Перейти до змісту

inno.lutsk.ua


Єретик

Рекомендовані повідомлення

В Луцьку з'явився ще один сайт:http://inno.lutsk.ua. Метою сайта є развиток Волині шляхом інформування потенційних інвесторів про інноваційні технології, залучення інвестицій.

Можливо хтось знайде для себе цікаву інформацію, правда наразі там викладено не останні публікації.

Особливов цікавою на даний момент є наступна інофрмація:

Моніторинг економічного і соціального розвитку області.

Пріоритетні напрями інноваційної діяльності області.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Угу. а хто інвестор?

А чи є у нього гроші.. щось сумніви беруть..

Проект фінансувався за підтримки ЕС. Інноваційні винахідницькі пропозиції є досить цікаві.

наприклад ось ця:

переобладння дизельних двигунів у газові

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

газові.. ага.. :) із теперішньою ситуацією із газом..

Я не спеціаліст в цій області, але наскільки я знаю, в газових двигунах застосовуєтсья не тільки газ метан, який є основною складовою природнього газу, але й також пропан і бутан. І навіть зараз ціна на пропан-бутан нижна в два рази ніж на дизельне пальне.

Крім того, навіть якщо не торкатись фінансової сторони (хоча цінові переваги пропан-бутану очевидні) переобладнання дизелів на газові двигуни, сприяло б покращенню екологічної ситуації, зменьшенню кількості шкідливих викидів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І зменшенню потужності двигуна.

Для автоперевозок - це нікудишнє "впровадження". Для звичайного ж автомобіліста - знахідка. (можливо) .

Тому - воно все сумнівно. Крім того, де гарант того, що моя ідея, не буде вкраденою і використана у своїх власних цілях тими, хто організував цей проект. ?? Зачасту саме для того воно і робиться..

Банки можуть давати гроші для розгортання власного бізнесу під "Бізнес план". Тільки вони кажуть - нерентабельний, не прибутковий, і т.п. А самі продають його багатому дядькові. Який запускає кимось придуманий бізнес..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тому - воно все сумнівно. Крім того, де гарант того, що моя ідея, не буде вкраденою і використана у своїх власних цілях тими, хто організував цей проект. ?? Зачасту саме для того воно і робиться..

Банки можуть давати гроші для розгортання власного бізнесу під "Бізнес план". Тільки вони кажуть - нерентабельний, не прибутковий, і т.п. А самі продають його багатому дядькові. Який запускає кимось придуманий бізнес..

інноваційна діяльність у Вол. обл.

Вчора я був присутній на цьому семінарі. Було дуже цікаво.

В Україні є закон про інноваційну діяльність. Проекти які визнанні інноваційними мають отримати дотаційне фінансування. Однак, щоб прект визнався інноваційним, це коротко кажучи дуже проблематично зі значними фінансовими затратами. На семінарі було прийнято рішення писати петицію у кабмін, для спрошення процедури реєстрації інноваційних розробок. Крім того, якщо розробка є винаходом, можна оформити патент на винахід, тоді ніхто не має права використовувати твої ідеї у своєму виробництві, твоя інтелектуальна власність починає захищатись міжнародним законодавством.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...