Перейти до змісту

Он был тихоней


Alto®WoLF

Рекомендовані повідомлення

post-1453-1227855932.jpg

Название: Он был тихоней

Оригинальное название: He Was a Quiet Man

Год выхода: 2007

Жанр: Kомедия, драма

Режиссер: Фрэнк А. Каппелло

В ролях: Кристиан Слэйтер, Элиша Катберт, Уильям Х. Мэйси, Саша Нопф, Джеймисон Джонс, Лиза Арианна, Грег Бэйкер, Майкл ДеЛуис, Майкл ДеЛуис, Саша Кнопф, Рэндольф Мэнтут

О фильме: У Боба Маконела (Кристиан Слэйтер) как обычно паршивый день. Очередные восемь часов прозябания в унылом сером кабинете, обычное игнорирование всеми сотрудниками... Его нет. Его не существует. Этот день выдался особенно паршивым. Внезапные события переворачивают жизнь Боба: он спасает парализованную девушку Ванессу (Элиша Катберт) от смерти и вступает с ней в романтические отношения...

IMDB Rating: 7.2/10 (8,338 votes)

Выпущено: США, Neo Art & Logic

Продолжительность: 01:31:22

Озвучивание: Профессиональное (многоголосое) [лицензия]

Формат: AVI (XviD)

Качество: DVDRip

Видео: 1683 kb/s, 672x368

Аудио: AC3, 448 kb/s (6 ch)

Размер: 1,396 MB

-ОН БЫЛ ТИХОНЕЙ-

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Залив. Посилання у першому пості. Хотілось почути ваші особисті відгуки на рахунок цього фільму. Бо на мене він справив якесь дивне враження. Дякую всім!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

фільм вже був ТУТ

Мої враження-Класна гра Слейтера,хороший,хоч і жорсткий(емоційно) сюжет і несподівана( я сподівався на щасливу) кінцівка.Екшена нема,але фільм класний.

Особиста оцінка 8 з 10.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А особисто мені не дуже, подивилася 15 хв, а далі не захотілося, поперемотува і кінець подивилася, який також думала, що буде щасливіший

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А особисто мені не дуже, подивилася 15 хв, а далі не захотілося, поперемотува і кінець подивилася, який також думала, що буде щасливіший

таке кіно не можна дивитись 15 хв.Треба від початку і до кінця.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...