Перейти до змісту

Нарушения ДАИшников


Egoist

Рекомендовані повідомлення

заганяються, тому що в "Правилах ДР" чітко написано:

...

2.4. На вимогу працівника міліції водій повинен зупинитися з дотриманням вимог цих Правил, а також:

...

8.9. Вимога про зупинку транспортного засобу подається працівником міліції:

а) жезлом або рукою, що вказує на цей транспортний засіб;

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 591
  • Створено
  • Остання відповідь

1. Закон України "Про міліцію" стаття 7. Організація міліції та її підпорядкованість:

Вона складається з підрозділів: кримінальної міліції; міліції громадської безпеки; ........ , державної автомобільної інспекції... .

2. Закон України "Про дорожній рух" стаття 52-1. Повноваження Державтоінспекції Міністерства внутрішніх справ України у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху.

Кожному міліціонеру свої ПОВНОВАЖЕННЯ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

заганяються, тому що в "Правилах ДР" чітко написано:

...

2.4. На вимогу працівника міліції водій повинен зупинитися з дотриманням вимог цих Правил, а також:

...

8.9. Вимога про зупинку транспортного засобу подається працівником міліції:

а) жезлом або рукою, що вказує на цей транспортний засіб;

486212ad1c6b.jpg

тут написано чітко хто може зупиняти жезлом!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. Закон України "Про міліцію" стаття 7. Організація міліції та її підпорядкованість:

Вона складається з підрозділів: кримінальної міліції; міліції громадської безпеки; ........ , державної автомобільної інспекції... .

2. Закон України "Про дорожній рух" стаття 52-1. Повноваження Державтоінспекції Міністерства внутрішніх справ України у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху.

Кожному міліціонеру свої ПОВНОВАЖЕННЯ.

і що? тут щось сказано, що міліціонер не має права зупиняти авто?

Чи тут щось говориться про те, що тобі дозволяється не виконувати перераховані мною вище пункти "Правил"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відповідно до вимог п.8.8. ПДР,затверджених КМУ від 10 жовтня 2001р. №1306, жезл використовується тільки працівниками Державтоінспекції та військової інспекції безпеки дорожнього руху!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

sasha1991, останній абзац прочитай :)

і взагалі, те, що хтось щось порушує не дає нам права порушувати.

Зупинитись ми зобов'язані. А далі - вперед в суд, доводь, що хтось щось порушує

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

sasha1991, останній абзац прочитай :)

і взагалі, те, що хтось щось порушує не дає нам права порушувати.

Зупинитись ми зобов'язані. А далі - вперед в суд, доводь, що хтось щось порушує

То ви зупиняйтесь в селі кожному участковому який буде вас зупиняти жезлом :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То ви зупиняйтесь в селі кожному участковому який буде вас зупиняти жезлом :)

саме так.

А пункт 8.9, на який ти посилаєшся, відноситься до регулювальників. А от наступний пункт 8.9, який я і процитував, зобов'язує нас зупинятись БУДЬ-якому працівнику МІЛІЦІЇ.

Не подобається - вперед в депутати і внось зміни.

До речі, що стосується відео... Чому ж він, такий розумний, все ж зупинився? ;) Тож міг поїхати далі :)

Так ні, він все ж виконав свої обов'язки :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

цікавить модель реєстратора, яким знімалось відео.

sasha1991, якщо відомо про апарат, то дай знати в ПС або сюди

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. Закон України "Про міліцію" стаття 7. Організація міліції та її підпорядкованість:

Вона складається з підрозділів: кримінальної міліції; міліції громадської безпеки; ........ , державної автомобільної інспекції... .

2. Закон України "Про дорожній рух" стаття 52-1. Повноваження Державтоінспекції Міністерства внутрішніх справ України у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху.

Кожному міліціонеру свої ПОВНОВАЖЕННЯ.

і що? тут щось сказано, що міліціонер не має права зупиняти авто?

Там вказано який саме міліціонер (тобто якого структурного підрозділу міліції) має право зупиняти транспортний засіб. А в ПДР написано яким чином, способом, методом він (міліціонер того підрозділу) це повинен робити.

Щось я не бачив, щоб слідчий рай чи міськвідділу УМВС України ходив з жезлом в папці. А він же Ж тоже міліціянт????

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і взагалі, те, що хтось щось порушує не дає нам права порушувати

Золоті слова!!! :0011:

Не варто уподібнюватися тим людиноподібним істотам, про яких ще Сковорода говорив: "Всякий, хто вищий, той нижчого б*є..."

