Перейти до змісту

Куплю телефон на 2 сімки


mlmn

Рекомендовані повідомлення

Ваші пропозиції щодо телефону на 2 сім карти, які працювали б одночасно. Розгляну всі варіанти - від самого простого і дешевого до самого "крутого" і недорогого...)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну їх зараз не так багато і є,

можу запропонувати такі моделі

Samsung D780 DuoS Dark Silver - 1 383грн

Samsung D780 Duos Gold - 2 413грн

Samsung D880 DuoS Black - 1 678грн

Samsung D880 DuoS Red - 1 678грн

Fly B700 Duo Black - 1 001грн

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нєєєєєєєє!!! тільки не самсунг!! ну не люблю я їх... В неті бачив такі телефони китайського виробництва (nokia n41, ...)... типу всі навороти - сенсорний екран і т.д. за 1500грн. Що то таке?? Варто брати?? За і проти?? Хтось користується?? Може хтось продає?? Ваші коментарі пліз!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я собі взяв Seekwod SGT 01(китаєць),користуюсь вже три місяця,нормально,дві батареї,удобно...один мінус,щьо не можна взнавати баланс рахунку на другій сімці,треба через меню оператора..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нєєєєєєєє!!! тільки не самсунг!! ну не люблю я їх... В неті бачив такі телефони китайського виробництва (nokia n41, ...)

сила! ;)

Samsung не подходит, а нечто китайского производства - да?

вот уж никогда бы не подумал...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нєєєєєєєє!!! тільки не самсунг!! ну не люблю я їх... В неті бачив такі телефони китайського виробництва (nokia n41, ...)

сила! :)

Samsung не подходит, а нечто китайского производства - да?

вот уж никогда бы не подумал...

;) та ні.!!! просто самсунги не подобаються через їх дизайн та меню... та ще і батарейка тримає зовсім мало (може не у всіх)... от і шукаю щось інше

я собі взяв Seekwod SGT 01(китаєць),користуюсь вже три місяця,нормально,дві батареї,удобно...один мінус,щьо не можна взнавати баланс рахунку на другій сімці,треба через меню оператора..
Бери гнусмас моноблок.

А можна більш детальніше? де купляли?? Де мені можна купити? ну і що мені треба знати при покупці таких телефонів??

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Куплявся в Луцьку в Фуршеті. Ціна київська. Батарея тримає 3 дні. К-сть розмов - на 100 грн./міс. Київстар. "Тяга" гарна. Глюків і неприємних недоробок софта немає. Заряджається від USB. Картка 2 гіга розпізналась вся. Єдине, що несподобалось - не возять батарей до них (пока).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знакомый взял себе 2 месяца назад Fly B700 Duo

досих пор нарадоватся не может (в хорошем смысле слова)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знакомый взял себе 2 месяца назад Fly B700 Duo

досих пор нарадоватся не может (в хорошем смысле слова)

Я чув як Fly B700 Duo рубає через динамік - я офігєл. Н73 ногі миє. Реально там так аре шо звіздєц :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Аха. А ще він классно "показує" на яку картку дзвінок був.

Тобто непоказує. І не витирається зовсім, і з запчастинами/ремонтом/батареями - одна сплашная радость.

Так що +1 - "звіздєць" іщо тот :(

ПыCы. Я звичайно незнаю, непробував, але і не хочу. Марка Fly себе повністю дискредитувала smiley23.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ПыCы. Я звичайно незнаю, непробував, але і не хочу. Марка Fly себе повністю дискредитувала smiley23.gif

Повністю згідний!!!

Можливо хтось користується китайською нокією?? А то прочитав кучу відгуків про ці наворочені телефони - одні пишуть що все гуд інші що г... повне. А тут хто що скаже??

ЗІ. Поки орієнтуюсь на Seekwood SGT 01 Smart. Ціна нормальна.... Та і поки не бачу чогось більш привабливого... ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нарахунок китайських мегафонів нічого гарного сказати не можу.

Спочатку працюють добре, але це не надовго.

Але ж ТАМ Є ТЕЛЕВІЗОР!!!! :)

+ до всього глючненька прошивка з сенсорним екраном.... ДЛЯ ЧОГО?! До того ж через певний час дотики по сенсорниму екрану перестають співпадати з пунктами меню!

Взяти ти хоча б "український" мегафон Borton DSC-MP-03

На рахунок Seekwood SGT 01 Smart:

Телефон досить непоганий, впринципі.

Зроблений з понтом, сенсорний екран + звичайна прошивка.

Я так і не розумію до чого приставка Smart.

Цей телефон для тих, хто хоче щось неординарне.

Якщо ж потрібно просто телефон на 2 сім-карти, без лишніх пантів і з гарною роботою, рекомендую, щось з вищезгаданих Samsung/Fly.

Мій вибір - Samsung SGH-D780 DuoS, хоч і сам Гнусмасів нелюблю дуже...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Більшість телефонів Fly зібрані на тих же процессорах що і китайське гауно :0044:

робіть висновки )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...
Знакомый взял себе 2 месяца назад Fly B700 Duo

досих пор нарадоватся не может (в хорошем смысле слова)

Fly не бери нівякому разі.Да рубає він файно і корпус внього класний це і все.Камера лайно екран кончений дуже темний.В мене 2 рази (за 4місяці)було так виключу трубу включу і все не бачить 2 сімку.Я з бойом його поміняв на самсунг Д780 цей апарат краще у всьому ну крім звуку у Флая було 2 динаміка а тут один але чути його добре на шумній вулиці у внутрішньому кармані

Доречі на китайцях в основному стоїть прошивка з флая і русифікація підгулявша

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо когось зацікавить маю на продаж б/в китайську нокію Gionee A-388 на 2-і сім карти. Сенсор(стилус).В комплекті 2-і батареї (5000/12800), навушники, зарядка, USB, flash - 2 Gb(micro SD).

5b92cae8f9be.jpg55fab0120d2a.jpg

Стукати сюди - 369851220 або 8(050)6742080

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Продам N95 (китаєць) Double Sim - Double Standby... Сенсор(стилус). Недорого. В наявності зарядний пристрій, MicroSD 1Gb, USB-шнур... На двох картках працює бездоганно!

Стукати 412103735

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Продам N95 (китаєць) Double Sim - Double Standby... Сенсор(стилус). Недорого. В наявності зарядний пристрій, MicroSD 1Gb, USB-шнур... На двох картках працює бездоганно!

Стукати 412103735

Недорого це скільки? Можна ціну відразу вказати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...