Перейти до змісту

Прокляті і вирвані з своєї історії


AltoAngelo

Рекомендовані повідомлення

Браття..., Сестри..., Ця тема про те;

чому п"ють такі молоді люди як,

бо не бачуть завтрашнього-майбутнього дня.

Ця тема про те, хто вкрав в нас, наше майбутне, хто заставив мілйони молодих хлопців втікти за кордон. Хто заставив молодих дівчат, піти в секретутки.

НЕЗАЛЕЖНІСТЬ, та хай буде проклята ваша незалежність на віки!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Разом з тими хто її впарив нам, і нашим дітям.

Браття, Сестри не віддавайте нашу гідність цьому противному огидному часі, він пройде, мене, а ми лишимося на нашій землі.

Хай захід вдавиться своїми технологіями, слов"яни будуть жити завжди!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Браття, Сестри не віддавайте нашу гідність цьому противному огидному часі, він пройде, мене, а ми лишимося на нашій землі.

Хай захід вдавиться своїми технологіями, слов"яни будуть жити завжди!

вот не знаю. толи мне уже идти вешаться, либо пойти перевешать братьев и сестрёр, что бы они не мучились в это ужасное время,а потом самому удавиться. либо пробираться на ракетную базу и запустить ракету на запад?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А от я бачу таку проблему: безграмотність.

Браття і сестри, не дайте суржику (проявленню зла) охопити ваш маленький сіренький мозок та вплинути на святу святих вашої орфографічно-граматичної сутності!

Плюс бачу ще одну: відсутність логіки

Браття і сестри, молітеся богині Калі, щоби не зійшли на вас біси алогічності і не возписали ви пости подібні

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Блін! Я ж живу у цей же час. Я не сліпий. Чому я не пішов пити чи ширятися? Не звалюй проблему на когось. Причини проблем такого роду тільки у нас самих. Тих молодих хлопців і дівчат ніхто до цього не змушував. Не заперечую, траплялися поодинокі випадки. Але ж не всі поголовно. Щоб чогось добитися треба добряче попрацювати. А у багатьох на це не стачає сили волі, і вони опускають руки і потім самі опускаються на дно. І не держава у цьому винна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ІМНО, топікстартер уже щось приняв. Звідти і паніка, і незрозумілі заклики.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 vampirich дивись на речі маштабніше, не на наслідки, а на причини.

2 keepo ясність розуму і нічого більше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 vampirich дивись на речі маштабніше, не на наслідки, а на причини.

2 keepo ясність розуму і нічого більше.

Поясни - чому мене ця причина (і дуже-дуже багатьох) не зачепила?

Чи ти вважаєш що я в америці живу, чи в бомбосховищі сховався і не знаю що в світі робиться?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 vampirich Зачепить, або вже зачепила. Подивись на молодь, ти в її очах все побачиш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 vampirich Зачепить, або вже зачепила. Подивись на молодь, ти в її очах все побачиш.

у мене два молодших двоюрідних брати -21і 24 роки. той, що молодший, в цьому році закінчив універ.Обоє мають хорошу роботу, реалізуються там, про них хороші відгуки.я не помітив песимізму і вирваності з історії. да, часом вони кіряють, як багато хто з нас( я і сам врєзати можу), але розуміють, що головніше- кірялово чи нормальна самореалізація.

і вони українці за духом- вони не гонять на свою країну.і не клянуть родичам.

Відредаговано модератором. На перший раз усне попередження - не варто ображати тих, хто має іншу точку зору як ти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо плакати "ай-яй-яй, як у нас все хєрово, як мені важко жити" і т д, то справді, потрошку вляпаєшся в те болото.

Отакими думками людина і накликає на себе біду. Вона сама переконує потрошки себе у цьому, і вже дивиться на світ песимістично, хоча навколо не так вже й погано. Можна жити так, що навіть маючи все, робити трагедію з кожної дрібної невдачі, а можна в купі негативу радіти кожному дрібненькому успіху

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Браття..., Сестри..., Ця тема про те;

чому п"ють такі молоді люди як,

бо не бачуть завтрашнього-майбутнього дня.

Ця тема про те, хто вкрав в нас, наше майбутне, хто заставив мілйони молодих хлопців втікти за кордон. Хто заставив молодих дівчат, піти в секретутки.

НЕЗАЛЕЖНІСТЬ, та хай буде проклята ваша незалежність на віки!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Разом з тими хто її впарив нам, і нашим дітям.

Браття, Сестри не віддавайте нашу гідність цьому противному огидному часі, він пройде, мене, а ми лишимося на нашій землі.

Хай захід вдавиться своїми технологіями, слов"яни будуть жити завжди!

А давайте залишим оцю колгоспну звичку розписуватись за всіх. Всеукраїнського щастя ще не було, і не буде, а буде лише щастя кожної особистості окремо. За яке треба кожному боротись самостійно. Ніхто тобі його не принесе на тарілочці, як не кричи. Всім від природи дано голову, руки, вот і вперед "хочеш жити умій крутитись". А ці крики не поможуть, тільки час втрачається, який можна використати значно ефективніше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А давайте залишим оцю колгоспну звичку розписуватись за всіх.