Соррі за оффтоп.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ситуація така : в суботу 20.10.12р. спускався з мосту що на рівненській в сторону рівного і біля магазину фокстрот помітив двох осіб в желетках. стояли без проблискового маячка на парковці біля фокстрота поперек парковки і стріляли звичайним феном в авто що рухались з моста.

зупинився - поговорив - результат на відео. другий інспектор (той що весь час мовчав але ляпнув "щасливої дороги") тихенько скзав "ну шо їдем". от і швидко сіли і поїхали. і до речі значків не було видно навіть під желеткою.

почав за ними швиденько їхати але ті повернули на електроапаратну, а я спізнювався на поїзд тому не став кататись.

вибачаюсь за якість відео - знімалось на телефон.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

для "внутренней безопасности", то бы долго не искать:

на 1:33 хорошо видно номер - 0576

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

«Фены» спишут — «Визиры» останутся

ГАИ наконец-то сообщила, что откажется от средств измерения скорости без фото и видеофиксации и будет использовать новые американские лазерные приборы TruCam. Тем не менее, «Визиры», которые хоть и могут фиксировать изображения нарушителей, но предоставляют не менее спорные результаты, чем «фены», оставят.

Глава Госавтоинспекции Валерий Лозовой сообщил, что несмотря на то, что недавно ГАИ сообщила о намерении отказаться от так называемых «фенов», использование «Визиров» прекращать гаишники не намерены.

«Пока есть приказ №33, который определяет техсредства для измерения скорости, до тех пор и будем с ними работать. Но будем переходить к тем, которые имеют функцию фиксации нарушения, когда водителю можно предоставить доказательство нарушения ПДД. Такие возможности есть и у «Визира», и у TruCam. Остальные будем списывать», — прокомментировал В. Лозовой.

Тем не менее, закупки «Визиров» все-таки прекратят. Сейчас в распоряжении ГАИ находятся около 300 «Визиров». Американских приборов TruCam закупили в количестве 137 штук. Некоторые уже начали использоваться, в частности на Одесской трассе в качестве основного компонента системы «Гарпун». Основные отличия между «Визиром» и TruCam заключаются в том, что последний замеряет скорость с помощью лазера и может это делать точечно. То есть, может замерить скорость каждого отдельного автомобиля. Как известно, у «Визира» с этим есть проблемы — в случае, когда в ряд едут несколько машин определить какой именно принадлежит скорость — трудно, а порой и невозможно. Определять скорость TruCam может на расстоянии до нескольких километров, главное только, чтобы не было физических помех лазеру. Дальность «Визира» — около 400 метров.

http://autonews.autoua.net/novosti/feny-spishut-viziry-ostanutsya.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Жостковато автор відео з ними але вони того заслужили!

Краще такого не повторювати!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ситуація наступна :

в ніч з 28\10\12 на 29\10\12 їдучи з моста по вул рівненській в сторону київського майдану (з виборів, за_обний ужасно) навпроти заводу БОГДАН в повороті помітив інспекторів. перед тим як включити камеру на всі питанні відповідь була одна - "НУ", "НУ І ШО". Запитував шо роблять, хто такі вони є і т.п.

Ловили на Радіс з моста. Водій якого зупинили перед тим як я підійшов певно дав на лапу бо присів в машину до них буквально на 1 хв.

на відео видно що відмовляються спілкуватись а на початку заграють з дівчатам (незнаю хто такі)

порушення : пункт 15.9 пдр, наказ 111. не увімкнений проблисковий маячок, стояли так що аж передня частина авто торчала на проїздній частині, значка не видно, розмовляти не хочу, фіксує непонятно шо на непонятно шо.

http://www.youtube.com/watch?v=hmp0yjBzlVg

доречі всіх з святом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

от остання репліка - вершина правдолюба.

писи

ЩО на твому відео видно?

ДЕ порушення ДАЙців?

НАФІГА оце папугайство на ДК?

хлопче, тобі ще хвоста не прищемлювали? нічого, це приоходяще....

Ми всі такі фраєра. Але коли п'яний мудак мудак зіб'є нашу маму/дитину/брата, ми відразу біжимо дзвонити "02"...

А ЯК ЩЕ ВОНИ МАЮТЬ МАЮТЬ ЇХ ЗНАХОДИТИ, як не зупиняти навмання?

Тебе сильно затримали? Тебе образили?Тебе принизили? - інша справа. А так...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

от остання репліка - вершина правдолюба.

писи

ЩО на твому відео видно?

ДЕ порушення ДАЙців?

НАФІГА оце папугайство на ДК?

хлопче, тобі ще хвоста не прищемлювали? нічого, це приоходяще....

Ми всі такі фраєра. Але коли п'яний мудак мудак зіб'є нашу маму/дитину/брата, ми відразу біжимо дзвонити "02"...

