Перейти до змісту

Mirror's Edge


Wayner

Рекомендовані повідомлення

ftp://lm:[email protected]/Games/mirrors/rld-mirk.iso

В образі є все. І кряк і російська мова. розберетеся.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вконце 2-й или 3-й миссии, когда заходиш в лифт и в лифт там еще стреляю, хотя он закрыт уже :), то при нажатии продолжить (миссию или компанию или че там в меню), то миссия начинаеться сначала и так цикл какой-то получаеться. в чем проблема я непойму. пробовал переустановить ошибка повторилась, начал заново...опять на этом же месте этот прикол.

там вроде при 1-й загрузке пробовало обновить версию игры, я нажимаю отменна, т.к. кряк пахать уже не будет.

кто знает, как решить эту проблему? может у кого-то такаяже?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

по-перше: нічогоне зрозумів :)

по-друге: якшо проходиш місію наступна починається автоматично. нічого в меню нажимати не треба.

по-третє: якшо запустити ігру і вибрати в меню "Продолжить игру" то ігра загружається з останього місця збереження (місце збереження відмічається в процесі гри трикутником в крузі, в лівому нижньому кутку екрана).

ЗІ. якшо зайшов в ліфт і нажав кнопку, то треба просто почекати поки він доїде і відкриється і нічого в меню не нажимати (їхати може довго, я колись минути 3 чекав :))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

по-перше: нічогоне зрозумів :)

по-друге: якшо проходиш місію наступна починається автоматично. нічого в меню нажимати не треба.

по-третє: якшо запустити ігру і вибрати в меню "Продолжить игру" то ігра загружається з останього місця збереження (місце збереження відмічається в процесі гри трикутником в крузі, в лівому нижньому кутку екрана).

ЗІ. якшо зайшов в ліфт і нажав кнопку, то треба просто почекати поки він доїде і відкриється і нічого в меню не нажимати (їхати може довго, я колись минути 3 чекав :))

оно само вибивает меню...и когда нажимаю продолжить, то оно все заново

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

по-перше: нічогоне зрозумів :)

по-друге: якшо проходиш місію наступна починається автоматично. нічого в меню нажимати не треба.

по-третє: якшо запустити ігру і вибрати в меню "Продолжить игру" то ігра загружається з останього місця збереження (місце збереження відмічається в процесі гри трикутником в крузі, в лівому нижньому кутку екрана).

ЗІ. якшо зайшов в ліфт і нажав кнопку, то треба просто почекати поки він доїде і відкриється і нічого в меню не нажимати (їхати може довго, я колись минути 3 чекав :))

оно само вибивает меню...и когда нажимаю продолжить, то оно все заново

Та же история, лифт начинает ехать, дядька на связи что-то говорит и выкидывает в меню - жмешь продолжить игру и этап начинается сначала... (

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

скачал с интернета MirrorsEdge.exe с ним дошел до следующего этапа и игра виснет на видео ((

Залил на ФТП в папку с образом игры другой MirrorsEdge.exe, у меня с ним и этап прошелся и на видео не повисло... играю дальше )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. Найдите в My Documents\EA Games\Mirror’s Edge\TdGame\Config\ файл TDInput.cfg

2. И добавьте перед "Bindings=(Name="F5""... строчку: Bindings=(Name="F4",Command="FreeFlightCamera",Control=False,Shift=False,Alt=False)

Теперь в игре можно будет переключать камеры клавишей F4.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...........................

Та же история, лифт начинает ехать, дядька на связи что-то говорит и выкидывает в меню - жмешь продолжить игру и этап начинается сначала... (

хз. я всі ліфти проходив без проблем :sm128:

десь в інеті читав, шо така фіча буває якшо екзешнік від демкі (в ній тіпа всього пару глав було), попробуй іншу крякалку найти

ЗІ, це випадково не в тому місці, де ліфт їде, а потім зупиняеться і з ліва від дверей загоряється червона лампочка?

там треба випригувати в люк в стелі і спригувати з ліфта а то він обривається

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 8 місяців потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...