Перейти до змісту

Новый Луцкий форум по мобилам


Рекомендовані повідомлення

ну так, винуватим буде той "майстер" який зломить

Я маю на увазі, так ніби він сам по собі зломався, від старості, заводського браку, тощо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 59
  • Створено
  • Остання відповідь
Є телефон Motorolla C350.

Питання чи можливо зробити так шоб він перестав працювати і ремонту не підлягав.

Тільки так щоб експертиза не признала мене винуватим.

Надоел телефон и ты решил его таким говенным способом вернуть продавцу. За такое могут и по лицу ударить ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Надоел телефон и ты решил его таким говенным способом вернуть продавцу. За такое могут и по лицу ударить ;)

он решил сдать корпоративный в УкрСибе

я его понимаю, телефон к употреблению мало пригоден.

дизайнеру - оторвать руки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шура правий. ;)

Але то шо дизайн - г*мно, то ще пів біди, а за 4 роки використання корпус настільки вгробився, шо стидно виймати на людях. Пробував купувати новий китайський корпус - так в ньому взагалі нічого не чути, конструкція не така, а оригінальний навіть якщо знайду, то за свої кошти купувати нехочеться.

От і шукаю путі...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є телефон Motorolla C350.

Питання чи можливо зробити так шоб він перестав працювати і ремонту не підлягав.

Тільки так щоб експертиза не признала мене винуватим.

Подай на контакти АКБ вольт так з 10-12 )) (можеш з компа взяти) тільки довго не тримай, щоб не диміло сильно )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заморозити в морозильній камері без батареї вимкненого при -10 приблизно на добу. Витягнути потім, обігріти, обсушити, і лише потім спробувати увімкнути. 90% не увімкнеться і слідів не буде (якщо не вмикати зразу змерзлого). Все ІМХО. За наслідки не відповідаю. :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

після того як вийняти його з морозильника,при його нагріванні внаслідок конденсата всередині буде волога.. а потім незначні сліди корозії (які видно під мікроскопом) а це вже вина власника ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

після того як вийняти його з морозильника,при його нагріванні внаслідок конденсата всередині буде волога.. а потім незначні сліди корозії (які видно під мікроскопом) а це вже вина власника ;)

Вдосконалення вдогонку. "Морозити" в герметичному пакеті із попередньою витримкою в оному із силікагелем чи іншим осушувачем не менше доби. Потім доба в морозильнику і доба на розморозку... Мікротріщини гарантовані без корозії і, відповідно, відмова окремих доріжок на платі проводити струм? Слово спеціаліста, пліззз...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

Вопрос к спецам!

Есть возможность заказать со Штатов Apple Iphone 3G 16Gb.

1.С какими сюрпризами и проблемами я могу сталкнуться?

2.Если таковые есть-способы их устранения?(много-ли гемороя?)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...