Перейти до змісту

Яку мобілку брать?


Harddriver

Рекомендовані повідомлення

В жінки самсунг дуос  - гламурненько, але слабка батарея перекреслює :(

Кетайци - некошерно, яви поголовно немає, да і боюсь кривої реалізації блютуса (гарнітурку з вуха не виймаю)

Флай 700 -  по-відгукам ніби непоганий, навіть у манагера Евросеті бачив такий "в роботі".

Ще як варіант - камерофони від SE, 800 серія,  хоть і не на 2 сімки, но больно фотік хароший :)

Поки голосую за флай, а наклейку сточить бормашиной/заліпить стразіками - не проблема  :D

Також хотілося-б "живйом пощупать" Borton ? Не підкажете, хтось в Луцьк їх возить?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти спочатку визнач призначення,чи тобі потрібно 2 сімки чи сильна батарейка,чи стиль,чи камера.......а тоді вже будуть поради давати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кароч такс... Маю флаю б700 :)

Що можу сказати: якщо телефон брати для спілкування - краще не знайти! 2-сімки працюють відмінно, нарахунок цього все гуд!..

Щодо яви - працює аська + опера, дуже непогано і легко в користуванні... Ігри, як такі - не пашуть! Камера: кльові фотки були, пофоткав в дощ фоток з 50, після цього страшно глючить камера, інколи при її увімкнені телефон ребутиться :) Але якщо її не використовувати - телефон працює відмінно!..

Скажу так: якщо потрібний телефон для роботи - це найкращий варіант, радив би брати!.. Якщо від тела потрібно щось більше ніж дзвінки, смс, ел-почта, аська - тоді це не варіант! ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А скільки тримає батарея? В мене десь півгодини розмов в день в середньому получається.

І скільки часу він в тебе? Не "повишуровувався" ?

2 Zerotul - потрібно все! :) Якщо немає 2-х сімок, а друга нужна час від часу, дзвонить на "всі мережі". Для такого випадку (як в мене) можна поставити і мультисім "обрізаний" - лізе куди хоч, а глюкане - картку востановить - в межах 20 грн. на будь-якому операторі. Тільки дорога та 800 серія, цуко :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А варіант два телефона? ;) Але тоді гарнітурку прийдеться міняти, якщо не підтримує одночасної роботи з двома телефонами, але якщо не помиляюся, то ти купив собі Jabra BT8040, а вона підтримує Multipoint. Отже можна взяти будь-який телефон, що підтримує блютус, наприклад Nokia 2600 чи 2630 :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Borton можешь пощупать на варшавке примерно за $200 - это точный аналог китайских "коммуникаторов". мнения про них самые разные - у кого-то через неделю посыпался, а кто-то юзает годами. кстати, в них реализована нормальная одновременная работа двух симкарт, правда я не в курсе как там с одновременными звонками

ps. они и под три сим-карты существуют в природе

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спасіба, зайду, але кажуть там та сама кєтайська шляпа, шо за піццот UAH - "отправьте булавку, звоните брёвнам" (чи колодам, як UA варіант :D )

Флай не працює блютусом з обома сімками :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мій вибір - Samsung-DUOS-880 (слайдер) і дві батареї до нього /Life;) style/ ;)

Всім дякую! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...