Перейти до змісту

HP iPAQ H3630


4iter

Рекомендовані повідомлення

дістався мені сабжовий девайс.Стоїть на ньому Лінукс, як я знайшов в неті "familiar linux" з оболонкою Opie. Про Лінукс розписано тут, але мабуть до діла воно відношення не має. Хочу на сабж встановити вінду, а саме Pocket PC 2002, як написано в неті - це останне оновлення до даного девайсу.В цьому ділі новачок, гугл і різні форуми по кпк сказали мені що весь софт є на офіц сайті НР, але я нічого не зміг знайти, чи то незнаю що шукати, чи то інтерфейс мені "недружелюбный" (тобто руки криві :rolleyes: ).На одному форумі було написано, що для оновлення софта пристрою необхідно встановити оце а потім оце. Але наскільки я зрозумів, ці оновлення стають лише на той самий Pocket PC тіки старішої версії. А що робити мені, коли там лінукса стоїть??? В комплекті ще є кредл з ком портом і зарядкою та, так званий jacket для розширення можливостей пристрою. Можливо хтось мав справу з подібними речами, підкажіть будь ласка що треба робити в теорії (думаю багатьом буде цікаво), а ще краще як це зробити на практиці. Можливо хтось перешиє за винагороду?

П.С. і ще таке питання, може хтось знає, який функціонал у jacketa ? Наскільки я зрозумів в мому випадку це слот розширення типу PCMCIA і додаткова батарея.

П.П.С. Заздалегыдь дякую

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...