Перейти до змісту

Нужен химик с лабораторией.


trionix

Рекомендовані повідомлення

Нужно изготовить дихлорацетат натрия (соли дихлоруксусной кислоты)

Sodium dichloroacetate,98%

CAS No 2156-56-1

Molecular weight 150.92

Molecular formula C2 H Cl2 Na O2

Linear formula NaOC(O)CH(Cl)2

Белый порошок

Нужно 300 грамм.

Кто может сделать, куда идти? Может на хим факультетах поспрашивать?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я чув, що дихлорацетат натрію за якоюсь канадською технологією застосовують для лікування ракових пухлин. trionix, щиро надіюсь, що тобі він потрібен не для цього.

В мене працює хороший хімік "від Бога" і з відповідною вищою освітою на роботі. Умовно кажучи, склад кислоти може визначити пробою "на язик" ;)

Але лабораторії в мене немає. 12 числа він вийде після вихідних на роботу, то я запитаю чи він може і має де таке зробити.

difoto, застосувати за 1500 грн -- щось дуже дешево, особливо враховуючи нинішній курс долара :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

difoto, застосувати за 1500 грн -- щось дуже дешево, особливо враховуючи нинішній курс долара :)

Він же чесна людина, яка може бути корупція для бордівців :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для начала получаем дихлоруксусную кислоту: через уксусную кислоту пропускаем хлор, при воздействии ультрафиолета. А дальше - вопрос техники.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я чув, що дихлорацетат натрію за якоюсь канадською технологією застосовують для лікування ракових пухлин. trionix, щиро надіюсь, що тобі він потрібен не для цього.

В мене працює хороший хімік "від Бога" і з відповідною вищою освітою на роботі. Умовно кажучи, склад кислоти може визначити пробою "на язик" ;)

Але лабораторії в мене немає. 12 числа він вийде після вихідних на роботу, то я запитаю чи він може і має де таке зробити.

difoto, застосувати за 1500 грн -- щось дуже дешево, особливо враховуючи нинішній курс долара :)

Спасибо, нужен он именно для этого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...