Перейти до змісту

потрібен вчитель англійської


b0rg

Рекомендовані повідомлення

шукаю тренера з англійської, по шкільній програмі

для хлопця, що навчається у 3му класі

наші вимоги

- займатись бажано у нас вдома (33й квартал)

- досвід роботи з даним віком, спроможність реально зацікавити в предметі

ваші вимоги

- назвете :)

пишіть, дзвоніть, заходьте

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Досвідчена репетитор, працювала вчителькою з англійської мови у школярів молодших класів, працює за фахом перекладача й протягом останніх 3-х років проводить уроки як вдома, так і на дому. Проведення занять у будь-який день тижня (Пн-Пт - після 17-30, Сб-Нд - з 10 до 18, або ж інший час за домовленістю). Середня вартість години заняття - 25 грн. і остаточно погоджується (збільшується, або безумовно, і зменшується ;)) після проведення перших 1-2 занять в залежності від здібностей учня й режиму відвідувань (на дому в репетитора або в учня). оплата як наперед за 4-6 уроків, так і за кожен урок окремо по факту (що теж враховується при остаточному узгодженні вартості послуг). Контактні дані відписав у приват.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Моя хороша подруга таким займається...з понеділка можна звертатися за послугами та домовлятися ... цитую:

"Репетитор з англійської мови. Досвід роботи з віковою категорією від 4 років і старше. Заняття зручно проводити: понеділок - з 17:00, вівторок - до 14:00, середа - 3 17:00, четвер - до 15:00, п"ятниця - 3 17:00. Можливість проведення занять в суботу та неділю не виключається. Оплата - 25 грн. Перші 2 заняття - безкоштовно для ознайомлення. Оплата по факту, або постфактум, в кінці тижня, місяця. Контактні дані: тел. 80507232671, ICQ 318647997. Марія Володимирівна."

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Досвідчена репетитор, працювала вчителькою з англійської мови у школярів молодших класів, працює за фахом перекладача й протягом останніх 3-х років проводить уроки як вдома, так і на дому. Проведення занять у будь-який день тижня (Пн-Пт - після 17-30, Сб-Нд - з 10 до 18, або ж інший час за домовленістю). Середня вартість години заняття - 25 грн. і остаточно погоджується (збільшується, або безумовно, і зменшується ;)) після проведення перших 1-2 занять в залежності від здібностей учня й режиму відвідувань (на дому в репетитора або в учня). оплата як наперед за 4-6 уроків, так і за кожен урок окремо по факту (що теж враховується при остаточному узгодженні вартості послуг). Контактні дані відписав у приват.

Відпиши ще мені, плз контактні дані. Цікавить у якому районі вона живе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 року потому...

Щоб не створювати нову тему Up-ну цю. Потрібен репетитор з англійської для хлопця 11 років. Бажане місце навчання в районі гот. Лучеськ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мій чоловік займається репетиторством, він жив за кордоном 2 роки і знає англійську не лише з підручників, а й з практики. Думаю хлопчику буде цікаво займатися саме з чоловіком. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну ще раз писати те саме не буду )

Читати можна пару постів вище контактні дані.

Моя хороша подруга таким займається...з понеділка можна звертатися за послугами та домовлятися ... цитую:

"Репетитор з англійської мови. Досвід роботи з віковою категорією від 4 років і старше. Заняття зручно проводити: понеділок - з 17:00, вівторок - до 14:00, середа - 3 17:00, четвер - до 15:00, п"ятниця - 3 17:00. Можливість проведення занять в суботу та неділю не виключається. Оплата - 25 грн. Перші 2 заняття - безкоштовно для ознайомлення. Оплата по факту, або постфактум, в кінці тижня, місяця. Контактні дані: тел. 80507232671, ICQ 318647997. Марія Володимирівна. [email protected] або написати у Skype: mhorrioghan"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мій чоловік займається репетиторством, він жив за кордоном 2 роки і знає англійську не лише з підручників, а й з практики. Думаю хлопчику буде цікаво займатися саме з чоловіком. :)

Якщо цікаво, то даю контактні дані:

тел. 050 59 39 175 Віктор

Skype: rollinzz

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я репетитор з англійської мови. Заняття за шкільною та позашкільною програмою. Досвід роботи з учнями від 4 до 15 років, а також з дітьми з особливими потребами. Ціни помірні. Перший урок - безкоштовний. Заняття у будь який час, окрім неділі та понеділка.

Телефонуйте 063-023-62-82, 099-487-14-14, Тетяна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Пропоную послуги репетиторства з англійської мови. На даний момент працюю у мовному центрі. Викладаю англійську мову, як для учнів молодших та старших класів, так і для студентів. Проживаю в районі 40 кварталу. Якщо цікавить - дзвоніть - 066-998-40-93 (мтс); 063-662-65-85 (лайф). Оксана.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...