Перейти до змісту

Українці повинні жити добре? Як ви вважаєте?


romaxa11

Українець повинен жити так, щоб йому було добре!  

77 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Зменшили зарплату - пофіг, на роботу ходимо. Не дають зовсім зарплату - фігня, заробимо десь "зліва", картопельки з села привеземо і проживем...

100%. На эту тему еще анекдотик боянистый есть:

Встречаются два руководителя крупных промышленных предприятий.

- Слушай, что делать, уже 3 месяца своим рабочим з/п не выплачиваю, а они на работу все ходят и ходят.

- Слушай, а может с них плату за вход брать?

- Да уже месяц как беру, так они теперь на работу в понедельник приходят, а в пятницу уходят.

Это про украинцев, по крайней мере про большинство. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З голосувалки "

голосувалка ні ап чьом
" для декого, ми перейшли до серйозної теми - щоб жити добре потрібно боротись з владою. Владу ми не обираємо і навіть якщо будемо обирати самих кращих і ідейних, вони при можливостях "на верху" всі перетворяться на бидло - все це закон і слід забути про хороший політик, поганий... - це в "в гробу в білих тапках". Владу потрібно лякати, вона нас має боятись і закони вони повинні писати тримтячою рукою оглядаючись за спину:

хочу підвищити податок, нє всі податки, щоб платили все до останнього...блін але буде бунт, страйк, мене скинуть, хрєново...прийдеться якось по-іншому піднімати економіку, піду з економістами-науковцями перебалакаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Владу ми не обираємо і навіть якщо будемо обирати самих кращих і ідейних, вони при можливостях "на верху" всі перетворяться на бидло - все це закон і слід забути про хороший політик, поганий... - це в "в гробу в білих тапках". Владу потрібно лякати, вона нас має боятись і закони вони повинні писати тримтячою рукою оглядаючись за спину:

хочу підвищити податок, нє всі податки, щоб платили все до останнього...блін але буде бунт, страйк, мене скинуть, хрєново...прийдеться якось по-іншому піднімати економіку, піду з економістами-науковцями перебалакаю.

Нет, брат, так не пойдет. Именно мы их избираем,и именно мы их делаем теми кем они стают (мы - народ, для тебя быдло). Нечего пенять на кого бы то ни было, стране скоро 20 лет, а(и) работы - невпроворот...

З.Ы. Ты кого пугать то собрался? Смотри сам не перепугайся в попыхах. Надо просто сделать так, что бы рулевые признали в народе партнера. В ЛЮБОМ случае, народ никогда не будет диктовать условия власти, НИКОГДА. Такого нет, не было и не будет!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нет, брат, так не пойдет. Именно мы их избираем,и именно мы их делаем теми кем они стают (мы - народ, для тебя быдло). Нечего пенять на кого бы то ни было, стране скоро 20 лет, а(и) работы - невпроворот...

З.Ы. Ты кого пугать то собрался? Смотри сам не перепугайся в попыхах. Надо просто сделать так, что бы рулевые признали в народе партнера. В ЛЮБОМ случае, народ никогда не будет диктовать условия власти, НИКОГДА. Такого нет, не было и не будет!

складається враження, що ти свої пости пишеш просто як заперечення моїх.

мы - народ, для тебя быдло

ти хоч читаєш що інші пишуть, чи в тебе стоїть генератор випадкових слів? Тоді просто пиши від себе, тоді, надіюсь, можна буде зрозуміти логіку в твоїх постах.

Надо просто сделать так, что бы рулевые признали в народе партнера.

Це попахує утопією.

Скільки випадків в історії, що пани добровільно звільнали своїх рабів і робили їх партнерами, друге діло коли їм кола в задницю пхали, тоді вони радо йшли на компроміс.

Сімнадцять років влада працювала на себе і буде працювати ще сімнадцять століть, а те що там якісь течії. ідеології, нові фішки мелькають - це внаслідок того, що влада це дуже складний механізм, але аж ніяк не означає, що вона близька до народу.

(Повторюсь)

На скільки близьким до бабуськи-пенсіонерки, яка дочвалала до ринку купити трохи картоплі на пару гривень, є чувак на останній моделі MB-GL550, що їх зв'язує - спільна історія, територія перебування, можливо культура і приналежність до одного етносу, але це смішно :0016: хто з них належить до твого народу, адже у них як в паралельних лініях немає спільної точки. Не хочу описувати що робиться в голові того чувака і проводити паралелі з бабцею, але це геть чисто різні істоти.

Ти хитрий знайшов механізм, як заставити того чувака пахати на бабуську? (ну може заставити його платити податок з багатства, але застав його, як він сам розробляє і приймає закони).

Влада повинна боятись бунтів, спалених мєнтовських машин і тирипири, це єдине.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дивився хтось вчора Шустера? Якщо там говорять аполітичні люди, то видно як вже всіх ДОСТАЛО те, що робиться у владі (Руслана майже плакала, Положинський майже матюкав Азарова і всіх політиканів разом узятих, як і родичі моряків з "Фаіни"). А тільки починається цвірчання "політ. еліти", то хочеться зайти туди з базукою... Я все чекаю, коли вони почнуть говорити по ділу, конкретно, а не тільки лити каку один на одного.

