Перейти до змісту

Допоможіть з курсовою


Fiore

Рекомендовані повідомлення

Тема "Передумови та наслідки світової фінансової кризи 2007-2009рр."

Підкажіть будь ласка де можна щось по цій темі знайти. Мої пошуки ні до чого змістовного не призвели:( Що, хто може порадити? Можливо заказати у когось щоб зробили цю курсову? Дуже треба! Горю! :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та хіба ж це проблема?! Цю кризу не обговорюють тільки ліниві. Гадаю, думку вітчизняних економістів можна прочитати в журналі "Фінанси України" та й багатьох інших подібних виданнях.

В інтернеті можна накопати теж немало різних бачень. Єдина складність полягає у тому, щоб знайти серйозний матеріал. Але - хто шукає, той знаходить.

На мою думку, матеріалу по цій темі вдосталь. Необхідно його лишень опрацювати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

навіщо мені думки? я ж не журналіст. мені потрібна конкретна інфа. як можна з думок і коротких статей скласти щось( кожний про своє розказує...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

навіщо мені думки? я ж не журналіст. мені потрібна конкретна інфа. як можна з думок і коротких статей скласти щось( кожний про своє розказує...

ну ти даєш!... :) Що значить "конкретна інфа"??? А у журналах яка? Щоб ти знав, наукова робота і пишеться на підставі багатьох думок, на котрі по тексту потім робляться посилання. А в кінці роботи дається перік посилань, які й називаються Використана література ;)

P.S. В економіці я не ас, але загальну структуру наукової роботи та вимоги до її написання вислати можу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Fiore, ти на якому курсі? Як і написав qwadro, курсову роботу пишеш на основі багатьох статей і думок, робиш свої висновки з написаного і проаналізованого, добавляєш статистичні дані для підтвердження написаного...

З іншого боку, якщо ти ставиш питання таким чином: "навіщо мені думки?", то тобі простіше буде звернутись до сторонньої допомоги по написанню курсової. От лише не завжди написана іншою людиною робота відповідатиме твоєму баченню теми, що може призвести до ускладнень при її захисті.

Для початку, раджу хоча б потримати в руках кілька номерів "Фінанси України", і ти зрозумієш, що таке думки докторів економічних наук і наскільки короткі їхні статті... ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну хіба проблема знайти таку інформацію? Та навіть на борді в розділі економіка\фінанси є що почерпнути на твою курсову.

З останнього що прочитав сподобалась стаття яку t0rik виклав на своєму блозі, ось посиланя:

http://t0rik-board.livejournal.com/103006.html

http://t0rik-board.livejournal.com/103420.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...