Перейти до змісту

Перешивка тюнера


Рекомендовані повідомлення

Підскажіть де можна перешити цей вид тюнера. скрізь кажуть, що бази застарілі, вже нічого не буде скоріш всього. дякую

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не хочу починати нову тему - і перепрошую в топікстартера цієї, що влізаю в початий ним топік.

Отже, він просить про допомогу в перепрошивці тюнера General satellite, я ж прошу відкликнутися тих, хто зможе зашити нові канали (Україна, Московія, світ, ХХХ) на тюнер Opticum 7100A.

post-263-1225128234.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У тебя глобоподобный тюнер:

http://forum.frocus.net/viewtopic.php?t=95...ghlight=opticum

Перепрошить нульмодемным кабелем, главное прошивку подобрать подходящую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перепрошить нульмодемным кабелем, главное прошивку подобрать подходящую.

Класно. А хто б міг це зробити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я можу спробувати, тільки не зрозумів "Україна, Московія, світ, ХХХ", це 13E-5E-4W ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я можу спробувати, тільки не зрозумів "Україна, Московія, світ, ХХХ", це 13E-5E-4W ?

Перелік каналів посилається на такі супутники: Sirius2_3 5e, Hotbird 13e, Amos1_2 4W, Astra 19.2E.

Як налаштовувати супутники і т.д. - не знаю, мануала до ресивера не збереглося. Хотілося б тупо отримати список каналів, і в списку на початку всі можливі українські канали, за ними - Росію, потім - музика, світ, і наостанок - ХХХ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

троха оффтоп

Yarchik, при теперишній ціні тюнерів купи собі тюнер з usb і раз і на завжди виріши проблему прошивок/ключів/списків каналів і т.д. прошивай сам з флешки за пару хвилин, обмінюйтесь списками фаворитів на форумі, обновляй ключі для ХХХ за 5 сек. кароч сам користуюсь, вєсчь :)

а чого варта можливість вткнути флеху на 8/16 гб і виставити тюнер на запис передач/фільмів по таймеру коли тебе вдома нема ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

троха оффтоп

Yarchik, при теперишній ціні тюнерів купи собі тюнер з usb і раз і на завжди виріши проблему прошивок/ключів/списків каналів і т.д. прошивай сам з флешки за пару хвилин, обмінюйтесь списками фаворитів на форумі, обновляй ключі для ХХХ за 5 сек. кароч сам користуюсь, вєсчь :)

а чого варта можливість вткнути флеху на 8/16 гб і виставити тюнер на запис передач/фільмів по таймеру коли тебе вдома нема ;)

Розумієш, якби було більше вільного часу - так би й було. Але вже стільки тих гаджетів на хазяйстві розвелося що за всіма не встигаю доглядати... І оскільки в тв-тюнерах нічого не розбираюся - це мені треба було б не один день по різних форумах полазити. Як буду мати більше вільного часу - то займуся.

Зрештою, навіть телевізор нема коли дивитися :) Так що перешивка тюнера - то навіть не для мене...

Та й квартиру знімаю, тюнер здавався разом з усім, чого я буду інший купувати...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це ,звичайно, все прикольно, але може хтось скаже, шо робити з General satellite, крім утилізації)??????????????????????????????????

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...