Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 2,9 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

не факт що по замовчуванню М-ка включена.

можливо використовується інша модуляція (gdmt наприклад)

L-ку казали що не ставлять, проблеми з конектом виникали

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора думав заплатити за інет через банкомат ПриватБанку (як це роблю доволі часто), мені банкомат показав, що треба платити 320 грн, це при тому, що щомісяця платив по 150 грн!

Не знаю, що за фігня, буду йти після вихідних в Укртелеком дізнаватись.

З.І. Швидкість зробили більшу, вроді ж за ті самі гроші, що і за 2 мб/c, може ще не встигли обновити там рахунки, чи як там. Хз... :angry2:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Навіщо виложувати глюки Спідтеста???

А хто сказав, що це глюки Спідтеста? ;):lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора думав заплатити за інет через банкомат ПриватБанку (як це роблю доволі часто), мені банкомат показав, що треба платити 320 грн, це при тому, що щомісяця платив по 150 грн!

Не знаю, що за фігня, буду йти після вихідних в Укртелеком дізнаватись.

З.І. Швидкість зробили більшу, вроді ж за ті самі гроші, що і за 2 мб/c, може ще не встигли обновити там рахунки, чи як там. Хз... :angry2:

Раніше давали послуги телефонії і інтернету на місяць в кредит. Тепер ви закрили до моменту оплати включно, надалі нормалізується і оплата буде помісячно.

Змінено користувачем u4kuduk
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Навіщо виложувати глюки Спідтеста???

А хто сказав, що це глюки Спідтеста? ;):lol:

Може в тебе 4-ри модема в кучі стоїть?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Раніше давали послуги телефонії і інтернету на місяць в кредит. Тепер ви закрили до моменту оплати включно, надалі нормалізується і оплата буде помісячно.

Поясніть мені, будь ласка, якось подоступніше, бо вищенаписаного я не доганяю. <_<

Який ще кредит?

Я щомісяця постійно 10-15 числа плачу за телефон і інтернет, то чому в цьому місяці я повинен платити подвійний тариф? :blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Який ще кредит?

Я щомісяця постійно 10-15 числа плачу за телефон і інтернет, то чому в цьому місяці я повинен платити подвійний тариф? :blink:

например:

15.07.10 ты платиш за 6й месяц, тоесть ты работал 15 в долг, если не все 45

шас если платить 15го, с тебя возьмут за 30 дней 6го месяца + 15 7го

это только первый раз получается "много"

потом 15.08.10 ты заплатишь только за 30 дней, с 15 по 15 (с времени проплаты)

я так понял эту фичу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

MTI3ODg4MDE0MS01NDUxLjM1LTg1My4wODktMC0xODMyNjA=.gif

аплоад як завжди... кудись зникає.

ще одне я за інет платив то 75 грн по акції,як тепер то бути?

Змінено користувачем Oli
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

поддержку надо еще минут 10-20 подождать на линии - дофига заявок видимо. у меня линия хреновая, SNR всего 10-11db и поднялась на 14754/2084 kbps. больше никак, увы.. надо чистить

стабильности в последние пару дней тоже не наблюдается. общая потеря пакетов на Россию до 10% и около 5% на Европу

Фига се )))) Идеальная линия! Если затухания ап/даун до 20дБ.

Но надо тестить по внутренним каналам - внешние тормозят не на шутку. Я ориентируюсь на Спидтесте на Винницу(верхнюю) - боле-менее правдиво. А, вообще - только торрент 30пиров/3 сида покажут скорость.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Таке питання: Annex M тепер вже ввімкнений "by default", тобто можна ставити галку в модемі і вперед? Чи потрібно дзвонити на УТК, щоб активували на їх стороні?

Если не видел аплоада больше 1мбит - обязательно звонить. Если был более 1мбит (не считая глюков кеширования), но не регулярно - всё равно звонить, просить ремонт линии. И ещё раз звонить, звонить. Записывать номера заявок (это действует), и спрашивать, что конкретно по заявке сделали. Каждые сутки.

P.S. Включение АннексМ не помешает, даже, если провайдер не поддерживает ) А ещё SRA и bitswap.

Змінено користувачем KOTuK
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вранці дома був інет, зараз пропав. Дзвоню на підтримку ОГО - каже , що всі оператори заняті і відключає автоматом.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тільки що зайшов в управління і побачив що з 08,07 мене перевели на ОГО-4 і зараз я поки нічого змінити не можу. Цікаво чого переводили на ОГО-4, а не на ОГО-2 ? А потім як я на ОГО-2 захочу - то з мене візьмуть гроші за перехід на менший тарифний план? ХітрО!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

цікаво, а УКТ не зменшить швидкість так несподівано, як і підвищив. Або тариф не підскочить." dry.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тільки що зайшов в управління і побачив що з 08,07 мене перевели на ОГО-4 і зараз я поки нічого змінити не можу. Цікаво чого переводили на ОГО-4, а не на ОГО-2 ? А потім як я на ОГО-2 захочу - то з мене візьмуть гроші за перехід на менший тарифний план? ХітрО!

Перевели на тарифний план рівноцінний по вартості. Тобто раніше був ОГО-1+ за 100 грн, а зараз ОГО-4 також за 100 грн. А перехід на новий тарифний план меншої вартості коштує 20 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ще одне я за інет платив то 75 грн по акції,як тепер то бути?

Так і не почули відповіді на дане запитання, бо в мене аналогічна ситуація. Відповідь в студію :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

цікаво, а УКТ не зменшить швидкість так несподівано, як і підвищив. Або тариф не підскочить." dry.gif

Сьогодні відкрив профіль і "зрадів"...

А надія була...4 дні...

post-6607-1279014552,23_thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...