Перейти до змісту

Prince of Persia (2008)


fenmix

Рекомендовані повідомлення

Люди, залийте на ФТП, а то в мене трафа внешнього нема почті.... пограти хочу шо ппц :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гра неподобалась, графік галіма і якась ігра скучна - все одне і теж :0044:

:0106:

Оце називається молоде покоління звикло до рік крові та звуки відрублених кінцівок.Ніколи не вважав кров та брутальність в іграх якимсь показником якості продукта.І не у кожного демона в жилах тече кров

А графіка стилізована,хоьів би я посміятись на д ПОП 4 на двіжку кризису-вишло б кумедно, та криво

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сьогодні постараюсь залити на фтп. відсутність рік крові та зменшення кількості монстрів вплинуло на гру позитивно, стала ще краща акробатика, та і графа під мультик теж дивиться класно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я ставив її з цього образу, на російській мові навіть озвучка, чи варто качати нехай інші скажуть

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сажіть ким точно можна Инсталювати цей образ що залитий , и яка Величина його , качяв через Екплорер було 2.3 ГБ, через Оперу Дивлюсь 6,5 гб , Скачяв через оперу 6,3 Гб , бред !!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перший образ ти мабуть качав, як тільки він починав заливатися на ФТП.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Образ важить 6.2,гра інстальована 6.7 О_о

так що качай не баись,образ повністю залитий на фтп

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

amav образ повністю залитий, ти видно справді почав його зарано качати, качай взагалі з фтп через Download Master або Total Commander.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

силка на образ вже тиждень вісить тут , а я вчора 2 раза качяв , зараз зкачяв образ 6,23 Гб , проблема як його інсталювати , алкаголь (старий) відмовляється , просто незапускає !! , + коли беру відкрити образ бачить тільки файлик що займає 57 кб (що в папці в принцом) , хз чьо за проблема

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Daemon tools працює з мдф, крім того в мене і алькоголь його бачить, а качати з фтп експлорером... тут питання до мелкософта чого образ 2ГБ, а не до мене

кст з алкоголем, ти попробуй відкрити алкоголем той маленький файлик.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

гра взагалі супер... грав в друга... :) просто обожнюю всю сеію Принців :rolleyes:

а в мене нажаль не йде.... слабенька відеокарта :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі раджу ставити 8.12 каталіщатор-старіші дрова викликають деякі графічні глюки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...