Перейти до змісту

Нарушения ДАИшников


Egoist

Рекомендовані повідомлення

тема для висвітлення фактів порушення ПДР працівниками ДАІ

ану припинили офтопити!, сказав b0rg поклавши руку на плюсомьот :mdr:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 591
  • Створено
  • Остання відповідь

я вважаю що ця тема зря відкрита. ну зловили ви того мента що він не там стояв чи не там ходив - і толку. все рівно їм пох... вони закон. ви бачили по новостях як Луценко сміявся коли його машину зняли на камеру, як вона перетинала дві сплошні і тд. закони писані для нас - простих смертних. а ДАІ - це безсмертні чудакі - їм пофіг - немає на них управи.

Вважаю що краще відкрити тему де ділитись думками і набутим досвідом по боротьбі з ментами. Що треба казати і робити при зустрічі з ними. адже навіть непорушуючи правила - можна попасти на штраф! менти знайдуть як вас розвести!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я вважаю що ця тема зря відкрита. ну зловили ви того мента що він не там стояв чи не там ходив - і толку. все рівно їм пох... вони закон. ви бачили по новостях як Луценко сміявся коли його машину зняли на камеру, як вона перетинала дві сплошні і тд. закони писані для нас - простих смертних. а ДАІ - це безсмертні чудакі - їм пофіг - немає на них управи.

Вважаю що краще відкрити тему де ділитись думками і набутим досвідом по боротьбі з ментами. Що треба казати і робити при зустрічі з ними. адже навіть непорушуючи правила - можна попасти на штраф! менти знайдуть як вас розвести!

Хто це сказав, що вони безсмертні? Те, що правила не для них писані - факт, але може бути з часом те саме, що спостерігав в свій час в Москві. Після написання та підписання протоколу інспектором ДАЇ якомусь крутому чуваку, його просто розклали на капоті та надавали люлєй. Звісно, грошів не повернеш, але задоволення отримаєш за ті гроші. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я бачу, що в темі присутні працівникі нашої доблесної міліції..

Хочу дещо скзати про Вас..

Після того, як штрафи підвіщели то всі даїшники немов з цепу зірвались...

Я розумію, що в Вас план..(це мені підтвердив сам працівник ДАІ), але треба мати якусь елементарну людяність. Мого товариша зняли 400 гр. за просто так, за те, що була відсутня дорожня розмітка, і знак переходу.. Вліпили йому порушення правил обгону.. за 100 м. до пішохідного перехода на трасі не можна обганяти.......А як ти догадаєшся, що там перехід, якшо нема знаків та розмітки... ??? абсурд...но 400 гр...відвалив.. Менти прямо заявили, не подобається забираємо права і до вирішення всіх обставин......А ти їдеш за кордон.... і що робити.. ???

Після 2 неділь той пішоход обладнали по повній програмі... напевно хтось дав добре по голові :)

Про знакі... по вулиці Б. Хмельницького При перехресті біля 1 школи стоїть знак.. Рух заборонено...Шановні працівникі ДАЇ скажіть будь-ласка до якої вулиці він відноситься ...До Б Хмель....чи до вулиці, яка веде до спорт школи...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Свавілля яке було до підняття штрафів таким і залишилося, а от те що значна кількість автомобілістів їздить значно обережніше також є фактом.

Мені значно спокійніше в плані "переходу дружиною пішохідного переходу з дитиною" ніж було раніше. Отже як на мене, то позитив є. Інше питання що до здирництва...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пункт в правилах есть! При чем тут розвели.

Якомога блище це значить не позустрічній! А по своїй полосі я можу їхати і правіше і лівіше то вже мої пробоеми.

Я бачу, що в темі присутні працівникі нашої доблесної міліції..

Хочу дещо скзати про Вас..

Після того, як штрафи підвіщели то всі даїшники немов з цепу зірвались...

Я розумію, що в Вас план..(це мені підтвердив сам працівник ДАІ), але треба мати якусь елементарну людяність. Мого товариша зняли 400 гр. за просто так, за те, що була відсутня дорожня розмітка, і знак переходу.. Вліпили йому порушення правил обгону.. за 100 м. до пішохідного перехода на трасі не можна обганяти.......А як ти догадаєшся, що там перехід, якшо нема знаків та розмітки... ??? абсурд...но 400 гр...відвалив.. Менти прямо заявили, не подобається забираємо права і до вирішення всіх обставин......А ти їдеш за кордон.... і що робити.. ???

Після 2 неділь той пішоход обладнали по повній програмі... напевно хтось дав добре по голові :)

Про знакі... по вулиці Б. Хмельницького При перехресті біля 1 школи стоїть знак.. Рух заборонено...Шановні працівникі ДАЇ скажіть будь-ласка до якої вулиці він відноситься ...До Б Хмель....чи до вулиці, яка веде до спорт школи...

Та кому ти це все ..... ))))))) Це те саме що пояснювати заядлому курілщіку, що курити неможна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Свавілля яке було до підняття штрафів таким і залишилося, а от те що значна кількість автомобілістів їздить значно обережніше також є фактом.

Мені значно спокійніше в плані "переходу дружиною пішохідного переходу з дитиною" ніж було раніше. Отже як на мене, то позитив є. Інше питання що до здирництва...