І аж страшно робиться від того, хто керує державою! Вони ж всі неадекватні, як мінімум!

І ще таке відчуття, що в нашій державі є каста вибраних, а всі решта, тобто ми з вами - бидло, яке повинне за цю касту померти :(

Сорі, тільки що помітила, що є окрема тема про шоу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

складається враження, що ти свої пости пишеш просто як заперечення моїх.

я тебе приоткрою тайну - тут у многих складывается такое впечатление, и не только в конкретно этом случае.

ти хоч читаєш що інші пишуть, чи в тебе стоїть генератор випадкових слів? Тоді просто пиши від себе, тоді, надіюсь, можна буде зрозуміти логіку в твоїх постах.

читаю, читаю, будь уверен. и рекомендую тебе, как КВАЗИпэтриоту читать внимательней свои посты. Потому как слово "быдло", в отношении народа в целом, у тебя, встречается гораздо чаще всех остальных в этом разделе борды.

Це попахує утопією.

Скільки випадків в історії, що пани добровільно звільнали своїх рабів і робили їх партнерами, друге діло коли їм кола в задницю пхали, тоді вони радо йшли на компроміс.

Сімнадцять років влада працювала на себе і буде працювати ще сімнадцять століть, а те що там якісь течії. ідеології, нові фішки мелькають - це внаслідок того, що влада це дуже складний механізм, але аж ніяк не означає, що вона близька до народу.

власть никогда не была близка к народу, мало того она и не будет близкой, тем более у нас, славян. И еще раз тебе говорю что ни угрозами, ни действиями ты никого не запугаешь (только бездарных и безвольных людишек), история позаботилась о примерах. анархию, которую предлагаешь ты - тоже проходили, но она тоже строится на сильных и авторитарных личностях, которые властью делится не любят, так что - пат.

На скільки близьким до бабуськи-пенсіонерки, яка дочвалала до ринку купити трохи картоплі на пару гривень, є чувак на останній моделі MB-GL550, що їх зв'язує - спільна історія, територія перебування, можливо культура і приналежність до одного етносу, але це смішно хто з них належить до твого народу, адже у них як в паралельних лініях немає спільної точки. Не хочу описувати що робиться в голові того чувака і проводити паралелі з бабцею, але це геть чисто різні істоти.

К чему ты привел этот пример? Если для того что бы показать социальное не равноправие - так его никогда не было, или к тому что все у власти ворочают миллионами и ездют на последних моделях драндулетов? - тоже нет, во всяком случае не всегда, или не сразу. Ты говоришь что их линии не пересекаются, так пересекаются, есть точки соприкосновения, только ты глаза закрываешь на них слишком старательно. А про то что они на разных уровнях и существа совершенно разные - да, соглсен, но на то и власть.

Ти хитрий знайшов механізм, як заставити того чувака пахати на бабуську? (ну може заставити його платити податок з багатства, але застав його, як він сам розробляє і приймає закони).

Влада повинна боятись бунтів, спалених мєнтовських машин і тирипири, це єдине.

я не нашел, мало того и не искал, больше того не буду этого делать. это не моя задача, верней не моего уровня и знаний.

Власть может и должна чего то боятся, но когда государство полицейское, - уверяю тебя, то что ты описал - мелочевка, и никто этого не боится. Тем более при такой одобреной демократии как сейчас, вот при полуодобреной демократии еще чего то боялись, сейчас - нет.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Результати голосування досить цікаві:

так, однозначно [ 37 ][56.92%]

ні, однозначно [ 2 ] [3.08%]

вагаюсь, бо не знаю що таке "добре" [ 20 ] [30.77%]

не хочу щоб всі жили добре [ 1 ] [1.54%]

хочу щоб всі жили не добре [ 3 ][4.62%]

запутався [ 2 ][3.08%]

на мою думку в нас на форумі кучкується група людей, які можуть реально репрезентувати погляди громадян цілої країни, тобто тут є поле для жвавих дискусій :)

Більшість з оптимізмом дивится в майбутнє, саме та більшість, на якій та країна ще тримається; комуністів, маньяків, малограмотних небагато, що ще більше вселяє віру в майбуття; 30.77% - це потенційні емігранти, або люди, яким буде що робити тут, якщо з Божою поміччю знайдуть своє місце в житті.

Про "жити добре" влада ніколи не говорила, скоріше постійно бомбувала шуканням винуватих в тому "чого народ живе так погано" - це легше. Ось і зараз йдуть постійні верески, що то світова криза по нас рубонула і влада нівчому не винувата, забуваючи що по нас "чомусь" це все рубонуло найсильніше.

Прилітає Страшна Економічна Криза на Україну, перелякалась і втікла (сам придумав :0011: )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...