Перейти до змісту

20 сигарет (2007)


_sergius

Рекомендовані повідомлення

20 сигарет

post-2694-1232825970.jpg

Один день из жизни современного молодого человека, рекламного профи Андрея. За этот день он выкуривает пачку сигарет, и с каждой сигаретой вихрь событий и конфликтов закручивается вокруг него все сильнее. Когда пачка опустеет, он должен будет сделать выбор...

Випадково побачив в мережі інфу про цей фільм, відразу виникло бажання подитись. Та й друзі розповідали що фільм того вартий. Проте ніде не можу його знайти. Можливо хтось з форумчан має його в своїй колекції та зможе залити на обмінник, чи хоча б дати лінк, де можна буде без проблем його скачати. Наперід дякую!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую за посилання! Але думаю навряд чи це вирішить мою проблему, бо з торентами не дружу. Можливо когось теж зацікавить цей фільм і погодиться його звідти зтягнути.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так розумію, в тебе безліміт. Якщо зможеш, залий на якийсь доступний зовнішній обмінник - наприклад upload.com.ua чи file.oboz.ua (найчастіше користуюсь саме ними).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можу стягнути з торенту і викласти, якщо ще треба.

Був би дуже вдячний!

Принаймні поки ще ніхто точно нічого не сказав, так що останнє слово за вами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Велика подяка усім хто відгукнувся на прохання, а особливо для laska, яка зараз качає з торентів вищезгаданий фільм.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Виявляється я частково його бачила по телевізору.

Дуже-предуже дякую!!!

От тепер і самій буде нагода переглянути його повністю. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...