Перейти до змісту

Реклама ,дизайн


pmk

Рекомендовані повідомлення

Потрібно зрабити дизайн на флаєрі. Зміст і всі дані вже є,придумувати нічого не треба. Потрібно лише гарно все оформити і

роздрукувати на глянцевих листівках. Розмір приблизно як флаєри МТС. Цікавить де це все можна зробити в комплекті і не дорого.

Чекаю порад.Дякую!

P.S.Якщо тема не там,то перенесіть будь ласка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Раджу: можу все в комплексі зробити я :ohmy: відносно недорогості - то річ дуже відносна, я скажу вартість за весь "ОЛІНКЛЮЗІВ" а ви самі вирішите чи дорого чи ні. Для когось Деу - дорого а для когось Кайєн - карманні витрати.

Але, для моєї відповіді мені недостатньо купи інформації:

1. Точний формат флаера. Нажаль МТС настільки потужна компанія що робить собі флаери від А5 до А4 з самими різними розмірами. треба вказати точно.

2. "роздрукувати на глянцевих листівках" тобто на листівках, цей дизайн треба друкувати на привітальних поштових листівках? Новорічна розсилка привітань?

3. Яку кількість треба друкувати? адин тищ, два тищ?

4. Флаер буде одностороннім чи двостороннім?

5. Оплата? Готівка чи безнал, якщо безнал то чи є претензії до ПДВ?

6. Процес затвердження може протікати в віртуально-електронному режимі?

7. Залежно від того хто виступатиме замовником з вашої сторони може постати питання передоплати.

розібравшись в цьому зможу назвати ціну...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Раджу: можу все в комплексі зробити я :) відносно недорогості - то річ дуже відносна, я скажу вартість за весь "ОЛІНКЛЮЗІВ" а ви самі вирішите чи дорого чи ні. Для когось Деу - дорого а для когось Кайєн - карманні витрати.

Але, для моєї відповіді мені недостатньо купи інформації:

1. Точний формат флаера. Нажаль МТС настільки потужна компанія що робить собі флаери від А5 до А4 з самими різними розмірами. треба вказати точно.

2. "роздрукувати на глянцевих листівках" тобто на листівках, цей дизайн треба друкувати на привітальних поштових листівках? Новорічна розсилка привітань?

3. Яку кількість треба друкувати? адин тищ, два тищ?

4. Флаер буде одностороннім чи двостороннім?

5. Оплата? Готівка чи безнал, якщо безнал то чи є претензії до ПДВ?

6. Процес затвердження може протікати в віртуально-електронному режимі?

7. Залежно від того хто виступатиме замовником з вашої сторони може постати питання передоплати.

розібравшись в цьому зможу назвати ціну...

Дай свій номер,завтра наберу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...