Перейти до змісту

Святкові акції


Abrikos

Рекомендовані повідомлення

Нагально постає потреба швиденько і з найменишими витратами ;) зробити необхідні новорічні покупки (в основному продукти харчування і подарунки). А актуальних цін на багато товарних позицій, як виявилося, я і приблизно не знаю :wacko::D

Тому пропоную поділитися останнім досвідом вдалих новорічних покупок - наприклад де є акційні знижки на ящик шампанського, чи на якійсь делікатес, що не завжди собі дозволиш, чи на дитячі іграшки чи книжки.

А може хтось орієнтується в цінах і підскаже чи буде оптимальніше (в співвідношенні комфорту, затрат грошей і часу) скупитися за раз в Там-Тамі, Фуршеті чи іншому маркеті, ніж всюди потрохи.

Отже, хто як скуповується на новорічні свята і чи є сенс побігати по новорічним "акціям"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

по большим техномаркетам бегать точно смысла нет - я из интереса отслеживал цены на несколько интересных для меня позиций. за последний месяц цена плавно возросла почти вдвое, а сейчас упала процентов на 30-40. да, везде кричат что это - АКЦИЯ, на самом деле просто выравнивание цены относительно доллара. ценник выглядит примерно так :

Телевiзор SONI Viebumosk 32" TFT

стара цiна 6999 гривень

СВЯТКОВА АКЦIЯ 4999 гривень

хотя вернее будет :

Телевiзор SONI Viebumosk 32" TFT

дуже стара цiна 2999 гривень

стара цiна 6999 гривень

СВЯТКОВА АКЦIЯ 4999 гривень

мое мнение - это не тот новый год, чтобы охотиться за акциями, да и нет их почти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З власного досвіду.

Збирався придбати літом ноут, ціна на модель, що мене цікавила була 3500 - 3900. Вирішив зачекати трохи ...

Дочекався:

тижнів два тому походив містом такий самий 4890 - 5500!

Ну думаю, щоб не їхати за економії 300 грн до Києва, візьму в Комп'ютерному всесвіті (якраз там була ціна 4890)

Через день приходжу, той таки ноут - вже 5230 і під ярличком АКЦІЯ:)

ІМХО, відсотків 96% Новорічних акцій у нас працюватимуть саме за таким сценарієм. До американської системи розпродажів ми очевидно ще просто недоросли

З.І. Дає Боже здоров'я тій людині, що в вересні надоумила мене придбати трошки доларів:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тем не менее, сейчас крупные сети не успевают быстро реагировать на курс доллара. в итоге имеем иногда товары по 1500 грн. в страшно дорогом Фокстроте или Эльдорадо. а тот же товар в инет магазинах по 250 долларов (при курсе 8грн/1долл. это 2000 грн.)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За продуктами рекомендую Агроконтракт. П'ятниця субота і неділя там ціни з знижками. Якщо береш упаковку, ящик,

більше ... шт. діє гуртова ціна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А хіба в Агроконтакті при покупці від 50 грн. не діє гуртова ціна в будь-який день?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А хіба в Агроконтакті при покупці від 50 грн. не діє гуртова ціна в будь-який день?

Гуртова точно ні. Можливо дрібно гуртова?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Читал газетку из Креза - 90% акционного товара - стояки, то есть товар, который по полгода стоит на полках и никто не берёт. А на остальное цены подскочили где-то в 1,7 раза

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А хіба в Агроконтакті при покупці від 50 грн. не діє гуртова ціна в будь-який день?

Гуртова точно ні. Можливо дрібно гуртова?

Там на цінниках всього дві ціни: великими цифрами із знижкою, малими - без знижки, про гурт і роздріб ні слова.

Щоб не гадати, хто буде там найближчим часом - нехай запитає на касі, які в них умови знижок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...