Перейти до змісту

Потрібна допомога


ksena555

Рекомендовані повідомлення

Потрібна допомога юриста, така ситуація: я керував авто по в.Глушець та повернув праворуч на в. Кривий вал, там мене зупинив працівник ДАІ, сказав що я порушив і поїхав під знак я йому відповів що не порушив так як я є підприємець і їду за товаром в магазин, договір в мене є, він взяв документиі пішов до своєї машини ДАІ, коли виписав протокол і постанову на з300грн він мені пояснив що я не виконав вимогу дорожнього знака 3.22 (поворот праворуч заборонено). Я сказав що там такого знака нема а він каже є , тоді я пішов з ним і ми подивились а там знак є рух тільки прямо, і за поворотом знак рух заборонено, а знака 3.22 немає, і тоді він сказав ну то зустрінемось в суді, я погодився.

Отож прошу як правильно сформулювати заяву в прокуратуру на імя обласного прокурора Гіль.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А навіщо? Гіль буде казати судді, як вирішувати справу?

Спочатку треба суд відбути. Якщо суд займе твою позицію - тоді пиши скарги на даішника. А якщо суд скаже "винен" - тоді сам розумієш...

Як мінімум, треба йти в суд, і дізнаватися, на коли справа. Залишити в суді заяву, щоб тебе обов'язково викликали, і розглянули справу за твоєї участі. Обов'язково наробити кіпішу, щоб помічники запам'ятали - бо можуть забути, що лишав заяву. А вже коли буде суд - явитися з доказами, фотками, підтвердженням того, що знак не той, що мав право їхати і т.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А навіщо? Гіль буде казати судді, як вирішувати справу?

Спочатку треба суд відбути. Якщо суд займе твою позицію - тоді пиши скарги на даішника. А якщо суд скаже "винен" - тоді сам розумієш...

Як мінімум, треба йти в суд, і дізнаватися, на коли справа. Залишити в суді заяву, щоб тебе обов'язково викликали, і розглянули справу за твоєї участі. Обов'язково наробити кіпішу, щоб помічники запам'ятали - бо можуть забути, що лишав заяву. А вже коли буде суд - явитися з доказами, фотками, підтвердженням того, що знак не той, що мав право їхати і т.д.

тому що ДАІшник дав мені протокол і постанову(що я маю сплатити 300грн.) а в постанові написано цитую"Постанова може бути оскаржена згідно зі статями 287-289 КУпАП у вищому органі або районуму (міському) суді чи прокуратурі протягом 10днів від дня її винесення. Я ходив в прокуратару сьогодні і мені сказали там написати заяву на Гіля, ось і питаю як правильно сформулювати ЇЇ???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо вже вирішив писати заяву, хоча правильно б було писати скаргу, то робиш шапку - посада та ім"я того кому ти її кореспондуєш, під цим вказуєш своє ім"я та данні (адреса і тел). під нею пишеш по центрі листа

СКАРГА

на дії ...........

Описуєш всю ситуацію, так як ти писав в посту тільки з датами та номерами жетонів ДАІшкика і тд - побільше конкретики. Пиши, що вважаєш дії працівника ДАІ не компетентними чи не правомірними і прососи вжити відповідних заходів з обов"язковим письмовим повідомленням тебе про розгляд твоєї скарги. Добав копію тієї постанови, як додаток.

P.S. А в суд сходи :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В принципі є шанс виграти суд,бо фактично ти порушив правила(двічи),але даїшник неправильно написав протокол.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...