А ЯК ЩЕ ВОНИ МАЮТЬ МАЮТЬ ЇХ ЗНАХОДИТИ, як не зупиняти навмання?

Тебе сильно затримали? Тебе образили?Тебе принизили? - інша справа. А так...

шо ти ліпиш? стоять 2 мудака і розводять людей на фен з моста. нормальні дайці як би дійсно шукали пяних чи ще щось не мовчали б і почали б втікати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Шкода лише, що доступу до радарів з відеозйомкою нема...А то бачили б всі, з якою швидкісттю ДАЙці по місту носяться...

за тобою . постав камери на авто і........буде клас
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На Волині засудили інспектора ДАІ

За хабар обсягом 1600 гривень засудили працівника ДАІ.

Про це повідомляють у прес-службі прокуратури Волині.

Постановою Старовижівського районного суду до відповідальності притягнуто інспектора ДАІ Старовижівського РВ УМВС за одержання неправомірної вигоди.

Правоохоронець визнаний винним у скоєному адміністративному корупційному правопорушенні. Встановлено, що інспектор ДАІ за позитивне вирішення питання повернення автомобіля з арештмайданчика отримав 1600 гривень неправомірної вигоди.

Правопорушнику призначено покарання у вигляді штрафу обсягом 1330 гривень з конфіскацією неправомірної вигоди. Із займаної посади інспектора ДАІ звільнено.

Джерело

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Звиняйте,можливо жували.Але поясніть,хто знає.

Йду вчора в годині 19.00 по Карпенка-Карого.Йду з товаришем.Після роботи закрутили по пару грам,але в нормі.Адекватний,думаючий.Доходимо до "Срібних Лелек" бачу стоїть ДАЇшна 10-ка.Стоїть в розриві між рухом в сторону ТАМ-ТАМа і рухом в сторону Рівненської.Темно,з далеку їх не видно.Кажу товаришеві:"Зараз підійду,побалакаю".Все,як годиться:

-"Добрий вечір";

-"Добрий вечір";

- "Скажіть,будь-ласка,(жодного хамства,чи зверхнього відношення з моєї сторони !!!),а Ви маєте право стояти в цьому місці без включеного проблискового маячка,синього кольору? Ви ж,по закону,зобов"язані його вмикати".

- "Так,маємо.(Теж досить культурно!!!,що мене здивувало). Ми ,якщо не порушуємо правил дорожнього руху,не зобов"язані включати маячок".

- "Зрозуміло.А якби я тут зупинився і стояв,як Ви,це було б порушенням? Ви б мене оштрафували?"

- "Ні!"

Далі офіцер втік,типу його кликали колегі (було їх 3-є).На пагони не глянув,тому рангу не знаю.Товариш казав,що офіцер.

Питання.

1.Вони порушували ПДР?

2.Чи дійсно вони можуть і не вмикати синій маячок? За моєї пам"яті,тільки в центрі і біля Варшавки бачив з включеним маячком.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Звиняйте,можливо жували.Але поясніть,хто знає.

Йду вчора в годині 19.00 по Карпенка-Карого.Йду з товаришем.Після роботи закрутили по пару грам,але в нормі.Адекватний,думаючий.Доходимо до "Срібних Лелек" бачу стоїть ДАЇшна 10-ка.Стоїть в розриві між рухом в сторону ТАМ-ТАМа і рухом в сторону Рівненської.Темно,з далеку їх не видно.Кажу товаришеві:"Зараз підійду,побалакаю".Все,як годиться:

-"Добрий вечір";

-"Добрий вечір";

- "Скажіть,будь-ласка,(жодного хамства,чи зверхнього відношення з моєї сторони !!!),а Ви маєте право стояти в цьому місці без включеного проблискового маячка,синього кольору? Ви ж,по закону,зобов"язані його вмикати".

- "Так,маємо.(Теж досить культурно!!!,що мене здивувало). Ми ,якщо не порушуємо правил дорожнього руху,не зобов"язані включати маячок".

- "Зрозуміло.А якби я тут зупинився і стояв,як Ви,це було б порушенням? Ви б мене оштрафували?"

- "Ні!"

Далі офіцер втік,типу його кликали колегі (було їх 3-є).На пагони не глянув,тому рангу не знаю.Товариш казав,що офіцер.

Питання.

1.Вони порушували ПДР?

2.Чи дійсно вони можуть і не вмикати синій маячок? За моєї пам"яті,тільки в центрі і біля Варшавки бачив з включеним маячком.

то вони стояли на перехресті біля Срібних лелек??

позначте на карті де саме вони стояли..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...