як збивали на переходах - так і далі збивають.В цю субботу сусідку мого шефа збили на переході біля зупинки "Автозавод" (Рівненська, якщо їхати в сторону "Лучеська"). Від переходу до кінця зупинки протягнув бідолашну на капоті. Мене самого ледь не збили недавно серед білого дня напроти медучилища на площі Воз"єднання. І "крутізна" як їздила так і їздить.Хіба що тоновані дев"ятки не такі тепер наглі :-)

тема для висвітлення фактів порушення ПДР працівниками ДАІ

я вибачаюсь за офтоп, не подивився в самий верх

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут появились захисникі ДАІ.. ...(велосипедисти :)) )) Маю питання: Біля Юванту під мостом хто бачив ДАІ коли вони ловили людей. Під мостом не можна стояти !!! А половиа водіїв Луцька бачили.. можливо хтось має фотку...я мав на старому телефоні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Об'їздна через Рованці. Район СТО Женіка. Прямо на перехрьостку. Гроші збирали на обід. Серед них впізнав капітана, який частенько "чергує" сам в рибних місцях. А наглі. По сторонам навіть не дивились, переходивши дорогу. "Королі" доріг, ....ть.

post-224-1232960582.jpgpost-224-1232960618.jpg

А це рибаки біля Варшавки. Довго стояли.

post-224-1232960892.jpgpost-224-1232960908.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут появились захисникі ДАІ.. ...(велосипедисти :)) )) Маю питання: Біля Юванту під мостом хто бачив ДАІ коли вони ловили людей. Під мостом не можна стояти !!! А половиа водіїв Луцька бачили.. можливо хтось має фотку...я мав на старому телефоні.

http://board.lutsk.ua/index.php?showtopic=...st&p=221297

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут появились захисникі ДАІ.. ...(велосипедисти :) ) )) Маю питання: Біля Юванту під мостом хто бачив ДАІ коли вони ловили людей. Під мостом не можна стояти !!! А половиа водіїв Луцька бачили.. можливо хтось має фотку...я мав на старому телефоні.

http://board.lutsk.ua/index.php?showtopic=...st&p=221297

Останнім часом не практикують стояння під мостом біля Варшавки. Видно хтось вже по шапці надавав. Та й біля першої школи стоять по пару хвилин. Наловлять пару машинок і переїзджають в інше місце.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні біля 4 гімназії зломився міліцейський суперБ! Напевно мотор закипів :lol:

post-1369-1233335281.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні біля 4 гімназії зломився міліцейський суперБ! Напевно мотор закипів :lol:

post-1369-1233335281.jpg

Нє, то він пішохода-невидимку пропускав :0011:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

недавно чуть ментів не втаранив на набережній, вони сволочі розвертались за поворотом через двойну сплошну, і то з першого разу не вивернули, то ше взад здавали, а я з повороту виїжаю а тут вони, то вони аж на бровку виїхали!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

28-01-2009 рік. Район Юванта. Сфоткати встиг тільки цих. Піднімаючить на міст побачив ще 2 машинки, які сношали водіїв авто, які припарковані на з'їзді. Сфоткати не встиг, не зручно.

post-224-1233566612.jpgpost-224-1233566627.jpg

31-01-2009 рік. Карпенка Карого, район Мітсубіші. Як завжди "з кущів" спостерігають за виконанням ПДР. 

post-224-1233566753.jpg

А оце вже сьогодні на набережній. Ну не дивно, та машинка там вже приписалась.

post-224-1233568879.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да, відомі авто, як їду маякую іншим шо стоять г... Може там цвяхами трішки посипати))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можливо останні фото скинув не в ту тему, але хіба це не порушення - "чергувати" в необладнаній машинці та ще й не в формі, та ще й знімати на Візір не зупиняючи порушників?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А якщо шустро під'їхати на авто з замизганими номерами в чорній шапці-масці, накидати "їжачків", якими колеса пробивають спереду, ззаду ментовської машини і під нею, та швидко втекти? Догнати не зможуть - проб'ють собі колеса. А поки почистять собі шлях від "їжаків" - добре пойобкаються... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Достатньо просто ввечері або вночі це зробити і без маски та машини. Вони стоять постійно на одному місці. Єдине, що можуть постраждати колеса нормальної людини...Але звичайних машин я там ще не бачив

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Yarchik, а як можуть працівники СБУ повпливати на неправомірні їхні зйомки?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Yarchik, а як можуть працівники СБУ повпливати на неправомірні їхні зйомки?

А це и запитай в самих чекістів :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я одному говорив, то він навіть незнав що стоять в своїх автівках. Сказав шо буде обережніше їздити :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не завжди в своїх. Можуть бути на службовій (що допускається). Але наскільки мені відомо, то вони не мають право знімати на Візіри не зупиняючи порушників (оскільки Візір хоч і автоматичний, але тим не менше прилад, який пересувається в залежності від пересування таких "мобільних" бригад), тим більше не в формі. 

Просто ще наглості не набрався зупинитися подалі від них (щоб машини не бачили), нагло підійти, нафоткати машинку їхню, щоб було видно, що вони з приладом працюють і в чому вдягнені, а потім попросити пред'явити документи, відмовити не мають право по причині наявності Статті 5 Закону України "Про міліцію": "... При звертанні до громадянина працівник міліції зобов'язаний назвати своє прізвище, звання, та пред'явити на його вимогу службове посвідчення...." Звісно що це тільки при звертанні до громадянина, але думаю, що коли нагло почнеш фотографувати їх машинку, то вони звернуться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...