особливо, з такими дурнуватими заявами:

НЕЗАЛЕЖНІСТЬ, та хай буде проклята ваша незалежність на віки!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

-1

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

AltoAngelo Эк тебя торкнуло, а тебя надыть гонять до седьмого пота по работам тяжелым, что б херня всякая не лезла в голову и в депрессуху не отчаливал.

"Времена не выбирают - в них живут и умирают" (с) Вот и живи достойно, как ты это понимаешь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Почитав топікстартера, і перше, шо залізло в голову: "Во гонить".

А якщо по темі? то от що я думаю:

Тяжкі ситуації бувають у всіх, але не кожен лізе із-за цього до пляшки.

Багато чого було за роки Незалежності (і негативного також), але це не значить, що треба валити всі біди

на Захід, і відразу на п"єдестал слов"ян ставити. Це особиста справа кожного в які "секретуткі" іти, і чи їхати

на заробітки чи ні. Я особисто не їздив, але це моя позиція, моє рішення, і Незалежність України тут ні до чого.

Якщо хочеш розібратись чому люди зпиваються, чи чому їдуть світ за очі будувати чужі країни -

то правильно сформулюй запитання (чи звернення), а ще краще зроби щось конкретне в цьому напрямку.

Якщо ж хочеш дивитись "на речі масштабніше" - то перестань плутати сюди політику із слов"янами, заходом і незалежністю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Іпать - народ, у каго депресняк - пора мінять настроенійо з "мінуса" на плюс. Ето так - курнуть + бабу на бок + оранжові окулярки і на солнитшко в парк + піво/сок повпиваючи + гарну музику слухаючи - що в лом ? Депресняк кришу ломить ? Тагда імеєтцо путь нумбер "2" - лопата/лом і траншею копать, палюбе прігодітцо. Не собі - так врагам. Або 200 грам бензину і чудове багаття з сусідової машини - поряд сидиш, попкорн гризеш - наблюдаєм ляпоту. Є ще пару задорних варіантов - гопов подоставать, яйца котам поотривать, собак дворняг пострелять, кульоса попробивать, кров пійти здать + пиво патом - зачот однозначний і пазітів, на переходах сліпить воділ дзеркалом, танци в центрі устроїть, цвети падарувать незнакомим девушкам і т.д.

Правда можна і внеті побуянить.. але то уход від реальності....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Браття..., Сестри...

Дарофф, братуха…

Ця тема про те; чому п"ють такі молоді люди як,

Дик все ясно — організм на 80% з рідини, пити мусово, інакше — кирдик за трохи часу… Доказано на практиці тими, хто подорожував Сахарою. Так що питання, чому п’ють молоді люди — то херня. Старі теж п’ють. Ти краще постарайся задатися питанням: «От як би то жить, і не хотіти ні спати, ні срати». Це ж яка буде економія часу та туалетного паперу!

бо не бачуть завтрашнього-майбутнього дня.

Да, тут ти прав. Нострадамусів серед нас нема. Хай хоч повилазить - ну ніхто не побачить, що буде завтра. Але спосіб є, і тобі він, очевидно, відомий: ґанджя :lol: Заглянеш в майбутнє — і файно буде, а не побачиш завтрашнього дня — то щось інше уздриш…

Ця тема про те, хто вкрав в нас, наше майбутне

«День Сурка» бачив? От там в чувака реально майбутнє вкрали… а в нас його ніхто не вкрав. Просто ти і тобі подібні його просирають вже сьогодні.

хто заставив мілйони молодих хлопців втікти за кордон.

Я б хотів би побачити, як під дулами кулеметів, автоматів і гвинтівок з лазерними прицілами мільйони молодих пацанів галопом порушують Державний кордон України, а заодно — і суміжних держав… але я стільки не викурю, нє…

Хто заставив молодих дівчат, піти в секретутки.

Да, чо там пиліцца в офісє сраном —

Ліпше командовать башенним краном,

Чи на панелі бабло зашибать…

Або вугілля з землі добувать…

НЕЗАЛЕЖНІСТЬ, та хай буде проклята ваша незалежність на віки!

А це колись якесь … , тобі подібне, вже її й так прокляло. І з тих пір вона, тая незалежність, багато кому кров’ю і потом виходить. Хоча якщо кров’ю і потом таких, як ти — то це добре.

Разом з тими хто її впарив нам, і нашим дітям.

Якщо можна — поіменно. Тих хто впарив, вас, і ваших дітей. :(

Браття, Сестри не віддавайте нашу гідність цьому противному огидному часі, він пройде, мене, а ми лишимося на нашій землі.

Да, бразас енд сістарз… Пам’ятайте, що у нас є честь і гідність. Гідність, бразас енд сістарз, не віддавайте, а честь — сестри віддають браттям, браття — цьому противному огидному часу.

Хай захід вдавиться своїми технологіями, слов"яни будуть жити завжди!

Авжеж, будуть. Запрягши в плуг жінок, дітей, дідів орати землю. Жити в гівні, й радіти цьому. Хлебати брагу, і тішитися своєю особливістю, розумом, і лінню. Вперед! А я - в іншу сторону.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...