Перейти до змісту

Да, нет, наверное/Definitely, maybe (2008) DVDRip


Fiore

Рекомендовані повідомлення

Да, нет, наверное/Definitely, maybe (2008) DVDRip

982e2b20d0ec.jpg

Год выхода: 2008

Производство: США

Режиссер: Адам Брукс

Жанр: мелодрама, романтика, комедия

Продолжительность: 1:51ч.

Актеры: Райан Рейнольдс, Рэйчел Вайз, Элизабет Бэнкс, Айла Фишер, Эбигейл Бреслин, Кевин Корригэн, Кевин Кляйн, Дерек Люк, Энни Париссе, Алекси Гилмор

Описание: Режиссёр и сценарист Адам Брукс представляет инди-мелодраму о разводящемся манхэттэнском политконсультанте, отце десятилетней дочери, которая хочет всё знать об истории взаимоотношений её родителей и не только. В главных ролях: Райан Рейнольдс, Эбигейл Бреслин, Рэйчел Вайз и другие.

Рейтинг на IMDB: 7,4/10 18,456 votes

Видео: 720x304, 24 fps, XviD 1746 Kbps, 0.257 bit/pixel

Аудио: 48 kHz, CBR Channel(s): 6 channels, 382 kbps.

Размер: 1,36Гб.

icon_plus_1.gifСкрины:
post-825-1228654379.jpgpost-825-1228654388.jpgpost-825-1228654395.jpg

ЛІНК

мені особисто фільм сподобався, принаймні один раз точно можна переглянути :smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фільм-то може і нічого, але переклад просто жах. Чесно, часто він навіть заважав. То випереджував, то відставав, та ще й були упущені важливі моменти, які були ключовими, наприклад, про книги з романом "Джейн Ейр". Хто не знає англійської - дуже важко зрозуміти, що відбувається. Отож не раджу дивитися в такому перекладі!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Отож не раджу дивитися в такому перекладі!!

ну не знаю, може переклад і не найкращій! Але здається, що дивитись можна, особисто не звернув на це увагу! Взагалом фільм супер! Любителям такого жанру раджу переглянути! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я також не помітив ніяк проблем зі звуком і перекладом :)

да ну! зі звуком проблем нема, але переклад - це просто ППЦ!

я дивився і матюкався, як так можна перекладати?! в деяких моментах взагалі зовсім інший зміст був

тому я повністю згоден з nick_lutsk

взагалі ненавиджу дивитись фільми в перекладі цього мужика, він не один фільм споганив, хай йому грець!)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...