Перейти до змісту

Наблюдение


wolfua1

Рекомендовані повідомлення

1229455293_bdpkef2ttd.jpg

Название: Наблюдение

Оригинальное название: Surveillance

Год выхода: 2008

Жанр: Драма, Криминал, Триллер, Ужасы

Режиссер: Дженнифер Чэмберс Линч

В ролях: Джулия Ормонд, Билл Пуллман, Пелл Джеймс, Райан Симпкинс, Френч Стюарт, Кент Харпер, Кэролайн Аарон, Кайл Бриэр, Хью Диллон, Гилл Гэйл

Выпущено: Германия, США, Film Star Pictures

Продолжительность: 01:33:28

Перевод: Русский, Профессиональный (многоголосый) Кодек: XviD

Качество: DVDRip

Видео: 1633 kb/s, 704x288

Звук: AC3, 448 kb/s (6 ch)

Размер: 1,37 Гб

О фильме: Агент ФБР гоняется за серийным убийцей, ловя его на приманку: трех его потенциальных жертв, причем у каждого, разумеется, есть своя история. Один только трейлер этого фильма можно показывать на фестивалях фильмов ужасов.

IMDB: 6.7/10 (1,131 votes)

post-3385-1230049288.jpg post-3385-1230049292.jpg post-3385-1230049297.jpg post-3385-1230049300.jpg

Цікавить?

ftp://lm:[email protected]/Video/Films/N...08.P.DVDRip.avi

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

круто - а от я подивився 15 хв фільма -поняв - говно. Я проти..

дуже дешеве гуано.. фу...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вот кажется мне, что по 15-ти минутам судить о фильме можно лишь только конкретно для себя.

но вот чтобы сразу советовать на этом основании другим - не есть гуд.

я бы с удовольствием посмотрел фильм.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рецензія взагалі не відповідає змісту фільму. Але раз подивитися можна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо не помиляюсь, то режиссером фільму є донька Девіда Лінча ("Твін Пікс", "Малхолланд Драйв")

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо у чемпіона народиться син - то це зовсім не означає, що він стане чемпіоном.

Носити "блатне" прізвище - не показник.

Всі відомі режисери сходяться на одному - якщо глядача вдалося втримати біля екранів ~20 хв. То 90% що він досидить до кінця фільму.

За 15-20 хв там не було жодного моменту, заради чого я б хотів його подивитися до кінця. І крім того, це є моя особиста думка!

akamuza, ти десь побачив у моїх словах поради не дивитися??

ІМХО, із заявленими акторами, я сподівався на краще.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо у чемпіона народиться син - то це зовсім не означає, що він стане чемпіоном.

Zheny@, я взагалі то просто поділився інформацією, але аж ніяк не говорив про таланти доньки чемпіона... до того ж Лінч мені не подобається :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

akamuza, ти десь побачив у моїх словах поради не дивитися??

я увидел:

Я проти..

ты был против того, чтобы заливать.. то есть против того, чтобы кто-то посмотрел :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ты был против того, чтобы заливать.. то есть против того, чтобы кто-то посмотрел smile.gif

я проти засмічення обмінника.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ты был против того, чтобы заливать.. то есть против того, чтобы кто-то посмотрел smile.gif

я проти засмічення обмінника.

Шановний Zheny@ , знаєте ваші оцінки і ваші враження від фільмів є ОСОБИСТО ВАШИМИ і флудити в кожній темі на рахунок " не чіпай мій підйомник" не варто, ми цінуєм ваш вклад в роботу обмінника , але я був би дуже радий якби ви обмежилися лише безпосередніми рецензіями. Є таке висловлювання " не учите нас жить , а лучше помогіте материально" , замість того шоб тут всіх парафінити направте свої сили на заробіток грошей і допомогу обміннику придбати краще обладнання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всі відомі режисери сходяться на одному - якщо глядача вдалося втримати біля екранів ~20 хв. То 90% що він досидить до кінця фільму.

За 15-20 хв там не було жодного моменту, заради чого я б хотів його подивитися до кінця. І крім того, це є моя особиста думка!

Маячня.

ХФ "Володар перстнів" теж "виявився збитковим", хоча перші 30 хв. надзвичайно "перенасичені фаном", адже всі полюбляють дивитися на діток з волосатими ногами, які патякають з якимось волоцюгою .... :blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ты был против того, чтобы заливать.. то есть против того, чтобы кто-то посмотрел smile.gif

я проти засмічення обмінника.

Шановний Zheny@ , знаєте ваші оцінки і ваші враження від фільмів є ОСОБИСТО ВАШИМИ і флудити в кожній темі на рахунок " не чіпай мій підйомник" не варто, ми цінуєм ваш вклад в роботу обмінника , але я був би дуже радий якби ви обмежилися лише безпосередніми рецензіями. Є таке висловлювання " не учите нас жить , а лучше помогіте материально" , замість того шоб тут всіх парафінити направте свої сили на заробіток грошей і допомогу обміннику придбати краще обладнання.

А ніхто не боронить нікому заливати чи висловлювати думку, і яїї нікому не нав'язую, в кожного своя голова на плечах..

Хто кого "парафінить?" тут Ви, шановний перегнули.

На рахунок матеріальної допомоги - до Ваших послуг ~1Tb фільмів у HD якості, які викачуються із моєї локальної (домашньої машини).

А стосовно направленості моїх сил - це, шановний, не Вам вирішувати!! Слідкуйте за собою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...