаку, який панує в країні.

Зйомки кліпу відбувались в Києві під керівництвом режисера Віктора Скуратовського. Володимир Орленко знявся в ролі самого себе – баскетболіста з країни, в якій влада "кинула" народ.

У роботі задіяні й інші люди різних професій, що символізують українську націю. У кліпі вони наспівують пісню і грають на різних інструментах. Шахтар, лікарка, спортсмен, священик, міліціонер і навіть бандит розуміють, що їх "кинули": "Нас просто кинули. Як лохів розвели за спинами".

"Нове відео – це акт протесту проти ситуації, що склалася в країні", - стверджує автор пісні та лідер "Скрябіна" Кузьма.

На його думку, пісня підштовхне людей до боротьби за справедливість:

"Я не можу зрозуміти, як люди можуть співати про квіточки, про тих, що в нас всі добрі, коли в деяких немає що їсти. Я хочу, щоб люди, які побачать цю роботу, зрозуміли, що не можна і далі проявляти байдужість до того ідіотизму, який зараз відбувається".

©

Формат: mp3

Бітрейт: 192kbs, 44100Hz

Тривалість: 3:14 хв.

Розмір: 4,46 Мб

-=FTP=-

shareua.com

uploadbox.com

upload.com.ua

letitbit.net

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ІМХО - Кузьма завжди тримає (марку, бо робе продукт, який хавають) ніс по вітру. Не здивуюсь, якщо то стане новим слоган-саунд нового політичного проекту.

Пи.Си. Останнім часом регочу, коли скрябін "обзивають" гуртом - ІМХО театр одного актора.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://ifolder.ru/10624481

майже до кінця кліп

Размер: 53.92 Мб

по барабанах як небудь луплять

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це продовження політичної тематики.

Першою була пісня, яку Скрябін презентував 21 грудня «Тепла зима»

Скрябін - "Тепла зима"

На ФТП

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можливо сьогодні на М1 буде нормальний кліп в "Міністерство прем'єр" і має бути Кузьма в студії

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як там хто говорить але Скрябін без всяких там мов дійсно талановита людина, яка своїм талантом і працею зробила з себе те що ми бачимо. Особисто мені подобається його музична діяльність. Одним словом - молодець!

P.S. Кинули нас дійсно. По повному. <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та країна про яку йде мова, вона залишається. Ніхто нічого невтратив, Все поперду, уроди будуть знищені, особисто буду рострілювати якщо потрібні будуть виконавці, з посмішкою на лиці :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

  • Останні відвідувачі   0 користувачів онлайн

    • Жодного зареєстрованого користувача не переглядає цієї сторінки

Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...